Громадські слухання з питань забезпечення громадського порядку

e-mail Друк PDF

04 та 06 жовтня 2017 року заступником голови Макарівської райдержадміністрації Рознаєм І.Ю. спільно з начальником сектору превенції Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області Онищенко Л.О., майор поліції було проведено громадські слухання  в таких населених пунктах району – Небелиця, Ситняки, Юрів, Рожів, Червона Слобода та Мар’янівка. До участі в громадських слуханнях було залучено голів сільських рад, дільничних офіцерів Макарівського відділення поліції та громаду зазначених населених пунктів.
На громадських слуханнях розглядалися питання стану злочинності, охорони та забезпечення громадського порядку, проблемні питання жителів населених пунктів, в яких проводилися громадські слухання, а також ввезення та несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів на території Макарівського району.

 

До Міжнародного дня музики

e-mail Друк PDF

Осінь золотава розфарбувала перші дні жовтня музичними барвами. Радо вітали батьки та гості юних музикантів 3 жовтня у затишному залі Макарівської ДШМ на честь святкування Міжнародного дня музики.
Відкривала концерт невмируща українська пісня у виконанні ансамблю бандуристів «Золота квінта» (керівник Світлана Чихун). Звучали твори композиторів-класиків та сучасних авторів у  виконані кращих учнів школи, лауреатів обласних та всеукраїнських конкурсів: фортепіанного дуету Назарія Франчука та Тетяни Титаренко (викладач Тетяна Мельниченко) «Карлсон» Юрія Весняка, піаністів Олександри Кононець «Ноктюрн» Фридеріка Шопена (викладач Ірина Саленко), Владислави Федченко «Прелюдія» Сергія Рахманінова (викладач Ганна Котигорошко) та Богдана Зінового “Вальс-бостон” Олександра Білаша (викладач Вікторія Йовенко). Ніжно звучав «Роздум» Тимура Іваннікова  у виконанні дуету гітаристів Павла Писаренка та Ганни Миню (викладач Тетяна Скорик). Вперше на сцені виступив дует у складі викладача Святослава Трощука   та учениці Валерії Гвоздіковської, які представили “Вальс” (Вечір в парку) Олександра Копенкова.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 11:30 Детальніше...
 

Пенсіонерам субсидія рахується, виходячи лише з розміру пенсії, а не на загальних умовах

e-mail Друк PDF
Громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад у травні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо у червні цього року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу - пенсії.
Це стосується лише тих українців, які донедавна працювали і отримували заробітну плату, або, скажімо, зарплату і пенсію, а віднедавна – у минулому чи цьому році (І та ІІ квартали) з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію.
Детальніше...
 

Тетяна Семенова провела зустріч з представниками практичного заняття щодо гідроморфологічного моніторингу р. Здвиж

e-mail Друк PDF

09 жовтня в рамках семінару з питань методології та керівних документів щодо гідроморфологічного моніторингу проекту APENA (проекту ЄС “Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища”), який проходить в м. Київ, відбулося перше практичне заняття — виїзне польове обстеження р. Здвиж в смт Макарів та с. Фасівочка.
Завданнями заходу є детальне вивчення фахівцями оперативних організацій Українського Гідрометеорологічного Центру методологій гідроморфологічного моніторингу річок та озер на основі стандарту CEN/TC 230 EN 15843:2010 “Якість води — керівний стандарт з визначення ступеня модифікації річкової гідроморфології” та стандарту BSEN 16039:2011 “Якість води. Керівний стандарт з оцінювання гідроморфологічних особливостей озер”, а також практичне впровадження та застосування вказаних методологій.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 жовтня 2017, 16:43 Детальніше...
 

В райдержадміністрпації пройшла розширена апаратна нарада за участю голів сільських та селищних рад району

e-mail Друк PDF

09 жовтня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком та першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською провела розширену апаратну нараду з головами сільських, селищних рад, керівниками установ, закладів, підприємств та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
На порядку денному були розглянуті питання забезпечення органами місцевого самоврядування доступу до публічної інформації (порядку висвітлення нормативно-правових актів та рішень), аналізу виконання зведеного бюджету Макарівського району за 9 місяців 2017 року, стану готовності об'єктів соціальної інфраструктури Макарівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років, стану розгляду звернень громадян в Макарівській райдержадміністрації за 9 місяців 2017, підсумків роботи зі зверненнями громадян за 9 місяців 2017 року та стан економічного, соціального та культурного розвитку села Андріївка, заходів до Дня захисника України та виконання доручення голови Макарівської райдержадміністрації за підсумками апаратної наради від 18.09.2017 пп. 1.2 та пп. 1.3 (про прийняття рішень щодо оформлення навчальними закладами земельних ділянок та використання коштів на оформлення технічних паспортів навчальним закладам).

Останнє оновлення на Понеділок, 09 жовтня 2017, 16:54
 

І.Рознай провів апаратну нараду

e-mail Друк PDF

09 жовтня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів апаратну нараду з розгляду нагальних питань та підсумків роботи, проведеної протягом минулого тижня. Зокрема були опрацьовані питання підсумків проведення місячника благоустрою в населених пунктах району, стану готовності об'єктів соціальної інфраструктури району до роботи в осінньо-зимовий період, протиепізоотичної ситуації в району, стану набору громадян на службу в лавах Збройних Сил України за контрактом та стану протипожежної безпеки в районі тощо.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 жовтня 2017, 16:36 Детальніше...
 

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАВСЯ ПРОЦЕС РОЗРАХУНКУ РОЗМІРУ «ЗИМОВОЇ» СУБСИДІЇ

e-mail Друк PDF

В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно  не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей.
Заяву і Декларацію про доходи заново необхідно було подати лише сім’ям, які:
• орендують помешкання
• мають зміни у складі сім’ї: хтось прописався чи виписався за останній рік
• хочуть отримати субсидію на тверде паливо
Як і минулого року, субсидію нададуть усім, хто потребує реальної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг. Грошей вистачить на всіх.
Розмір «зимової» субсидії буде відображено у платіжках за опалення, які надійдуть споживачам послуги у листопаді 2017 року.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 жовтня 2017, 14:13 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 02.10.2017 по 06.10.2017

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 02.10.2017 по 06.10.2017 виконано 12 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 9 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян, підготовлено та надіслано запитувачу 1 відповідь на запит на отримання публічної інформації. В читальному залі працювало 2 користувачі, яким видано в користування 12 справ. Працівнику 1 установи надано консультацію з питань науково-технічного опрацювання справ. Складено, систематизовано та введено в електронний каталог 15 карток предметного каталогу з питань землекористування фізичних та юридичних осіб на території Макарівської селищної ради. Проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 109 справ 3 архівних фондів.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України