Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

04 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською провела апаратну нараду з головами сільських, селищних рад, керівниками установ, закладів, підприємств району та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
На апаратній нараді були розглянуті питання утворення та напрями діяльності ради регіонального розвитку, утворення Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціального та інженерно-транспортної інфраструктури при Макарівській райдержадміністрації та напрями роботи Державної екологічної інспекції Столичного округу.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 грудня 2018, 17:35
 

Новини с. Лишня

e-mail Друк PDF

3 грудня вокальний аматорський колектив "Чарівниці" Лишнянського Будинку культури (керівник Ольга Мельникович), на запрошення керівника Обухівського УВП УТОС, брали участь у концерті присв'яченому Міжнародному дню людей з інвалідністю та св'яткуванні 55 річчя створення місцевого народного хору УВП УТОС "Світанок", художній керівник хору заслужений працівник культури України Роман Черепаха. Колектив "Чарівниці" виконали пісні: "Лелеча доля","У перетику ходила","По ожину,по малину","Гарна","Правда люди правда","Купи мені черевички","Косив батько", за що був відзначений подякою Обухівської районної ради.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 грудня 2018, 11:38
 

ПРИЙШЛА СУБСИДІЯ. ЯК СПЛАЧУВАТИ СВІЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ?

e-mail Друк PDF

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.
До прикладу, сім’ї була нарахована жовтнева субсидія (неповний опалювальний місяць) у розмірі 550 грн. Обов’язковий платіж домогосподарства 820 грн. Але у жовтні спожито лише 13 кубометрів газу, за що сплачено його фактичну вартість – 92,26 грн. У наступному місяці сім’я має право розрахуватися за спожитий понад норму газ зекономленою в попередньому місяці субсидією.
Або ж у листопаді обов’язковий платіж становить 1 000 гривень за соціальною нормою 400 кубів газу, а фактично використано лише 100 кубів. Залишок – 300 кубів – можна використати у більш холодні місяці, до прикладу у грудні-січні. При цьому, не потрібно нікому нічого повідомляти – ці суми мають зазначатися надавачем послуг у платіжці як переплата (з мінусом).

Детальніше...
 

Дайджест новин Уряду від 3 грудня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Започатковані Урядом фундаментальні реформи будуть продовжені, – Володимир Гройсман на першому форумі «Партнерство заради розвитку»

Глава Уряду пропонує переходити на середньострокове планування розвитку країни і визначає ключові пріоритети на наступні періоди

Іванна Климпуш-Цинцадзе закликала Хорватію підтримати посилення санкцій проти Росії через агресію в Чорному морі

Як підготувати аптечку до надзвичайних ситуацій, - МОЗ

Від стигми до своєчасної допомоги: як змінюється охорона здоров’я людей з інвалідністю

Уряд вдосконалює систему навчання державних службовців

У 2019 році в усіх регіонах України мають запрацювати оновлені диспетчерські служби, - МОЗ

Павло Петренко: 4,1 млрд грн стягнуто на користь українських дітей з неплатників аліментів з початку року

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

3 грудня - Міжнародний день осіб з інвалідністю

e-mail Друк PDF

Щороку, 3 грудня ми разом з усією світовою спільнотою відзначаємо Міжнародний день осіб з інвалідністю. Цей день — ще одна нагода для всіх нас визначити, що зроблено і що треба зробити для забезпечення їх повноцінного життя, нагадати всім про обов’язок перед такими людьми.
З кожним роком спостерігається тенденція до збільшення кількості людей, яким необхідно створити належні умови для життєдіяльності та інтеграції в суспільне життя. Районною державною адміністрацією та управлінням соціального захисту населення проблемам осіб з інвалідністю приділяється постійна увага.
На території району проживають 3 423 осіб з інвалідністю, з них 179 дітей з інвалідністю.
Згідно районної комплексної програми “Турбота” з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю 179 дітям з інвалідністю надана матеріальна допомога в розмірі 500,00 грн. кожному на загальну суму 89 500,00 грн..

Останнє оновлення на Вівторок, 04 грудня 2018, 08:37 Детальніше...
 

Дошкілля району: ще одне відкриття

e-mail Друк PDF

03 грудня відбулася урочиста подія для жителів села Вільне. Шляхом злиття Вільнянської ЗОШ І-ІІ ступенів та дошкільного навчального закладу «Ромашка»  створено Вільнянське навчально – виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок». Дана реорганізація дала можливість відкрити в світлих приміщеннях школи дві групи для 39 дітей дошкільного віку. На святі були присутні: голова  Макарівської районної ради О.Гулак,  начальник відділу освіти, фізичної культури  та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавський, голова села І. Лагерчук, в.о. голови сільської ради І.Захарчук, директор ПП «Альтернатива. Новий дім» І. Чумак, представник ТОВ «Колос» та жителі села. Для всіх присутніх дітки підготували святковий концерт. Святкову атмосферу на святі доповнювали веселі аніматори.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 грудня 2018, 17:05
 

Всеукраїнська щорічна акція «16 днів проти насильства»

e-mail Друк PDF

У період з 25 листопада по 10 грудня 2018 року проходить Всеукраїнська щорічна акція «16 днів проти насильства». В рамках акції 29 листопада 2018 року службою у справах дітей та сім’ї Макарівської райдержадміністрації для вихованців районного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» проведено бесіду на актуальну тему сьогодення, як протидії насильства та конкурс дитячого малюнка: «Стоп! Насильству в сім’ї».

 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 26.11.2018 по 30.11.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 26.11.2018 по 30.11.2018 виконано 17 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 15, соціально-правового характеру – 2. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. Працівникам 3 сільських рад надано консультації з питань науково-технічного опрацювання документів. Надано методичну та практичну допомогу управлінню Державного казначейства у Макарівському районі Київської області зі складання історичної довідки управління. Складено та надіслано Гавронщинській, Наливайківській сільським радам повторні нагадування про передавання справ, що зберігаються в архівах цих установ понад встановлені строки, та чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з кадрових питань, акти про вилучення для знищення справ двох УДКСУ у Макарівському районі та Макарівського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу. Прийнято на зберігання 38 справ постійного зберігання УДКСУ у Макарівському районі за 2014-2017 роки та 17 справ постійного зберігання Макарівського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу за 2014-2017 роки.

 

Німеччина – стратегічний партнер України у впровадженні реформ у сфері енергоефективності та «чистій» енергетиці

e-mail Друк PDF

Здобутки та плани співпраці України та Німеччини у сфері енергоефективності та «чистій» енергетиці – серед важливих питань Десятого засідання Українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва, що відбулося 28 листопада у м. Берлін (Німеччина).
«Уряд Німеччини через проекти Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)надає значну підтримку та допомогу Україні у розвитку «чистої» енергетики та енергоефективності у різних секторах економіки», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальніше...
 

Україна – Німеччина: спільні «зелені» проекти активізують двосторонні економічні процеси та посилять енергобезпеку

e-mail Друк PDF

У складі офіційної делегації України до Німеччини на чолі із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у III Українсько-німецькому бізнес-форумі.
Форум, присвячений досягненням та планам партнерства двох країн, відкрили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель.
Поглиблення секторальної взаємодії – пріоритет. Серед важливих напрямів співпраці також залишаються енергоефективність, відновлювана енергетика та сфера генерації енергії із сміття.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.