Глава Уряду представив звіт роботи Кабінету Міністрів та основні завдання на 2018 рік

e-mail Друк PDF

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідно до вимог законодавства представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік. Презентація відбулася в рамках засідання Уряду.
Прем’єр-міністр підкреслив, що минулий рік був нелегким, але позитивні моменти очевидні. Серед них – збереження позитивної динаміки зростання економіки та початок фундаментальних змін в різних сферах життєдіяльності держави – від системи державних фінансів, системи економічних регуляцій та системи оподаткування бізнесу до соціальної сфери, а саме освіти, медицини, пенсійної системи.

Останнє оновлення на Середа, 14 лютого 2018, 15:58 Детальніше...
 

Підвищення розміру щомісячної адресної допомоги переміщеним особам

e-mail Друк PDF

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» передбачено надання грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, а також внутрішньо переміщеним особам, житло яких зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції та які взяті на облік у структурних підрозділах з питань соціального захисту населення, з дня звернення за її призначенням по місяць зняття з такого обліку включно, але не більше ніж на шість місяців.

Детальніше...
 

Щодо оздоровлення громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в 2018 рік

e-mail Друк PDF

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації (далі – управління) інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 25.01.2018 № 31 „Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році”, відповідно до якої розміри грошової допомоги для компенсації у 2018 році вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становлять:
- для осіб, віднесених до категорії 1, - 6822 гривні;

Детальніше...
 

Відбулося заняття обласного майстер-класу

e-mail Друк PDF

13 лютого на базі Ясногородського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» відбулося друге заняття обласного майстер-класу з теми «Система завдань до художнього твору як засіб формування читацьких компетенцій учнів у процесі проектно-дослідницької діяльності на уроках зарубіжної літератури в 5-9 класах», яке провела вчитель-методист зазначеного закладу Шестак О.Г.
У заході взяли участь учителі вказаного фаху як закладів загальної середньої освіти району, так і вчителі зарубіжної літератури інших закладів Київської області.
На першому етапі заняття був проведений методичний діалог «Обличчя і душа сучасного уроку», під час якої учасники виконували вправи: «Кросенс», «Фішбоун», «Піраміда художнього твору», «Карта персонажу твору», «Кольористика поезії», «Філворд».

Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

13 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, на якому були порушені наступні питання:
аграрної політики та земельних відносин (виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства мешканці с. Наливайківка, яка 25 років пропрацювала в сільському колгоспі), соціального захисту населення (надання матеріальної допомоги мешканцю району після пожежі).
На всі вище вказані питання заступником голови адміністрації були надані роз’яснення, а окремі з них взяті на особистий контроль.

 

Уряд наполягає на відповідальності команди МОЗ та регіональної влади в питаннях виконання державних медичних програм, – Володимир Гройсман

e-mail Друк PDF

Кабінет Міністрів України наполягає на поглибленні відповідальності Міністерства охорони здоров’я та органів місцевого самоврядування за виконання державних медичних програм. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань закупівлі ліків, забезпечення вакцинами та щодо подальшої реформи системи охорони здоров’я.
Глава Уряду наголосив, що система охорони здоров’я наразі проходить процес фундаментальних змін, але команда Міністерства та місцеві органи мають працювати злагоджено і швидко виявляти проблеми та вирішувати їх. Причому це стосується, як закупівель ліків і забезпечення зарплат лікарів, так і виконання програм, передусім урядової програми «Доступні ліки». Тим більше, що  фінансування всіх видатків з Державного бюджету по лінії системи охорони здоров’я проходить чітко і згідно з планом. Кошти на місцях є.

Детальніше...
 

В с. Калинівка знайдені боєприпаси часів Другої світової війни

e-mail Друк PDF

08 лютого до служби порятунку Макарівського РС ГУ ДСНС надійшло повідомлення про те, що в лісі с. Калинівка знайдено підозрілий предмет, схожий на снаряд. На місце події оперативно прибули рятувальники 32 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Київській області.
По факту виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області на вилучення та знешкодження боєприпасів. Місце, де знаходяться вибухонебезпечні предмети, огороджено та залишено під охороною Макарівського відділення поліції.
Станом на 12 лютого групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону вилучено близько 450 снарядів. Наразі роботи по огляду місцевості та виявленню боєприпасів тривають.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 лютого 2018, 16:35
 

Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

e-mail Друк PDF

12 лютого відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Макарівській райдержадміністрації під головуванням заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, на якому було розглянуте питання стану захворювання на ГРВі серед населення Макарівщини.
З метою недопущення ускладнення епідемічної ситуації, членами комісії було вирішено запровадити обмежувальні заходи в загальноосвітніх закладах району, а саме призупинити навчання (уроки) з 13 по 19 лютого.

 

Робоча зустріч

e-mail Друк PDF

12 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів робочу зустріч з начальником відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавським, начальником відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук та завідувачем сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко щодо впровадження енергозберігаючих технологій та реконструкції приміщень загальноосвітніх закладів сіл Яблунівка, Пашківка та смт Макарів.

 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

12 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання необхідності створення при виконавчих комітетах сільських, селищних рад комісій по обстеження житлових будинків (багатоквартирних та приватних будинків, де проживають сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах), стану протиепізоотичної  та епідемічної ситуацій в районі, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом тощо.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.