Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Грузьке перебуває 16 громадян похилого віку.
Працівники відділення організації  надання адресної натуральної та грошової допомоги та відділення денного перебування надають в приміщенні терцентру послуги медичні, масажу, психолога, перукаря, швачки. Особливо затребувана послуга швачки серед учасників АТО та їх сімей.
Створені графіки виїзду мультидисциплінарної бригади для надання соціальних послуг в селах району
На протязі цього тижня було щоденне виїзне надання соціальних послуг  мешканцям села Забуяння, надано послуги  швачки, медичної сестри з лікувальної фізкультури та масажу, практичного психолога.
Створений в приміщенні територіального центру банк одягу, яким скористалося понад 50 осіб.
Функціонує пункт прокату засобів реабілітації. З початку року послугами скористалися 54 особи.
Триває робота по благоустрою приміщення відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Грузьке. Зроблений ремонт по утепленню приміщення кухні, відремонтовані відкоси на вікнах житлових кімнат, замінено систему водопроводу і водопровідних кранів в пральній та душовій кімнатах.
Розпочата підготовка до осінньо-зимового періоду, завезено    10 складометрів дров для 2  одиноких непрацездатних громадян.
Триває підготовка до проведення наради соціальних робітників, яка відбудеться  20, 21 червня 2018 р.

 

Увага! Перевірка системи оповіщення цивільного захисту

e-mail Друк PDF

20 червня в період з 13:45 до 15:00 год. згідно з План-графіком в смт Макарів буде проведено комплексну технічну перевірку регіональної системи оповіщення цивільного захисту з подачею всіх команд та включенням електросирен.
Тому, просимо жителів та гостей селища зберігати спокій, не допускати паніки та безпідставного хвилювання, займатися своїми звичними справами.
Нагадуємо, що в умовах реальної надзвичайної ситуації завивання сирени означає сигнал «Увага всім!». Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення про обстановку, що склалась та порядок дій.
Будьте уважні до повідомлень і сигналів. Це може врятувати життя, зберегти здоров’я та домівки Вам та Вашим близьким!

 
 

Робоча зустріч з питання організації проведення Спартакіади серед службовців Пенсійного фонду України по Київській області

e-mail Друк PDF

18 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела робочу зустріч з начальником Києво-Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської Області С.Токарем щодо організації проведення Спартакіади серед службовців Пенсійного фонду України по Київській області, присвяченій 100-річчю державної служби.
Метою заходу є зміцнення здоров’я державних службовців, залучення до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя.
Спартакіада відбудеться на Макарівському центральному районному стадіоні імені М.Бруквенка, 23 червня 2018 року о 10:00 год.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 червня 2018, 14:40
 

Апаратна нарада заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная

e-mail Друк PDF

18 червня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання стану техногенної та протипожежної ситуації, зокрема пожеж в екосистемах району, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом,  безпеки людей на водоймах, у зв'язку з тим, що в районі відсутні місця відпочинку на воді, які б відповідали правилам безпеки людей на водних об'єктах України, стану автомобільних доріг загального користування державного значення (Музичі — Грузьке та Кодра — Липівка) , підготовки сільськогосподарських підприємств району до збору врожаю та захисту посівних площ від пожеж з встановленням необхідних знаків тощо.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор, начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості райдержадміністрації О.Сальвенчук та начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 червня 2018, 14:38
 

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру розпочав роботу табір фізкультурно-спортивної реабілітації

e-mail Друк PDF

З 16 по 27 червня 2018 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (c. Яворів, Турківського району, Львівської області) триватиме табір фізкультурно-спортивної реабілітації осіб, спортсменів з інвалідністю. До участі у таборі фізкультурно-спортивної реабілітації серед осіб з порушенням опорно-рухового апарату та слуху з району відріджено 14 осіб з інвалідністю та два тренери, головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації Руслана Ткачук та тренер Макарівської районної дитячо-юнацької спортивної школи Тетяна Рудківська.


 

Народний аматорський фольклорний колектив «Чебреці» взяв участь у ХІІІ обласному фольклорно – етнографічному фестивалі конкурсі «Онуки полянські» імені П.П.Чубинського

e-mail Друк PDF

Відповідно до плану роботи управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації та комунального закладу Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи на 2018 рік, 16 червня у приміщенні міського Будинку культури м.Бориспіль, проходив ХІІІ обласний фольклорно – етнографічний фестиваль конкурс «Онуки полянські» імені П.П.Чубинського у якому приймав участь народний аматорський фольклорний колектив «Чебреці» Макарівського РБК (керівник Г.Ф.Гончаренко )Макарівського районного будинку культури  з обрядовим дійством «Зажинки».

