IV обласний родинний фестиваль до Дня захисника України

e-mail Друк PDF

 

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 03 жовтня по 10 жовтня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 03 жовтня по 10 жовтня 2019 року народилось 2 дітей - хлопчики. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр (педіатр перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст (лікар-інфекціоніст перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

(з перспективою отримання житла)

 

Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Управлінням соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям,   надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На розгляд комісії винесено  216 зверненнь  громадян району. За рішенням комісії надано право:
- на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям- 3 особам;
- на надання пільг за місцем фактичного проживання -12 особам;
- на продовження соціальної  виплати внутрішньо переміщеним особам -30 особам;
- на призначення субсидії на житлово-комунальні прослуги на  додаткову площу житла- 76 особам;
- на призначення субсидій при наявності у складі сім’ї осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають, на фактично проживаючих осіб - 33 особам;
- на призначення субсидій  при  набутті  права власності, купівлі майна, оплати послуг на суму, що перевищує 50тис.грн. – 4 особам;

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 жовтня 2019, 11:18 Детальніше...
 

Як заощадити на комунальних послугах до 70%: Голова Держенергоефективності дає практичні поради

e-mail Друк PDF

В інтерв’ю для видання «Обозреватель», саме перед початком опалювального сезону, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив дієві інструменти з енергоефективності для кожної громади, зокрема:
- саме комплексна термомодернізація будівлі, у т.ч. у рамках «теплих кредитів», дає 40-50% і більше економії витрат на комунальних послугах;
- завдяки енергосервісу (ЕСКО) економія енергоспоживання у бюджетних закладах сягає до 70% без жодної бюджетної інвестиції;
- в Україні є реальні успішні приклади використання біомаси для генерації теплової та електричної енергії;
- європейський досвід доводить ефективність генерації енергії із сміття, який найближчим часом  має застосовуватись в різних містах України.
Детальніше читайте в інтерв’ю: https://www.obozrevatel.com/ukr/green/yak-zaoschaditi-na-komunalnih-poslugah-70-scho-treba-zrobiti.htm

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Більше 2 млрд євро інвестовано у понад 2500 МВт нових потужностей «чистої» електроенергетики, введених за 9 місяців цього року

e-mail Друк PDF

Більше 2 млрд євро інвестовано у понад 2500 МВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики, введених в Україні за 9 місяців цього року.
Зокрема, за цей період встановлено такі нові об’єкти:
- понад 2000 МВт – СЕС;
- майже 400 МВт – ВЕС;
- близько 120 МВт – СЕС домогосподарств (за 6 місяців ц.р.);
- 24 МВт – біогазові установки;
- 13 МВт – об’єкти малої гідроенергетики;
- 4 МВт – об’єкти на біомасі.

Детальніше...
 

Потрійна компенсація за «теплими кредитами» та 50% економії на опаленні – реальний досвід комплексної термомодернізації ОСББ в Чернігові

e-mail Друк PDF

За даними Держенергоефективності, ОСББ «Доценка, 23» (м. Чернігів) залучало «теплі кредити»:
- у 2017 р. – для встановлення ІТП та заміни вікон;
- у 2018 р. – для утеплення фасаду та підвалу.
Загальна сума кредитів склала 1,4 млн грн, із яких:
- держава відшкодувала 700 тис. грн;
- місто – 500 тис. грн;
- а область – 10% річних щомісячно із 2018 року.

Детальніше...
 

До уваги жителів та гостей Макарівщини!

e-mail Друк PDF

13 жовтня в парку культури та відпочинку “Панський”(смт Макарів), о 10:00 год. розпочнуться заходи присвячені Дню захисника України.
До участі запрошуються учасники бойових дій, учасники антитерористичної операції/операції об'єднаних сил разом зі своїми родинами,  члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції, жителі та гості населених пунктів Макарівщини.

Орієнтовна програма свята:
10:00 - зустріч захисників України та інших гостей свята;
10:00 - арттерапія (терапія малюнком для військових та їхніх родин, з метою відкриття себе для позитивної енергії).
11:00 - урочиста частина заходу з вітаннями та врученням відзнак учасникам бойових дій.
11:30 - відкриття фестивалю патріотичної пісні: “І встала козацька слава”. Виступ колективів району.

Детальніше...
 

Виконуюча обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ірина Багінська провела робочі наради

e-mail Друк PDF

07 жовтня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела робочі наради щодо:
- підготовки та проведення заходів з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва (за участю завідувача сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації Л.Факторович, військовим комісаром Макарівського районного військового комісаріату С.Єфремовим та волонтером, координатором районного центру допомоги військовим О.Герасименко);
- готовності Макарівської дільниці по експлуатації газового господарства ПАТ “Київоблгаз” до опалювального сезону в районі, стану розрахунків населення за спожитий газ та нових тарифів на теплопостачання (за участю старшого інженера з експлуатаційної діяльності ПАТ “Київоблгаз” М.Фесюка.

Останнє оновлення на Понеділок, 07 жовтня 2019, 16:09
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 30.09.2019 по 04.10.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 30.09.2019 по 04.10.2019 виконано 18 запитів, у тому числі соціально-правового характеру – 3, тематичних – 15. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 12 громадян. Надано методичну допомогу Мар’янівській сільській раді зі складання акту про вилучення для знищення справ, щро не підлягають зберіганню. Складено та надіслано в 34 установи району листи про передавання документів, що зберігаються в архівах установ понад встановлені строки, на зберігання в архівний відділ. Складено, систематизовано та введено в електронний каталог 92 картки предметного каталогу з питань землекористування фізичних та юридичних осіб на території Макарівської селищної ради. Завершено планове перевіряння наявності та фізичного стану архівного фонду  «Відділ статистики у Макарівському районі»: перевірено 987 справ за 2001 – 2012 роки. Прийнято на зберігання 43 справи постійного зберігання Фасівської сільської ради за 2015-2018 роки, 4 справи Мар’янівської сільської ради за 2006-2014 роки, по 8 справ Ніжиловицької та Ситняківської сільських рад за 2012-2013 роки, 14 справ управління фінансів Макарівської райдержадміністрації за 2012-2013 роки.

 

До Міжнародного дня музики

e-mail Друк PDF

У перший день жовтня вже багато років людство відзначає  Міжнародний день музики.
Традиційно святкуємо це прекрасне свято і ми – учні Макарівської дитячої школи мистецтв, батьки, викладачі та всі, хто приходить до нас за спілкуванням  з прекрасним.
03 жовтня  на сцені школи відбувся концерт, який знайшов палкий відгук у серці кожного присутнього. Адже мову музики розуміють усі, незалежно  від художніх уподобань. Вона бентежить наші душі, є засобом емоційного і духовного  зв'язку між людьми, викликає прекрасні емоції і почуття.
У залі звучали безсмертні твори класиків світової музики та наших сучасників у виконанні кращих учнів ДШМ.
Немає такої людини на Землі, яка б не любила музику. І не важливо, якому  її стилю ми віддаємо перевагу, головне - що нас усіх об'єднують одні й ті ж сім нот….

Викладач ДШМ Світлана Хахлюк

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.