Підвищення енергоефективності і надалі буде пріоритетом на шляху формування європейської енергонезалежної України

e-mail Друк PDF

Прогресивні європейські механізми для розвитку енергоефективної України та оптимізації енерговитрат громад – ключова тема, яка об’єднала понад 600 представників Уряду, Парламенту, ЄС, міжнародних організацій, бізнесу, місцевої влади, ОТГ та громадськості на V Форумі енергоефективного партнерства, організованому Держенергоефективності з партнерами у КВЦ «Парковий» у Києві.
У відкритті Форуму взяли участь:
- Геннадій ЗУБКО - Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України;
- Сергій САВЧУК – Голова Держенергоефективності;
- Йоханес БАУР - Перший радник, керівник відділу Програм зовнішньої допомоги «Енергетика. Навколишнє середовище. Транспорт» Представництва ЄС в Україні;
- Олексій РЯБЧИН - Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету ВРУ з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки

Детальніше...
 

Держводагентство запрошує ЕСКО-інвесторів модернізувати ще 32 об’єкти

e-mail Друк PDF

Держводагентство, яке першим із центральних органів влади розпочало енергосервіс на 4-х насосних станціях, посилює роботу у цій сфері та продовжує працювати з ЕСКО-інвесторами.
Про це повідомила Ірина Овчаренко, Голова Держводагентства, під час виступу на відкритті 5-го Форуму енергоефективного партнерства, що відбувся за ініціативи Держенергоефективності 12 квітня ц.р. у КВЦ «Парковий» у Києві.
Так, вже оголошено 32 закупівлі енергосервісу для модернізації насосного господарства, а саме:
- 16 об’єктів в Херсонській області;

Детальніше...
 

Держенергоефективності та понад 30 ОТГ започаткували співпрацю для запровадження програм співфінансування«теплих кредитів», енергосервісу та енергоменедежменту на місцях

e-mail Друк PDF

На V Форумі енергоефективного партнерства Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підписав Меморандуми про співпрацю із понад 30 ОТГ для спільного впровадження:
- програм співфінансування«теплих кредитів» для населення та ОСББ;
- енергосервісу для утеплення дитсадків, лікарень та інших бюджетних установ;
- енергоменеджменту у бюджетній сфері.
Волю до реформ та активне бажання ставати менш енергозалежними проявили ОТГ в 16 областях: Тернопільська, Житомирська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Одеська, Херсонська, Черкаська, Івано-Франківська, Полтавська, Рівненська, Миколаївська, Сумська, Чернівецька, Луганська.

Детальніше...
 

Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Минулого тижня управлінням соціального захисту населення проведено засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям,   надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішьо переміщеним особам. На розгляд комісії винесено  22  звернення громадян району. За рішенням комісії надано право:
- на надання пільг за місцем фактичного проживання -1 особі;
- на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям при наявності у складі сім’ї осіб, які працюють без оформлення трудових віносин- 4 особам;
- на призначення  субсидії на житлово-комунальні прослуги на  додаткову площу житла-3 особи;
- на призначення субсидій при наявності у складі сім’ї осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають, на фактично проживаючих осіб - 3 особам;
- на призначення субсидій  при наявності конкретних обставин  – 2 особам;
- на продовження соціальної  виплати внутрішньо переміщеним особам та пенсій -8особі;
- відмовлено у призначенні соціальної  виплати внутрішньо переміщеним особам та пенсій -1особі.

