Новини Макарівської ЦРЛ в період з 12.04.2018 по 19.04.2018

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 12 по 19 квітня 2018 року народилось 3 дитини (3 хлопчики). Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Хірург
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 

На Київщині стовідсотково фінансується вартість лікарських засобів та виробів медичного призначення

e-mail Друк PDF

Як повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Віталій Нємцев, відповідно до ст.16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» потерпілі внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі) мають право на відшкодування витрат під час проходження медичної і професійної реабілітації.

Детальніше...
 

Медична реабілітація застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування України у Київській області

e-mail Друк PDF

Управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області у І кварталі 2018 року проведено комплекс заходів щодо заміни механізму замовлення та розподілу путівок на адресне забезпечення хворих медичною реабілітацією, яке передбачає укладення тристоронніх договорів: між органом Фонду, санаторієм і застрахованою особою. На цьому наголосив начальник обласного управління Георгій Галиць під час апаратної наради з керівниками та працівниками структурних підрозділів сьогодні, 16 квітня.

Детальніше...
 

Г. Галиць: З початку року на медичну та соціальну допомогу потерпілим Фондом соціального страхування України у Київській області виплачено понад 1,2 млн. гривень

e-mail Друк PDF

З початку року на медичну та соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області виплачено 1,21 млн. грн. На цьому наголосив начальник обласного управління Георгій Галиць під час апаратної наради з керівниками та працівниками структурних підрозділів сьогодні, 16 квітня.

Детальніше...
 

Євген Баженков: Фонд соцстрахування збільшив розмір виплат потерпілим на виробництві на 40,6%

e-mail Друк PDF

Три етапи перерахунків щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей, що здійснив Фонд соціального страхування України в цьому році, мають на меті відновити соціальну справедливість у розмірах щомісячних страхових виплат для осіб, які отримали інвалідність в різні роки, та підвищити соціальну захищеність загалом. На ці цілі Фонд спрямував 2,1 млрд гривень, наголошує директор виконавчої дирекції ФССУ Євген Баженков.

Детальніше...
 

Дайджест новин Уряду за 18 квітня 2018

e-mail Друк PDF

Уряд не допустить штучних монополій на ринку палива і не ухвалюватиме рішень всупереч інтересам громадян, – Володимир Гройсман

Глава Уряду: Маємо працювати на випередження проблем

Прем’єр-міністр: Затверджуємо розподіл коштів на розвиток кіноіндустрії – підтримуємо українські таланти

Право власності в Україні має бути непорушне та недоторканне, – Прем’єр-міністр

ЄС долучається до реалізації програми енергозбереження та підтримки Фонду енергоефективності, – Володимир Гройсман

Уряд ухвалив зміни до Регламенту своєї роботи, які пришвидшують реформу держслужби

Геннадій Зубко підписав Угоду з ЄС на 50 млн євро щодо фінансування Фонду енергоефективності

Сімсот шістдесят троє дітей-сиріт будуть забезпечені житлом до кінця року

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Заходи в рамках проведення весняного благоустрою

e-mail Друк PDF

В населених пунктах Макарівського району тривають роботи щодо проведення комплексу робіт з благоустрою придорожніх територій, облаштування стоянок транспорту, місць громадського користування, впорядкування та облаштування дитячих, ігрових майданчиків, спортивних майданчиків. Проведені роботи щодо ремонту та впорядкування кладовищ, пам’ятників, інших споруд і об’єктів.

 

Весняний двомісячник благоустрою триває

e-mail Друк PDF

З початку весняного благоустрою в Макарівському районі Київської області було проведено ряд заходів щодо поліпшення стану довкілля населених пунктів та прилеглих до них територій.
Завдяки активній участі жителів громад району були проведені заходи щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг, уздовж узбіччя доріг.

 

Відкрито фінансування програми «теплих кредитів»!, - Сергій Савчук

e-mail Друк PDF

Відсьогодні усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк)та отримати відшкодування у розмірі:
• 20% – на придбання «негазових» котлів (35% для субсидіантів),
• 35% – для утеплення індивідуального житла,
• від 40% до 70% – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Детальніше...
 

Нарада з сільськими та селищними головами району щодо децентралізації влади в Макарівському районі

e-mail Друк PDF

18 квітня в кіноконцертному залі “Ольвія” (смт Макарів) відбулася нарада щодо децентралізації влади в Макарівському районі.
Захід пройшов за участю керівництва Макарівського району, директора Київського Центру розвитку місцевого самоврядування О.Любімова, директора Асоціації сільських і селищних рад та об'єднаних територіальних громад України Н.Ключник, депутатів Макарівської районної ради VІІ скликання, сільських, селищних голів та громадськості.
О.Любімов зазначив, що “в Україні реалізується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади, яка передбачає передачу більших повноважень і ресурсів на рівень територіальних громад. Важливою складовою та запорукою реалізації цієї реформи є формування спроможних громад, яке відбувається шляхом об’єднання територіальних громад (даті - ОТГ). Щоб допомогти органам місцевого самоврядування ефективно провести роботу з формування ОТГ, Постановою Кабінету Міністрів України затверджена Методика формування спроможних громад, яка вміщує алгоритми дій та зразок Паспорту спроможної територіальної громади та її потенційного адміністративного центру.

Останнє оновлення на Середа, 18 квітня 2018, 13:58 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.