ОГОЛОШЕННЯ для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

e-mail Друк PDF

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

  • запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;
  • проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;
Останнє оновлення на Середа, 16 серпня 2017, 08:10 Детальніше...
 

В райдержадміністрації обговорили питання підготовки систем газового господарства до нового опалювального сезону

e-mail Друк PDF

15 серпня в приміщенні Макарівської райдержадміністрації відбулося засідання “круглого столу” щодо стану підготовки систем газового господарства до нового опалювального сезону в загальноосвітніх навчальних закладах району. Захід пройшов за участю керівництва райдержадміністрації, начальника Вишгородської ФЕГГ ПАТ “Києвоблгаз” М.Нікуліна, начальника Макарівської дільниці Вишгородської ФЕГГ ПАТ “Київсоблгаз” Б.Кищука, голів сільських, селищних рад району та представників закладів освіти району.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 серпня 2017, 16:19
 

Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з відзначення у Макарівському районі Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України

e-mail Друк PDF

15 серпня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з відзначення у Макарівському районі Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України, під головуванням голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, за участю голови Макарівської районної ради О.Гулака.
Зі сценарним планом проведення заходу ознайомила завідувач сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації Л.Факторович спільно з директором Макарівського районного Будинку культури Л.Колос.
Для жителів та гостей району буде організовано виставку вишитих рушників майстрів району: “На білих крилах рушника, несе надію Україна”, яка розпочне свою роботу 20 серпня в Макарівському районному будинку культури діятиме. Звісно ж о 09:00 год., синхронізовано з усіма містами та містечками України, буде проведена церемонія підняття великого Державного Прапора України на площі біля районного Будинку культури. Урочистості та святкова програма, присвячена 26-й річниці незалежності України, запланована на 23 серпня та розпочнеться о 15:00 год. Новинкою цьогорічного свята будуть тематичні локації символи України, квіти України, українське поле та інші, які представлятимуть колективи художньої самодіяльності району. Загалом планується до представлення 9 локацій.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 серпня 2017, 16:20
 

Апаратна нарада при голові Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

15 серпня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком та першим заступником голови макарівської райдержадміністрації І.Багінською провела апаратну нараду з керівниками установ, організацій району, головами сільських, селищних рад та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
На апаратній нараді були розглянуті заходи щодо відзначення 26-ї річниці Дня незалежності України в Макарівському районі та питання стану працевлаштування учасників антитерористичної операції, які перебувають на обліку як безробітні в службі зайнятості, стану реалізації урядової програми “Доступні ліки” в Макарівському районі, виконання телефонограми № 16 щодо перевірок та аналізу стану облаштування приміщень дільничних виборчих комісій на предмет безперешкодного доступу до них осіб з інвалідністю.

Детальніше...
 

Нарахування будь-якої заборгованості після розрахунку невикористаних сум субсидії за результатами опалювального періоду неможливе

e-mail Друк PDF

Уряд встановив чіткий порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії, що надаються населенню для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення, що унеможливлює нарахування будь-якої заборгованості субсидіантам після відповідного розрахунку за результатами опалювального періоду. Це передбачено відповідною Постановою КМУ від 23.08.2016р. № 534.
Якщо сім’я своєчасно і в повному обсязі сплачувала свою обов’язкову частку платежу згідно з субсидією, заборгованості після повернення до бюджету невикористаних субсидій не повинно виникнути.

Детальніше...
 

Сергій Савчук: Програму «теплих кредитів» відновлено

e-mail Друк PDF

Сьогодні, 14 серпня, державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ.
«Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальніше...
 

ОГОЛОШЕННЯ для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

e-mail Друк PDF

На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 серпня 2017, 07:47 Детальніше...
 

Засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

e-mail Друк PDF

11 серпня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай спільно із завідувачем сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевою провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На порядку денному засідання були розглянуті чотири питання: щодо результатів комплексних перевірок захисних споруд цивільного захисту у 2017 році та вжиття невідкладних заходів щодо активізації роботи з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної захисту на території району, вжиття додаткових заходів з протидії пожежам у природних екосистемах, епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней в районі та першочергові заходи щодо профілактики захворювання тварин та заходів з попередження загибелі людей на водних об’єктах у літній період 2017 року.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.