П’ЯТЬ ЗАПИТАНЬ ПРО ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ

e-mail Друк PDF

У п’ятницю, 16 червня, Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.
Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк.  Вже цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні зміни вітчизняної пенсійної системи. Ці змини дозволять збалансувати бюджет Пенсійного фонду, а головне, відновити справедливість у призначенні і виплаті пенсій.
Пенсійна реформа стосується кожного і майбутні зміни викликають особливий інтерес громадян. Щодня на адресу уряду і прем’єра надходять сотні листів з проханням роз’яснити окремі нюанси майбутньої реформи. Ми зібрали п’ять найпоширеніших питань.
1. ЯК САМЕ ПІДВИЩАТЬСЯ ПЕНСІЇ І ЩО ЗМІНИТЬСЯ У МЕХАНІЗМІ ЇХ РОЗРАХУНКУ?

Останнє оновлення на Вівторок, 20 червня 2017, 11:30 Детальніше...
 

Жительці с. Соснівка присвоєне почесне звання "Мати-героїня"

e-mail Друк PDF

Відповідно до клопотання Соснівської сільської ради на виконання Указів Президента України від 29 червня 2001 року "Про почесні звання України" та 02 липня 2016 року "Про внесення змін до Положення про почесні звання України", жительці с. Соснівка Макарівського району Юзкевич Світлані, яка виховала п'ятьох дітей, було присвоєне почесне звання "Мати-героїня".
Почесну місію з вручення посвідчення "Мати-героїня" та нагрудного знаку виконала голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова, за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації Ірини Багінської, Соснівського сільського голови Олени Йовенко та завідувача сектору опіки і піклування Макарівської райдержадміністрації Наталії Аханової.
Голова райдержадміністрації привітала пані Світлану з отриманням почесного звання, побажала міцного здоров'я та наснаги, сімейного затишку і благополуччя.


 

Засідання комісії

e-mail Друк PDF

19 червня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська провела засідання комісії з питань надання адресної допомоги сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.
У ході засідання були розглянуті заяви від учасників бойових дій (АТО) з надання одноразової матеріальної допомоги, а також  заяви від родин, загиблих учасників бойових дій і від дружин військовослужбовців, загиблих в Афганістані.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 червня 2017, 08:15
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

19 червня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів апаратну з питань підготовки до чергового командно-штабного навчання, стану набору для проходження служби в лавах Збройних Сил України за контрактом серед жителів району, завершення посівної кампанії сільськогосподарськими підприємствами району та стану епізоотичної ситуації в районі.
Нарада пройшла за участю завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Н.Бурнашевої, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор, начальника Макарівського РС ГУ ДСНС В.Харченка, заступника начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Глущенка, в. о. начальника управління Держпродспоживспілки в Макарівському районі О.Гнатюка та заступника військового комісара Макарівського районного військового комісаріату Ю.Оберемчука.

 

Новини відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Головним спеціалістом відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації Р. Ткачук та завідувачем районною психолого-медико-педагогічною консультацією В.Прокопенко проводиться системна консультативно-роз'яснювальна просвітницько-виховна робота серед керівників навчальних закладів, педагогічних працівників, батьків, громадськості щодо навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю в 2017/2018 навчальному році.

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

e-mail Друк PDF

17 червня, у місті Вишневе відбувся Олімпійський день. Він щороку проходить майже в 200 країнах світу. Захід проводився відділенням національного олімпійського комітету України в Київській області, за сприяння Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН. В рамках проведення "Олімпійського дня" у Київській області проходили  змагання з різних видів спорту, легкоатлетичний пробіг, а також різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, святкові концерти та спортивно-масові заходи, до участі у яких було залучено близько 2 000 осіб – учнівської та студентської молоді, ветеранів спорту, видатних спортсменів, батьків тощо.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 12.06.2017 по 16.06.2017

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 12.06.2017 по 16.06.2017 виконано 9 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 1 – соціально-правового характеру, 8 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 7 громадян, підготовлено та надіслано запитувачу 1 відповідь на запит на отримання публічної інформації. Працівникам 3 установ надано консультації з питань науково-технічного опрацювання документів та діловодства. Надано методичну допомогу комунальній установі «Об’єднаний трудовий архів сільських та селищних рад Макарівського району», Макарівському районному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області з питань складання актів про вилучення для знищення документів. Експертною комісією відділу схвалено 3 акти про вилучення для знищення документів комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів сільських та селищних рад Макарівського району». 13 червня начальником відділу Кравець Ю.В. проведено комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву Мар’янівської сільської ради. В ході перевіряння секретарю сільської ради Бойку С.І. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, щодо роботи експертної комісії та з питань архівної справи. З 16 червня 2017 року в Макарівській районній бібліотеці для дітей розпочато експонування виставки копій оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття», підготовленої Державним архівом Київської області.

 

ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ!

e-mail Друк PDF

З нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника прийміть щирі вітання та вдячність за Вашу невтомну працю і щире відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.
Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти.
Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 червня 2017, 14:36
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

27 червня відбудуться виїзні наради керівництва Макарівської райдержадміністрації в с. Борівка о 14:00, в с. Великий Карашин о 15:30. Виїзні наради відбудуться за участі голів сільських рад, керівника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області, дільничного інспектора, соціальних працівників та громад сіл. На нарадах розглядатимуться питання забезпечення громадського порядку та криміногенної ситуації.
Також 29 червня виїзні наради відбудуться в с. Вільно о 14:00 та в с. Андріївка о 15:30.