У 2018 р. введено майже у 3 рази більше нових потужностей відновлюваної електроенергетики, ніж у 2017 році

e-mail Друк PDF

У 2018 р. зафіксовано динамічний розвиток української «зеленої» енергетики. Так, за рік встановлено 813 МВт нових потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел. Це майже у 3 рази більше, ніж обсяг потужностей, введених у 2017 р., а саме - близько 300 МВт.
Зокрема, у 2018 р. введено додатково:
- 646 МВт сонячних електростанцій;
- 70 МВт СЕС приватних домогосподарств (за 9 місяців);
- 68 МВт вітроелектростанцій;
- 13 МВт станцій, що генерують електроенергію з біомаси;

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 03 січня по 10 січня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення, в період із 03 січня по 10 січня 2019 року, в нашому закладі народилося 4 дітей, 3 хлопчики та 1 дівчинка.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог.

 

Зміни в порядку видачі посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

e-mail Друк PDF

11 липня 2018 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян, якою, зокрема, затверджено Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.
Постановою Уряду передбачено створення при обласних державних адміністраціях регіональних комісій з визначення статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, що забезпечить єдиний підхід до розгляду ними документів і прийняття обґрунтованих рішень для визначення і підтвердження відповідного статусу.

Детальніше...
 

Відбулося відкриття комунальної установи “Районний інклюзивно-ресурсний центр” Макарівської районної ради Київської області

e-mail Друк PDF

08 січня на базі Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала відбулося відкриття комунальної установи “Районний інклюзивно-ресурсний центр” Макарівської районної  ради Київської області.
Мета створення даної установи – це забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами та надання психолого-педагогічної допомоги, забезпечення системного, кваліфікованого супроводу.
Урочиста подія відбулася за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, голова Макарівської районної ради О.Гулака, першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавського та звісно ж дітей, які одержуватимуть психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в центрі та їхніх батьків і колективу закладу.

Останнє оновлення на Четвер, 10 січня 2019, 11:27 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 02.01.2019 по 04.01.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 02.01.2019 по 04.01.2019 виконано 9 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 3, соціально-правового характеру – 6. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 3 громадян. Працівникам УДКСУ у Макарівському районі та Андріївської сільської ради надано консультації з питань складання номенклатури справ та науково-технічного опрацювання документів.

 

Шановна громадо Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Від щирого серця вітаю з Різдвом Христовим!
Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.
Щиро зичу вам щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!
Веселих свят!

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

 

Робоча зустріч

e-mail Друк PDF

03 січня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно з заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела робочу зустріч з начальником Вишгородського відділення ПАТ “Київоблгаз” С.Проценком та старшим інженером з експлуатаційної діяльності Вишгородського відділення ПАТ “Київоблгаз” М.Фесюком щодо діяльності підприємства, надання населенню та установам і закладам району якісних послуг з газопостачання,  тарифів на газ та оплати за надані послуги тощо.

Останнє оновлення на Четвер, 03 січня 2019, 17:23
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 27 грудня 2018 року по 03 січня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення, в період із 27 грудня 2018 року по 03 січня 2019 року, в нашому закладі народилося 5 дітей (4 хлопчики та 1 дівчинка).


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог;
- Педіатр;
- Дитячий невролог;
- Невролог;
- Лікар-інфекціоніст;
- Рентгенолог.

 

Різдвяна ярмарка

e-mail Друк PDF

04 січня 2019 року під патронатом депутата Верховної Ради Руслана Сольвара  буде  проведена ярмарка з продажу сільськогосподарської продукції. Даний захід відбудеться для належного забезпечення населення продуктами харчування з нагоди святкування Різдвяних та Новорічних свят у смт Макарів по вул. Димитрія Ростовського біля Будинку культури та кінотеатру "Ольвія".

 

Дорогі жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

За кілька днів один рух стрілки годинника в 24 години 31 грудня перенесе нас з одного року в наступний 2019 рік.
Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів. 
У новорічну та Різдвяну ніч ми всі поринаємо в добре знайому з дитинства казку та нові мрії. Тож нехай чарівні зимові свята подарують Вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!
І хай збудеться все задумане, а 2019 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік та святкуючи Різдвяні свята, побажаємо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.
Миру всім, удачі, душевної рівноваги, щастя і благополуччя!

Тетяна Семенова,                                                                                          
голова Макарівської райдержадміністрації

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 грудня 2018, 16:22
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.