Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

e-mail Друк PDF

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!
Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.
Звертаюсь до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові, захищають кордони держави. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
Бажаю незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення всіх ваших мрій і сподівань.

Голова Макарівської райдержадміністрації  Тетяна Семенова

Останнє оновлення на Середа, 06 грудня 2017, 10:06
 

Концерт «Парад юних лауреатів. Діти і музика» присвята 85- тій річниці Київської області

e-mail Друк PDF

Моє коріння з діда-прадіда плекала київська земля
Пісень про неї безліч складено, додам до них свою і я.
В гаї й діброви закосичена і підперезана Дніпром..
В любові шлю тобі освідчення, бажаю повнитись добром!


Київська земля існує з давніх давен і перші поселення людей в наших краях відомі ще з часів палеоліту. 85 років тому, в 1932 році, тодішньою Радянською владою було утворено Київську область.
І сьогодні Київщина радує своєю красою, здобутками й талантами.
От і 1 грудня 2017 року Макарівська дитяча школа мистецтв за сприяння сектору культури, національностей та релігій, відділу освіти Макарівської районної державної адміністріції запросила юних і дорослих макарівчан до Районного будинку культури на концерт «Парад юних лауреатів. Діти і музика», з присвятою цій річниці.

Детальніше...
 

СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА УКРАЇНЦІВ ЗРОСТЕ ДО 10 ТИС. ГРН

e-mail Друк PDF

Десятиріччями праця українців була недооціненою. Цього року Уряд більш ніж удвічі підняв мінімальну заробітну плату, що дало зростання реальних зарплат в Україні. На 2018 рік Уряд передбачив подальше зростання мінімальної заробітної плати. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє: вже наступного року  середня зарплата українців має зрости до 10 тис. грн.
Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі «Свобода слова на ICTV». На його думку, достойний рівень оплати праці в Україні дозволить повернути кваліфіковані кадри в Україну. «Саме тому ми передбачаємо не тільки зростання мінімальної зарплати в 2018 році, а й середньої зарплати. Сьогодні цей показник становить 7400 грн в середньому.  Це зарплати, з яких платять податки. Завдання на наступний рік - не менше 10 тис. грн», - підкреслив Володимир Гройсман.

Останнє оновлення на Середа, 06 грудня 2017, 09:03 Детальніше...
 

Ремонт дороги у с. Наливайківка

e-mail Друк PDF

Дороги є важливими артеріями у житті та розвитку громад населених пунктів. Останні роки стали досить активними з проведення в районі ремонтних робіт по реконструкції дорожнього полотна доріг, які найбільш цього потребують.
05 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак та заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай побували в с. Наливайківка, де оглянули одну з сільських вулиць, що отримала друге життя завдяки капітальному ремонту. Кошти на ремонтні роботи виділені з обласного бюджету за Програмою будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2017-2018 роки.

 

У смт Кодра планується відкриття другої групи дитячого садка

e-mail Друк PDF

05 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак та заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай відвідали Кодрянське НВО, де наразі тривають ремонтні роботи кімнат та пральні для другої групи дитячого садка.
Під час візиту до закладу керівники району оглянули приміщення та поспілкувалися з директором Кодрянського НВО В.Мельник щодо потреб у облаштуванні групи.
Також Т.Семенова, О.Гулак і І.Рознай побували у шкільній модульній котельні, яка працює на дровах. Все обладнання є сучасним і дає можливість економно і разом з тим ефективно використовувати теплову енергію для обігріву одного з найбільших приміщень навчально-виховного об'єднання   району.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 10:06
 

Благодійна акція

e-mail Друк PDF

Допомога людям, які цього потребують, одна з благородніших справ, які творяться на нашій планеті. Інколи, навіть проста розмова, чи посмішка від щирого серця творять те, на що не завжди спроможні матеріальні речі, а тим більше коли людина обмежена в русі і спілкуванні, в силу життєвих обставин, які склалися.
У зв'язку з Міжнародним днем інваліда, який встановлено 03 грудня та напередодні Дня Збройних Сил України керівники Макарівського району спільно з  головою Київської обласної організації інвалідів Збройних Сил України та учасників бойових дій, полковник В.Говоровим,  головою Київської обласної організації спілки ветеранів Афганістану — воїнів-інтернаціоналістів О.Янківським,  головою районної громадської організації інвалідів війни, Збройних Сил України та учасників бойових дій В.Радченком та  головою районної громадської організації Української спілки воїнів Афганістану (воїнів інтернаціоналістів) О.Безугленком відвідали В.Аугліса - воїна-інтернаціоналіста, який проживає в смт Кодра.

Детальніше...
 

5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

e-mail Друк PDF

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день волонтера.
Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людяи, не чекаючи подяк, нагород і відзнак. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займаї особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях.
НЕможливо переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на території східних областей України йде війна.
Вже кілька років поспіль волонтери надихають й окриляють на життєстверджуючі зміни в суспільстві. Завдяки вашим щоденним зусиллям захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку.
Дякую всім, хто присвячує свій талант, час і енергію допомозі іншим.
Бажаю добра, злагоди, позитивного настрою, благополуччя та миру кожній родині і нашій країні.

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

04 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком провела розширену апаратну нараду з головами сільських, селищних рад, керівниками установ, організацій, підприємств та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
На порядку денному апаратної були розглянуті питання стану епізоотичної ситуації в Макарівському районі, регуляторної політики та основні положення Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах Макарівської райдержадміністрації, виконавчих комітетах селищних, сільських рад району в 2017 році,  організації та роботи в автоматизованій системі енергомоніторингу “Київщина енергоефективна” бюджетної сфери району,  стану доріг Макарівського району.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.