Благодійні акції до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

e-mail Друк PDF

14 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай, заступник голови Макарівської районної ради О.Цисаренко та начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький відвідали матерів загиблих воїнів-афганців у селах Мотижин, Липівка та смт Макарів, а також І.Рознай та О.Цисаренко побували у В.Аугліса, жителя смт Кодра, учасника Афганської війни, який вже довгі роки прикутий до ліжка, вручивши  матеріальну допомогу і продуктові набори та поспілкувався стосовно потреб та вирішення нагальних проблем.
Захід пройшов за участю голови Макарівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) О.Безугленка.

Останнє оновлення на Четвер, 14 лютого 2019, 15:47
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 07 по 14 лютого 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 07 по 14 лютого 2019 року народилась 1 дитина (1 хлопчик). Колектив лікарні вітає новонародженого та його батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 

Уряд відзвітував про капітальний ремонт країни

e-mail Друк PDF

13 лютого на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував звіт роботи Уряду за 2018 рік. До 15 лютого звіт буде переданий до Верховної Ради. Як вимагає законодавство, Уряд звітує про свою діяльність третій рік поспіль і вчасно подає звіт до парламенту.

Економіка зростає швидше за прогнози
Головна мета роботи Уряду Володимира Гройсмана залишається незмінною – трансформувати економічні успіхи в підвищення якості життя українських громадян. Необхідний фінансовий ресурс для проведення масштабних соціальних реформ створений за рахунок відновлення економіки, пожвавлення підприємницької діяльності і збільшення бюджетних надходжень.
Економіка зростає 12 кварталів поспіль. У минулому році ВВП зріс на 3,2%, а інфляція не вийшла за межі 10% (9,8% у річному вимірі). Доходи державного бюджету порівняно з 2017 роком зросли на 17% до 928,1 млрд грн. Уряд розпочав зміни в управлінні державними фінансами. Вперше запроваджено середньострокове бюджетне планування. Планування бюджету на найближчі три роки дасть чіткі макроекономічні орієнтири для бізнесу і інвесторів, дозволить чіткіше планувати великі інфраструктурні проекти.

Останнє оновлення на Четвер, 14 лютого 2019, 09:25 Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

13 лютого виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, під час якого до голови райдержадміністрації звернувся мешканець с. Бишів щодо питання надання матеріальної допомоги на лікування.
Також під час прийому було порушене питання видачі копії Статуту “Обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Івушка” реєстраційною службою району.
На вище вказані питання в.о. голови Макарівської райдержадміністрації надав роз'яснення, окремі з них взяв на особистий контроль.

 

ЗВЕРНЕННЯ Головного управління ДСНС України у Київській області до громадян

e-mail Друк PDF

В області загострилася обстановка з пожежами. Щоденно на Київщині виникає 15-20 пожеж. Нерідко на пожежах гинуть люди, і що найболючіше – діти. В окремих випадках за декілька хвилин безконтрольний вогонь перетворює у попіл майно, що наживалося впродовж усього життя.
Винуватці цих всіх бід є люди, які злочинно-зневажливо ставляться до вимог пожежної безпеки, проявляють недбалість у відношенні до вогню. Лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від бід та страждань, що приносять пожежі.
Шановні громадяни!
- Не використовуйте саморобні електрообігрівачі;
- Не експлуатуйте печі, які мають тріщини;
- Не користуйтеся пошкодженими розетками та вимикачами;
- Не залишайте без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади, телевізори та інші прилади;
- Не залишайте малолітніх дітей без нагляду.
Дотримання правил пожежної безпеки під силу кожному! Зробіть все залежно від вас, щоб зберегти своє життя і майно від вогню!

Останнє оновлення на Середа, 13 лютого 2019, 09:41
 

«ПАКУНОК МАЛЮКА»: БАТЬКИ НОВОНАРОДЖЕНИХ ОТРИМАЮТЬ ДОДАТКОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

e-mail Друк PDF

Уряд посилює соціальний захист сімей з дітьми, створює умови для зміцнення інституту сім’ї та забезпечення належних соціально-економічних умов її життєдіяльності. Постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512, запроваджено Порядок  надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», який почав діяти з вересня 2018 року.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 лютого 2019, 16:49 Детальніше...
 

