В районному Будинку культури пройшла презентація книги “Битва двох революцій” М.Ковальчука

e-mail Друк PDF

22 березня в Макарівському районному Будинку культури відбулася презентація наукового видання “Битва двох революцій: Перша війна Української Народної Республіки з Радянської Росією. 1917-1918 рр.
Книга розповідає про воєнно-політичне протиборство Української Народної Республіки з Радянською Росією в 1917-1918 рр. Докладно висвітлено причини збройного конфлікту між обома державами, реконструйовано перебіг бойових дій, розкрито вплив політичних процесів на воєнні події. У роботі над книгою використано документи з більш як тридцяти архівів України, Росії, Польщі та інших країн, значна частина яких вводиться до наукового обігу вперше.
Історичне дослідження розраховане на науковців, викладачів, студентів і всіх, хто цікавиться новітньою історією України.
Презентацію книги здійснив сам автор український історик, що спеціалізується на дослідженні доби національно-визвольних змагань 1917-1921 рр. М.Ковальчук.
У заході взяли участь бібліотечні працівники сіл та селищ району, директор централізованої бібліотечної системи В.Йовенко, кандидат історичних наук, директор районного історико-краєзнавчого музею В.Гедзь, учні загальноосвітніх навчальних закладів смт Макарів та інші.

Останнє оновлення на Середа, 22 березня 2017, 17:02
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

22 березня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті питання житлового господарства (надання допомоги для відбудови житла після пожежі, надання матеріальної допомоги для ремонту даху в приватному будинку, надання допомоги Дитячому будинку сімейного типу в переоформленні будинку), транспорту та зв'язку (безкоштовного проїзду дітей з багатодітних родин та дітей-сиріт на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Макарівського району), аграрної політики та земельних відносин (надання дозволів на приватизацію земельних часток (паїв) в адміністративних межах Рожівської та Гружчанської сільських рад).
На вищезазначені питання голова райдержадміністрації надала роз'яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 22 березня 2017, 16:54
 

У Мотижині пройшла вистава "Сватання на Гончарівці"

e-mail Друк PDF

Минулої суботи у Будинку культури с. Мотижин була проведена вистава "Сватання на Гончарівці". Вистава була проведена власними силами за участю учнів драматичного гуртка.  Всього задіяних у постановці було 12 учнів Мотижинської школи та двіпредставниці з с. Копилів.
На виставі були присутні 150 глядачів, у тому числі голова сільської ради Сухенко Ольга Петрівна, місцеві депутати, представники ГО "Об"єднання аграріїв" та народний омбудсмен України Руслан Расумов.
Художньому керівнику та учасникам художнього гуртка була вручена подяка і подарунки.

Директор Мотижинського  Будинку культури   Д.Попельнух

 

Тетяна Семенова оглянула приміщення бувшої типографії з метою можливого розміщення Макарівського районного військового комісаріату

e-mail Друк PDF

В минулому році активною була тематика віднайдення нового приміщення або повернення старого для роботи районного військового комісаріату, оскільки нинішнє приміщення не відповідає нормам чинного законодавства: має досить обмежену площу для проведення роботи належним чином з військовозобов'язаними та строковиками, відсутня кімната для зберігання зброї, не упорядкована пропускна частина установи, у зв'язку з малою площею кімнати та інше.
Дане питання постійно піднімалося і на засіданнях громадської ради при Макарівській райдержадміністрації. Зокрема 16 листопада 2016 року на черговому засіданні громадської ради була обговорена альтернатива вирішення даного питання - передача приміщення колишньої типографії.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 березня 2017, 16:40 Детальніше...
 

До уваги декларантів!

e-mail Друк PDF

Найбільш поширені питання, що виникають у суб'єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування

Навчальні відео-ролики
з питань заповнення та подання декларацій, які розміщенні на спіні Національного агентства з питань запобігання корупції

1. https://nazk.gov.ua/news/nazk-nadaye-informaciynu-dopomomi-subvektam-deklaruvannya
- Навчальне відео із реєстрації у системі «Єдиного державного реєстру декларацій   осіб,   уповноважених   на   виконання   функцій   держави   або місцевого самоврядування»;
-Навчальне відео із зміни електронного цифрового підпису у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»;
2. https://nazk.gov.ua/deklaraciya
-Навчальне відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» (16 відеофайлів)
3. http://youtube.com/channel/UCKwoUDbscWm4BT7BoBo0kMg
- Навчальне відео із реєстрації у системі «Єдиного державного реєстру декларацій   осіб,   уповноважених   на   виконання   функцій   держави   або місцевого самоврядування»;
- Навчальне відео із зміни електронного цифрового підпису у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»;
-Навчальне відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» (16 відеофайлів).

Останнє оновлення на Вівторок, 21 березня 2017, 16:48
 

Українська революція 1917-1921 років – переломна віха української історії

e-mail Друк PDF

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України і військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов'язаних з визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки, у Макарівських бібліотеках для дітей та дорослих протягом тижня пройдуть;
- бібліотечний плакат "Шляхами української державності" (районна бібліотека для дітей 21.03.2017 р.);
- перегляд літератури "Соборність – важлива віха в історії України" (районна бібліотека для дітей 21.03.2017 р.);
- коментована бесіда "Це нашої історії рядки..."  (центральна районна бібліотека, 22.03.2017 р.).

Останнє оновлення на Вівторок, 21 березня 2017, 15:02 Детальніше...
 

Перемоги Макарівської дитячої школи мистецтв в березні

e-mail Друк PDF

В березні Макарівська дитяча школа мистецтв прийняла участь в кінцевому перегляді обласного конкурсу в рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют».
Цьогорічний конкурс XX, ювілейний,тому для учнів і викладачів школи була важлива підготовка та участь в престижному дійстві найкращих юних талантів всієї області.
Наші діти прийняли участь у всіх номінаціях: народні інструменти, струнно-щипкові та струнно-смичкові інструменти, спеціалізоване фортепіано і навіть додатково естрадне мистецтво.

Детальніше...
 

Що необхідно знати одержувачам субсидій ?

e-mail Друк PDF

Продовжує діяти програма Уряду щодо надання населенню субсидії на житлово–комунальні послуги за спрощеним порядком.  Станом на 01.03.2017  до управління соціального захисту вже звернулися  8500 представників домогосподарств району. Одержувачами є 7300 сімей. 900 сімей перейшли на пільги, 300 сімей відмовились у зв’язку зі збільшенням обов’язкової плати через  збільшення доходів.
Суми, які перераховуються державою  на  особові рахунки одержувачів субсидій в організаціях-надавачах житлово-комунальних послуг, обчислюються в мільйонах гривень.  Слід зауважити, що особи, які оформили субсидії та члени домогосподарств несуть особисту відповідальність за достовірність  наданих в заявах та деклараціях відомостей. Домогосподарства повинні в місячний термін повідомляти управління про:
-зміни в складі сім’ї (народився, помер, зареєструвався чи знявся з реєстації);
-обставини, які можуть вплинути на розмір призначеної субсидії (купівля, продаж майна на суму, яка перевищує 50тис.грн., зміна статусу - працюючий, непрацюючий пенсіонер, закриття або відкриття підприємницької діяльності, вступ та закінчення навчального закладу, перебування на обліку у центрі зайнятості, наявніть аба відсутність аліментів, соціані виплати та пенсії, які одержуються за межами району, набуття права власності на  рухоме та нерухоме майно або його відчудження).

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.