Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Грузьке перебуває 20 громадян похилого віку, з них 3 особи – інваліди різних соціальних категорій.
Надаємо в приміщенні терцентру послуги медичні, лікувальної фізкультури та масажу, психолога, швеї, перукаря.
Створений в приміщенні територіального центру банк одягу.

Детальніше...
 

Соціальна підтримка громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзд «мобільного соціального офісу»

e-mail Друк PDF

Цього тижня, згідно графіку виїздів відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» до сіл Козичанка, Нові Опачичі для проведення прийому громадян району за місцем проживання. Під час роботи  офісу залучені фахівці різних відділів управління соціального захисту населення Макарівської РДА. При зверненні громадян проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про заходи соціального захисту, як такі, що передбачені діючим законодавством. Надані консультації щодо можливості  отримання усіх видів соціальних допомог, субсидій та необхідних для них документів.

 

Пройшло засідання колегії Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

20 квітня відбулося чергове засідання колегії Макарівської райдержадміністрації, яке провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, за участю керівників установ і організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації.
До порядку денного засідання увійшли наступні питання:
- хід виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Макарівського району за І квартал 2017 року;
- внесення змін  до розпорядження голови Макарівської районної державної адміністрації від 28.10.2016 № 576 «Про схвалення проекту Програми фінансової підтримки функціонування управління фінансів Макарівської районної державної адміністрації на 2016-2020 роки”,

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 13.04.2017 по 20.04.2017

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 13.04.2017 по 20.04.2017 народилося 3 дітей (2 хлопчики та 1 дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків й бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар- неонатолог;
Лікар-педіатр;
Лікар-уролог;
Лікар-онколог.

 

Семінар щодо дослідження потреб дітей та сімей з числа вразливих груп населення

e-mail Друк PDF

19 квітня, за сприяння служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації, пройшов семінар для керівників та працівників районного методичного кабінету, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, закладів культури, медичних установ, стосовно реалізації проекту “Розробка і впровадження регіонального плану зі збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів (у Київській області”.
Захід відкрила голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, привітавши учасників та ознайомивши з порядком денним семінару.

Детальніше...
 

Робоча зустріч з питань визначення потреб у фінансуванні з державного бюджету установ та закладів соціального призначення району

e-mail Друк PDF

У зв'язку з підготовкою до чергової п'ятнадцятої сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області, 18 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком провели робочі зустріч з керівниками відділу освіти фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації, Макарівської центральної районної лікарні, КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Макарівський районний Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” та управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації щодо визначення потреб по фінансуванню з бюджету району основних статей: заробітна плата, харчування, придбання необхідного матеріально-технічного устаткування, розробки проектно-кошторисної документації тощо.
У заході взяли участь перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, начальник управління фінансів Макарівської райдержадміністрації С.Дідківська та заступник начальника управління державної казначейської служби України у Макарівському районі О.Батечко.

 

Робоча зустріч щодо забезпечення громадського правопорядку під час проведення масових заходів на території Макарівського району

e-mail Друк PDF

На виконання телефонограми Київської облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 182 щодо взаємодії з територіальними відділами поліції Київської області та покращення їх матеріально-технічного забезпечення, 18 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная та завідувача  сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор провела робочу зустріч з т. в. о. заступника начальника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП України в Київській області Ю.Сірцовим.

Останнє оновлення на Вівторок, 18 квітня 2017, 16:06 Детальніше...
 

Заступник голови райдержадміністрації провів апаратну нараду

e-mail Друк PDF

18 квітня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів апаратну нараду з в.о. начальника управління “Держпродспоживспілки” в Макарівському районі О.Гнатюком, завідувачем сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Н.Бурнашевою, начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Нечаєм, завідувачем сектору  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор, начальником Макарівського ОС ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченком та заступником начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Глущенком.
У ході наради були розглянуті питання стану набору громадян на службу до лав Збройних Сил України за контрактом та роботи районного військового комісаріату зі строковиками (весняний призов до лав Збройних Сил України), стану проходження весняно-польових робіт, створення матеріального резерву із запобігання наслідків надзвичайних ситуацій, складання річного графіку поповнення матеріального резерву, купівлі пожежних автомобілів тощо.

Останнє оновлення на Середа, 19 квітня 2017, 13:49
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.