П’ять з половиною тисяч доларів за життя – Генпрокуратура оголосила підозру ймовірному замовнику вбивства активістки Катерини Гандзюк

e-mail Друк PDF

П’ять з половиною тисяч доларів за життя – Генпрокуратура оголосила підозру ймовірному замовнику вбивства активістки Катерини Гандзюк. За словами Юрія Луценка, особливо жорстокий злочин спланував і замовив особисто голова Херсонської облради Владислав Мангер. Він же передав п’ять тисяч шістсот доларів організаторам – Левіну і Павловському. Вони в свою чергу – заплатили іншим особам, прослідкували маршрути Катерини Гандзюк і зрештою організували вбивство. Саме ці прізвища як імовірних вбивць активістки раніше називали її рідні та друзі. Усі вони були на думку Катерини були замішані в «темній справі» з умисним підпалом лісу, який потім розпродавався. Тепер на Мангера чекає суд, що обиратиме запобіжний захід. Підозрюваний вже поспілкувався зі ЗМІ і запевнив – від правосуддя не ховатиметься, свою провину заперечує. Від чиновника вже відхрестилися однопартійці по «Батьківщині» – днями його позбавили партквитка.

Детальніше...
 

Близько 2 млрд євро інвестовано в енергоефективність та «чисту» енергетику України за останні 4 роки

e-mail Друк PDF

У Будинку Уряду під час публічного звіту Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив журналістам впроваджені ініціативи, які позитивно вплинули на економію енергоресурсів громадян, розвиток «зеленої» енергетики та активізацію інвестицій.
«Так, за останні 4 роки біля 2 млрд євро інвестовано в українські проекти з енергоефективності та «чистої» енергетики.З них майже половина, а саме - 800 млн євро - залучено саме у 2018 році. Це результат ефективних впроваджених за участю Держенергоефективності законодавчих змін у відновлюваній енергетиці, розвитку енергосервісу, запуску «теплих кредитів» тощо», - наголосив С.Савчук.
Найбільше інвестицій у вітчизняну економіку та розвиток місцевого бізнесу додала відновлювана енергетика:
- біля 500 млн євро - у встановлення більше 2100 МВт нових потужностей, що генерують тепло «не з газу»;
- понад 1,2 млрд євро - у 1300 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 04.02.2019 по 08.02.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 04.02.2019 по 08.02.2019 виконано 14 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 10, соціально-правового характеру – 4. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 9 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видано в користування 10 справ. Працівникам КЗ КОР «Мостищенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» та Макарівської районної державної адміністрації надано консультації з питань складання Інструкції з діловодства та науково-технічного опрацювання документів. Надано методичну допомогу Червонослобідській сільській раді зі складання описів справ постійного зберігання та з особового складу, актів про вилучення для знищення справ, про нестачу справ, продовження історичної довідки. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання та з особового складу, акт про вилучення для знищення справ Червонослобідської сільської ради.

 

Сімнадцять років українську армію грабували і розпродавали – спеціальна комісія з питань розкрадання майна Збройних Сил оприлюднила свіжі дані

e-mail Друк PDF

Сімнадцять років українську армію грабували і розпродавали – спеціальна комісія з питань розкрадання майна Збройних Сил оприлюднила свіжі дані. За ними – Міноборони втратило сотні тисяч одиниць техніки та озброєння, а також десятки тисяч гектарів землі. Трьом екс-міністрам вже оголосили підозру. Справу нині розглядають слідчі Державного бюро розслідувань.

Двісті мільярдів доларів збитків, підрив обороноздатності, і як результат – анексія Криму і конфлікт на Донбасі. Тимчасова слідча комісія парламенту, що збирає факти розкрадань в Збройних силах оприлюднила попередні результати. Нардепи з’ясували – за кожного міністра оборони до 2014 року з армії зникали озброєння, техніка та земля.

Юрій Луценко, Генеральний прокурор України

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 14:34 Детальніше...
 



Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.