Дайджест новин Уряду 29.05.2019

e-mail Друк PDF

Ми спостерігаємо великий запит на зміни, і у нас є потенціал стати регіональними лідерами, – Володимир Гройсман на форумі «Державотворці в дії»

У Києві нагородили переможців конкурсу на найкращий матеріал про європейську інтеграцію

Арсен Аваков: Добровольці «Донбасу» одними із перших стали на захист України

Програми психологічної підтримки та медичної реабілітації повинні розвиватися якнайшвидше за всіма сучасними методиками та технологіями, – Ірина Фріз

Українську систему крові змінюватимуть за європейськими стандартами

Мінфін та фінансові регулятори спільно розроблять п’ятирічну стратегію розвитку фінансового сектору

У Києві проходить форум активної молоді “Державотворець в дії”

Іванна Климпуш-Цинцадзе закликала народних депутатів ратифікувати оновлений «енергетичний» Додаток до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Синхронізація об’єднаної української енергетичної системи з європейською є ключовим завданням, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Державна регуляторна служба України пропонує розпорядникам електронний сервіс для оприлюднення нових наборів регуляторних відкритих даних

Останнє оновлення на Четвер, 30 травня 2019, 10:39
 

Муніципальна няня: як це працюватиме?

e-mail Друк PDF

Батьки відтепер матимуть змогу щомісяця отримувати компенсацію витрат на догляд за дитиною віком до 3-х років у розмірі прожиткового мінімуму, передбаченому на дітей віком до 6 років, встановленого на 1 січня цього року (зараз – це 1626 грн.).

Хто така «муніципальна няня»?
Згідно з Порядком, муніципальна няня – це будь-яка фізична особа – підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91)/юридична особа, що надає послугу з догляду за дітьми    (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено угоду/договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Виплата компенсації послуги.
Відшкодування послуги «муніципальна няня» є щомісячною адресною компенсаційною виплатою матері/батьку або опікуну дитини до трьох років.

Останнє оновлення на Четвер, 30 травня 2019, 10:24 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 23 по 30 травня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 23 по 30 травня 2019 року народилось 2 дітей (дівчинка та хлопчик). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог;
- Педіатр ( педіатр перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
- Дитячий невролог;
- Невролог;
- Лікар-інфекціоніст ( лікар-інфекціоніст перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
- Рентгенолог;
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

28 травня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На засіданні було розглянуто два питання:
- про стан існуючих меліорованих і дренажних систем та зливної каналізації (з даного питання виступили начальник відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О. Сальвенчук та в. о. начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства,  будівництва, промисловості та торгівлі Макарівської райдержадімністрації Ю.Качан, а також М.Саржинський, начальник Макарівської дільниці Ірпінського управління меліоративних систем водного господарства);
- про заходи щодо забезпечення протидії пожежам лісів, тор'яників, сміттєзвалищ і сільськогосподарських угідь у пожежонебезпечний період, (доповідали начальник Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченко та інженер ДП “Макарівське лісове господарство” М.Ярощук).
За результатами обговорення питань прийняті відповідні рішення та доручення, які будуть доведені до керівників підприємств, голів сільських та селищних рад.

 

Дайджест новин Уряду 27.05.2019

e-mail Друк PDF

Відкладення ратифікації оновленого «енергетичного» Додатка до Угоди про асоціацію ставить під загрозу секторальну інтеграцію з ЄС, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Держкомтелерадіо оголосив тендер на організацію і проведення семінарів-тренінгів та двох інформаційних кампаній

Андрій Рева: Загроз економічній стабільності в Україні немає

Коментар МЗС України щодо виборів до Європейського Парламенту 9-го скликання, які відбулися в державах-членах ЄС 23-26 травня 2019 року

Мінрегіон створив інформаційні посібники для допомоги у створенні НОП в школах та дитсадках

МОЗ презентувало результати державних закупівель через міжнародні організації на зустрічі SHiPP у В’єтнамі

На Київщині відбувся ІІІ Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії»

Обліковано 1 380 977 внутрішньо переміщених осіб

Понад 3,1 млн грн щорічно надходитиме до сільрад завдяки земельним торгам, проведеним у квітні 2019 року на Кіровоградщині

У Києві стартував національний оборонний хакатон

 

Відбулася чергова відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України

e-mail Друк PDF

Відповідно до  Указу Президента України від 30.01.2019 №22/2019 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році” та розпорядження КМУ від 27 березня 2019 року № 188-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у квітні-червні 2019 року», 27 травня біля Макарівського районного військового комісаріату відбулася чергова відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України. Отримувати знання з військової справи та захисту державної цілісності будуть жителі сіл Мотижин, Козичанка, Наливайківка, Ситняки, Забуяння, загалом  6 осіб.
Військовий комісар Макарівського районного військового комісаріату С.Єфремов звернувся до строковиків та їхніх рідних і близьких, повідомивши, що тривалість служби становить 18 місяців – для тих, хто не має диплома про вищу освіту та 12 місяців – для призовників, які встигли отримати диплом спеціаліста або магістра.  Призовники не потраплять до зони АТО, а проходитимуть службу виключно у військових частинах.

