Розглядалося питання несвоєчасної сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування підприємствами району

e-mail Друк PDF

11 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів провів спільне засіданні тимчасової комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації зайнятості населення, на яке за поданням Макарівського відділення Ірпінської ОДПІ запрошувались 12 керівників найбільших підприємств району, що допустили несвоєчасну сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та виплачували заробітну плати менше законодавчо встановленого мінімального розміру.
За наслідками роботи тимчасової комісії та робочої групи кожному керівникові рекомендовано вжити заходів щодо виправлення ситуації та проінформувати особисто голову комісії про погашення заборгованості з єдиного соціального внеску. Керівникові філії «Соснівський гранітний кар’єр» ТОВ «Енергетична група» у дводенний термін розробити графік сплати поточних виплат та заборгованості з єдиного соціального внеску.
Голова комісії звернув увагу на необхідність направити листи з вимогою вжити відповідних заходів щодо усунення порушень чинного законодавства керівникам підприємств і організацій, що ухиляються від участі у роботі комісії.

Останнє оновлення на Вівторок, 11 листопада 2014, 15:55
 

Визначені проблемні питання та сформовані напрямки діяльності установ, закладів та організацій району

e-mail Друк PDF

10 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів робочі наради з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо визначення проблем та напрямків діяльності, зокрема: опалення в зимовий період, наповнення шкіл, перспективних навчальних закладів та можливих варіантів проведення оптимізації освітньої мережі, оздоровлення дітей, фінансового забезпечення медичних закладів, придбання сухожарових шаф для центральної районної лікарні, проведення щорічного підсумкового огляду номерів колективів художньої самодіяльності, надання субсидій

Останнє оновлення на Понеділок, 10 листопада 2014, 16:51 Детальніше...
 

ВІТАННЯ ВОЛОДИМИРА ШАНДРИ З НАМОЛОТОМ ТРЕТЬОГО МІЛЬЙОНА ТОНН ЗЕРНА

e-mail Друк PDF

Шановні хлібороби Київщини!

Щиро вітаю з намолотом третього мільйону тонн зерна!
Низький уклін Вам за щедрий коровай на столі, за самовіддану працю, яка, незважаючи на складні погодно-кліматичні умови, увінчалася вагомим здобутком.
Щиро бажаю Вам добра, удачі та наснаги в почесній хліборобській справі.
Впевнений, що Ваша клопітка праця, та самовідданість справі принесуть ще не один позитивний результат!
Бажаю всім Вам доброго здоров’я, щастя і благополуччя, благодатної ниви і щедрих врожаїв!

З повагою

Голова Київської обласної
державної адміністрації

В.М.Шандра

Останнє оновлення на Понеділок, 10 листопада 2014, 14:19
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Враховуючи те, що досить часто зустрічаються випадки розповсюдження у ЗМІ недостовірної інформації з питань, що стосуються законодавчого регулювання проведення антитерористичної операції, правового статусу осіб, які беруть у ній участь, їх прав та обов'язків, вважаю доцільним роз’яснити регулювання правового статусу учасників АТО відповідно до нормативно-правових актів, що закріплюють основні аспекти даного питання. Також щодо правового статусу та соціального захисту правоохоронців, що беруть участь в АТО.
1. Законодавче регулювання правового статусу осіб, що беруть участь в антитерористичній операції на сході України, особливостей її проведення, надання пільг тощо.

Останнє оновлення на Понеділок, 10 листопада 2014, 12:29 Детальніше...
 

Шановні жителі Макарівського району!

e-mail Друк PDF

Прийміть щирі вітання з нагоди 71-ї річниці визволення Макарівського району від фашистсько-німецьких загарбників.
Понад два роки Макарівщина перебувала в тимчасовій окупації, проте підпільні організації, що діяли на території району, чинили запеклий опір у тилу ворога, а юні підпільники віддавали життя задля мирного існування своїх односельчан.
Наша безмежна вдячність, повага і любов усім живим і загиблим солдатам Великої Вітчизняної війни. Кожен з вас робив все можливе для якнайшвидшого наближення Перемоги: хто на фронті, хто працюючи на потреби нашої армії в тилу. Вдячна наша пам'ять назавжди збереже прізвища героїв-визволителів, щоб на прикладі їх стійкості, відваги, мужності ростити майбутні покоління. Адже, саме зараз, сучасним захисникам держави потрібно мати за плечима ваш досвід, витривалість та безмежну любов до рідної землі щоб витіснити загарбника за межі кордонів незалежної України.
Дорогі визволителі, бажаю міцного здоров’я та бадьорості на довгі роки. Нехай всі ваші дні будуть світлими і радісними, а любов та повага рідних і близьких людей зігріває вас щодня.

Тимчасово виконуючий обов'язки
голови Макарівської райдержадміністрації                             Юрій Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 листопада 2014, 15:24
 

Вітання з нагоди Дня працівників кільтури і аматорів народного мистецтва та Дня української мови та писемності

e-mail Друк PDF

9 листопада поєднало в собі два свята значимі для Української держави — День працівників культури і аматорів народного мистецтва та День української писемності та мови.
Багата талантами Макарівщина, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.
Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів дитячої школи мистецтв, викладачів гурткової роботи, фахівців музейної справи, невтомно плекаються  джерела духовності, правди і краси. Адже саме культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших, а мова є душею нації, її генетичним кодом, тому що у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ.
У всьому світі відомо, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.
Хочу нагадати слова великої поетеси Ліни Костенко: «Жодна нація не вмирає від інфаркту. Спочатку їй відбирає мову». Отож бажаю всім нам плекати й утверджувати рідну мову і бути гордими з того, що маємо одну з наймелозвучніших мов світу. Нехай материнське слово буде для всіх духовним джерелом життя і оберегом!

Тимчасово виконуючий обов'язки
голови Макарівської райдержадміністрації                             Юрій Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 листопада 2014, 15:22
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 31.10.2014 по 07.11.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 31.10.2014 по 07.11.2014 народилося 9 немовлят з яких 3 хлопчики і 6 дівчаток. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.