 

Весняний благоустрій триває!

e-mail Друк PDF

Спільними зусиллями колективів різних форм власності за участю активістів громад району продовжуються комплексні заходи щодо приведення до належного стану територій населених пунктів та об’єктів благоустрою.
В ході проведення заходів здійснюється прибирання територій біля водоймищ, територій парків і скверів, впорядковуються місця поховання воїнів, меморіальні комплекси, впорядковуються кладовища. Великої уваги приділяється прибиранню сміття вздовж узбіччя доріг та прибиранню стихійних сміттєзвалищ.
Утворення стихійних сміттєзвалищ є суттєвою і актуальною проблемою сьогодні, оскільки байдуже ставлення громадян, які свідомо залишають сміття призводить до утворення місць стихійних сміттєзвалищ.
Не будьмо байдужими! Лише спільними зусиллями ми збережемо навколишнє природне середовища нашої Макарівщини.
Фотоматеріали надані громадами сіл: Андріївка, Мотижин, Юрів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 квітня 2019, 11:07
 

Відбулася розширена нарада при голові Макарівської райдержадміністрації з керівниками сільськогосподарських підприємств та головами сільських, селищних рад району

e-mail Друк PDF

11 квітня відбулася розширена нарада при голові Макарівської райдержадміністрації Т.Семеновій, за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, керівників агропідприємств та голів сільських, селищних рад району.
У ході наради були розглянуті питання державної реєстрації прав комунальної власності сіл та селищ району, правила землекористування та поводження з полезахисними лісовими смугами та іншими захисними насадженнями в масивах земель сільськогосподарського призначення, аналіз стану сплати обов’язкових податків та зборів підприємствами аграрного сектору економіки за 2018 рік, стану працевлаштування незайнятих осіб у сільськогосподарських підприємствах району за 2018 рік та перспективи співпраці служби зайнятості з роботодавцями району, впливу меліоративних систем на регулювання водного режиму в масивах земель, що використовуються сільськогосподарськими підприємствами району, земельних відносин, проблемних питань та шляхи їх вирішення в Макарівському районі та питання співпраці сільськогосподарських підприємств з органами місцевого самоврядування для врегулювання інтересів сторін.

Останнє оновлення на Четвер, 11 квітня 2019, 15:46 Детальніше...
 

Інформування населення про деякі питання виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» у 2019 році

e-mail Друк PDF

Кабінет Міністрів України 20 березня 2019 року прийняв постанову № 237 «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».   
Згідно з прийнятим Урядом рішенням виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2019  році передбачено у таких розмірах:
- особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I групи — 3 850 гривень;
II групи — 3 400 гривень;
III групи — 2 950 гривень;

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 04 по 11 квітня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 4 по 11 квітня 2019 року народилось 4 дітей (4 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 

УРЯД РЕАЛІЗУЄ УНІКАЛЬНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ПРОЕКТ "МАЛІ МІСТА – ВЕЛИКІ ВРАЖЕННЯ"

e-mail Друк PDF

Кабінет Міністрів України спільно з органами місцевого самоврядування розширює культурний проект "Малі міста – великі враження", що покликаний показати значний культурний спадок невеликих міст та містечок нашої держави, а також залучити можливості децентралізації для перетворення малих містечок на самостійні центри із власним унікальним культурним ресурсом.
Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду сьогодні, 10 квітня 2019 року. "Минулого року ми спробували провести такий проект по країні, побачили, наскільки він є унікальним і необхідним, і вирішили в цьому році його розширити", – наголосив він.

Детальніше...
 

#Trashtag: новий популярний челендж, присвячений екології

e-mail Друк PDF

06 квітня не байдужі жителі села Липівка Макарівського району долучилися до челенджу "Trashtag Challenge".
Новий челендж має назву Trashtag Challenge. Його учасники прибирають сміття в лісових смугах, лісах, на пляжах, на узбіччях доріг і т.д. Челендж створено ще в 2015 році, але справжньої популярності він набуває лише зараз.
Учасниками челенджу громади села Липівка здійснено заходи щодо прибирання території на перетині вулиць Нова, Кримська, Коцюбинського, Плевако. До прибирання долучились дорослі та молодь.
До благоустрою активно долучаються і жителі громади села Вільне: здійснено впорядкування пам’ятників, приведення до естетичного стану територій населеного пункту.
Будьмо соціально-активними, адже спільна праця об’єднує людей, і в той же час об’єднавшись, ми створюємо комфортне і привабливе середовище, в якому ми щодня проживаємо.

Останнє оновлення на Середа, 10 квітня 2019, 13:47
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.