 

Свято “Останнього дзвоника” в загальноосвітніх закладах Макарівського району

e-mail Друк PDF

24 травня в загальноосвітніх навчальних закладах Макарівського району пройшли урочисті лінійки до свята “Останнього дзвоника” за участю педагогів, учнів їхніх батьків, рідних та запрошених гостей.
Під час заходу відбулося нагородження переможців учнівських змагань, конкурсів, фестивалів та олімпіад, з врученням грамот і посвідчень. А також були відзначені вчителі за плідну і результативну роботу протягом навчального року.
Святкові лінійки пройшли у 34 навчальних закладах району. Саме цього дня природа сприяла проведенню святкових заходів на свіжому повітрі, даруючи теплу сонячну погоду, нагадуючи про літо, яке вже через декілька днів стане панівним.

Фото надане відділом освіти, фізичної культури та споту Макарівської РДА (Липівське НВО)

Останнє оновлення на Понеділок, 27 травня 2019, 15:21
 

Співфінансування енергоефективних заходів для промислових підприємств із коштів екологічного податку – подвійний стимул компаніям до енергоощадності

e-mail Друк PDF

Це питання обговорили представники Держенергоефективності та проекту GIZ "Консультація підприємств щодо енергоефективності" на спільному семінарі «Зростання податку за викиди СО2 - стагнація підприємств чи новий шлях до розвитку?».
Під час заходу учасники розглянули звіт GIZ «Оцінка економічного ефекту від підвищення ставки екологічного податку за викиди СО2». Представники Держенергоефективності, у свою чергу, презентували розроблений механізм стимулювання підприємств до енергоефективності, а експерти Українсько-данського енергетичного центру (УДЕЦ) - досвід Данії із створення схеми добровільних угод для промисловості.
У результаті проведеного дослідження та обговорення стало зрозуміло, що нецільове використання надходжень екологічного податку за викиди СО2 (для наповнення загального фонду держбюджету) у розмірі 1,2 млрд грн щорічно спричиняє зменшення надходжень до бюджету інших податків на 4,8 млрд грн за рахунок зниження ділової активності підприємств-платників податку.

Детальніше...
 

Розвиток електротранспорту – інвестиція у заміщення імпортних нафтопродуктів в Україні

e-mail Друк PDF

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, відкриваючи 4-у Міжнародну виставку електромобілів та гібридів «PLUG-IN UKRAINE» у виставковому центрі  «ACCO International» у Києві.
Виставка представляє кращі світові бренди електрокарів, які також набирають популярності в Україні, зокрема: Tesla, BMW, Jaguar, Honda та інші.
Глобальний ринок електромобілів швидко зростає. Якщо у 2010 р. у світі було продано лише кілька тисяч електрокарів, то у 2018 р. – вже понад 2 млн таких екологічних авто.

Детальніше...
 

Ще 5 тис. родин отримали відшкодування за «теплими кредитами», залученими у травні цього року

e-mail Друк PDF

Держенергоефективності відшкодувало 27 млн грн для близько 5 тис. родин, які стали учасниками програми «теплих кредитів» у травні цього року.
Зокрема, із держбюджету виплачено:
-понад 23 млн грн– на утеплення приватних будинків;
- більше 3 млн грн – на енергоефективні заходи для 26 ОСББ;
- 700 тис. грн– на твердопаливні котли.
Кошти перераховано отримувачам «теплих кредитів» в Ощадбанку, ПриватБанку та Укргазбанку.
Загалом, у ц.р. Урядом вже відшкодовано понад 35 млн грн за «теплими кредитами».
«Нагадую, що додаткову допомогу при утепленні можна отримати із місцевих бюджетів (http://saee.gov.ua/uk/programs/map). Сьогодні запроваджено 140 таких місцевих програм, на які в ц.р. виділено 145 млн гривень. У 2019 р. із місцевих бюджетів вже виплачено 20 млн грн компенсацій», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Управління комунікації та зв’язків
з громадськістю Держенергоефективності

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.