Архівний відділ райдержадміністрації інформує

e-mail Друк PDF

22 травня начальник архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В провела планове комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Мостищанської сільської ради. В ході перевіряння секретарю виконавчого комітету Мостищанської сільської ради Курочкіній Г.І. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, архівної справи та організації роботи експертної комісії сільської ради.

 

Створення нових робочих місць - один із пріорітетних напрямків реалізації державної політики у сфері зайнятості населення

e-mail Друк PDF

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації здійснено моніторинг стану створення нових робочих місць у суб’єктів господарської діяльності району всіх форм власності.
Заходами районної Програми зайнятості населення, яка розроблена та діє до 2017 року, передбачене поетапне збільшення створених нових робочих місць у суб’єктів господарської діяльності району всіх форм власності. У 2012 році в районі створено 909 нових робочих місць, що складає 120 % до запланованих 755 місць.

Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

21 травня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів прийом громадян, де було розглянуто та надано відповіді на наступні питання: аграрної політики і земельних відносин (спірного землекористування земельною ділянкою в межах с. Липівка, приватизації земельної частки (паю) в адміністративних межах Яблунівської сільської ради), соціального захисту (влаштування дітей до дитячого садочка в с. Великий Карашин) та діяльності працівників Макарівського РВ ГУ МВС України в Київській області.

 

Відбулася нарада керівників навчальних закладів Макарівщини

e-mail Друк PDF

21 травня в.о. начальника відділу освіти Савченко В.М. провела нараду керівників закладів освіти Макарівського району, на якій були присутні працівники відділу освіти, районного методичного кабінету та директори загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Під час робочої зустрічі було розглянуто питання про економію бюджетних коштів у галузі освіти, виплату заробітної плати та відпускних педагогічним працівникам, підвезення школярів до місць навчання, організацію харчування учнів, що мають статус постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, закінчення навчального року та проведення святкових заходів у школах району, роботу пришкільних таборів відпочинку, діяльність районної ПМПК щодо організації навчання дітей з особливими потребами в 2013/2014 навчальному році, стан упровадження програми «Інтел. Навчання для майбутнього» в навчальних закладах району, результати роботи шкіл району щодо розвитку фізичного виховання та дитячо–юнацького спорту у 2013/2014 навчальному році та ряд інших важливих питань. Також в.о. начальника відділу освіти Савченко В.М. привітала керівників загальноосвітніх шкіл, які пройшли державну атестацію, та вручила їм свідоцтва.

 

Звернення голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри до мешканців Київщини

e-mail Друк PDF

25 травня відбудуться вибори Президента України. Без перебільшення це буде історичний день для кожного українця, який мріє будувати власне майбутнє на демократичних засадах. У непростих умовах цього разу відбуватиметься волевиявлення у державі через загострення ситуації на Півдні та Сході.
Проте саме у цей день кожен з нас може захистити Україну та потурбуватись про її безпеку та мир, оскільки наша держава потребує всенародного обраного Президента України з визначеною Конституцією повнотою державної влади та кредитом суспільної довіри. Тому дуже важливо, аби ці вибори пройшли чесно, прозоро і без провокацій.

Останнє оновлення на Четвер, 22 травня 2014, 08:41 Детальніше...
 

Архівний відділ райдержадміністрації інформує

e-mail Друк PDF

20 травня начальник архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В провела планове комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Наливайківської сільської ради. В ході перевіряння секретарю виконавчого комітету Наливайківської сільської ради Головченко О.М. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, архівної справи та організації роботи експертної комісії сільської ради.

 

Розпочато підготовку до конкурсу малюнків “Ми за мир”

e-mail Друк PDF

З метою долучення дітей до проблеми панування миру на планеті Земля, а особливо на території України, директор Андріївського Будинку культури Інна Чорна спільно зі своїми талановитими гуртківцями вирішила підготуватися до конкурсу малюнків «Ми за мир». Юні художники створили чудові малюнки, в яких відобразили символи миру: сонце, безхмарне небо, барвисті краєвиди та щасливих усміхнених людей.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 травня 2014, 10:53
 

Спортивні новини

e-mail Друк PDF

17 травня в м. Вишгород проходив 5-й турнір  Вишгородського району з Кіокушин-кан Карате в якому взяв участь Щербаков Євген (7 КЮ), який тренується у Василя Симоненка керівника спортивного клубу “Арсенал”. Євген достойно представляв Макарівщину, виборовши перше місце.

18 травня в м. Вишгород проходив іспит на учнівські пояси. Результатом стало присвоєння нових ступенів у Кіокушин-кан. Василь Симоненко представляв своїх вихованців у такому складі: Руслана Ткачук (3 КЮ), Щербаков Євген (6 КЮ), Литвин Артем (9 КЮ), Касперський Ярослав (9 КЮ), Крамаренко Олег (9 КЮ), Свириденко Ігор (9 КЮ), Підвальний Максим (10 КЮ). 
Окрім фізичної напруги та виснаження спортсмени отримали багато приємних емоцій при врученні сертифікатів, які підтверджують їх нову, важливу ступінь в Кіокушин-кан карате.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 травня 2014, 10:44
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.