Останнє оновлення на Понеділок, 18 червня 2018, 14:49
 

Дайджест новин Уряду 15 червня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Глава Уряду – аграріям: Я є абсолютним лобістом малих і середніх фермерських господарств

Степан Кубів підписав Угоду про поглиблення співробітництва з Організацією економічного співробітництва та розвитку

Рекомендації ОЕСР щодо децентралізації ми вже успішно впроваджуємо, - Геннадій Зубко

За 4 роки відбулися великі зрушення в децентралізації, - звіт ОЕСР

Пріоритетами співпраці України з OECР будуть боротьба з корупцією, державне та корпоративне управління, інвестиції та бізнес-клімат, – Олександр Саєнко

Андрій Рева: Нове положення про субсидії – це підготовчий етап до їх монетизації

Глава Уряду напередодні Дня медика: Хочу сказати велике дякую людям цієї важливої професії

Можемо вдвічі наростити обсяги агровиробництва, – Володимир Гройсман

Маємо непогані економічні тенденції зростання і можемо їх примножити, – Прем’єр-міністр

Запровадження електронного чека зекономить підприємцям не менше 2,5 млрд грн - Володимир Гройсман

Олександр Саєнко: Закликаю молодь приходити на держслужбу та творити майбутнє

МОЗ пропонує для громадського обговорення проект концепції професійного ліцензування лікарів в Україні

МОЗ оприлюднив нову концепцію розвитку екстреної допомоги

На Житомирщині відкрили інсультний центр, у Києві закупили автомобілі екстреної допомоги

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я Макарівського району!

e-mail Друк PDF

Прийміть вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!
Важка місія медичних працівників була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.
Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння.
Прийміть подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч громадян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.
Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я нашого населення. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 червня 2018, 20:03
 

В переддень професійного свята медичні працівники Макарівщини приймали вітання

e-mail Друк PDF

15 червня, напередодні Дня медичного працівника, в Макарівському районному Будинку культури пройшли урочистості та святковий концерт.
Урочисту частину заходу відкрили учасники народного колективу “Зоряниця” та зразкового хореографічного колективу “Ясочка”.
Зі сцени  лунали привітання від керівників та гостей району. Зокрема зі словами вдячності за працю в ім'я здоров'я та життя людини звернулися голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова та голова Макарівської районної ради О.Гулак, відзначивши медичних працівників первинної та вторинної ланок.
“Найціннішим скарбом в житті кожної людини є здоров'я. Проте не завжди ми звертаємо на нього увагу, і лише, коли якийсь із органів дає про себе знати, або щось починає тривожити у самопочутті, звертаємось до лікарів за консультаціями та лікуванням.
Вам, дорогі лікарі, не завжди приходиться легко з пацієнтами, адже кожен має свій особливий характер, проте завдяки власним знанням,  досвіду та чуйному ставленню, ви повертаєте людей до повноцінного життя.
Отож, хай ваш оптимізм не згасає, примножуються знання в умовах нововведень в медичну галузь. Хай буде мирним небо, а ваші родини щасливими та здоровими”, - Т.Семенова.
Також до вітань долучилися помічник-консультант народного депутата України Р.Сольвара — Л.Бурдик, вручивши грамоти від голови Київської облдержадміністрації, за поданням народного депутата України — завідувачу поліклініки О.Кравцю та завідувачу Бишівською медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини Р.Головко, а також голова Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій В.Говоров, передавши “народні нагороди” головним лікарям району А.Тесленку і С.Соломенку та медичній сестрі Кодрянської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини Н.Кучеренко.
Звісно ж, привітали своїх колег і головні лікарі району. Вони, як ніхто, знають всі нюанси своєї досить непростої професії. Професії, яка вимагає відданості, в більшості випадків жертовності власним часом, а головне відповідальності. А.Тесленко та С.Соломенко відзначили працівників Макарівської центральної районної лікарні та КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги”, побажавши наснаги та міцності власного духу і гарного самопочуття, адже, подекуди, піклуючись про здоров'я своїх пацієнтів, частенько забувають про власне.
До винуватців заходу звернулася і директор КВНЗ КОР “Макарівський медичний коледж” Л.Кижлай, яка подякувала за працю лікарям та вручила грамоти працівникам коледжу.
У ході святкової програми був показаний фільм виробництва ТРК “Авіс”, який поєднав документальні кадри з життя Макарівської центральної районної лікарні середини ХХ століття та звернень-вітань лікарів медичних амбулаторій району до своїх колег з нагоди Дня медичного працівника.
Яскравим подарунком до свята стала концертна програма за участю Національного заслуженого академічного народного хору України імені Г.Вірьовки. Цей хор є надбанням українського народу, знаний у світовому масштабі. Чудові вокальні, хореографічні та музичні номери у виконанні учасників хору, хореографічної трупи та оркестру народних інструментів поєднали українські мотиви з особливостями культур інших народів, що населяють нашу благодатну українську землю.
Присутні на святковому дійстві отримали незабутні враження, невтомно аплодуючи та вигукуючи “браво” артистам.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 червня 2018, 19:58
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.