Загальнонаціональна кампанія «Посада: простий українець» до Дня незалежності України

e-mail Друк PDF

На виконання Указу Президента України від 11 липня 2018 року № 99/2018 «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України» пункту 3 щодо сприяння реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення національної єдності, консолідацію суспільства у справі розбудови держави, розвиток міжрегіональних зв’язків, поширення інформації і знань про Україну, утвердження її позитивного іміджу у світі, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України підготувало загальнонаціональну кампанію «Посада: простий українець».
Мета проекту – об’єднання українців, підвищення громадянської свідомості та патріотизму серед широкої цільової аудиторії, до якої входять громадяни України різного віку: діти, підлітки, молодь, люди середнього віку та люди пенсійного віку.
Основна ідея – майбутнє залежить від кожного, від простих українців.
Докладніше про Загальнонаціональну кампанію «Посада: простий українець» можна дізнатися тут: http://koda.gov.ua/news/zagalnonacionalna-kampaniya-posad/

 

Соціальна інформаційна кампанія на підтримку популяризації освітньої платформи з безпеки дорожнього руху «Стривай!»

e-mail Друк PDF

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» запускає соціальну рекламну кампанію під назвою «Стривай!» на підтримку популяризації безкоштовної освітньої платформи з безпеки дорожнього руху FRoSH (First Road Safety HUB – перший онлайн тренінговий центр з безпеки дорожнього руху). Цей освітній проект реалізується у співпраці з Патрульною поліцією України, та фінансується в тому числі Урядом Канади в рамках проекту РТАР.
Соціальна інформаційна кампанія «Стривай!» – це 5 анімаційних музичних роликів про 5 головних факторів ризику в ДТП, які в Україні та світі є найпоширенішими. Ролики озвучив один із найпопулярніших в Україні артистів Михайло Хома (фронтмен гурту DZIDZIO).

Останнє оновлення на Середа, 15 серпня 2018, 13:13 Детальніше...
 
 

Очільник Київської ОДА Олександр Горган провів онлайн нараду з головами райдержадміністрацій

e-mail Друк PDF

13 серпня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, за участю першого заступника голови Андрія Анісімова, заступників голови – Юрія Денисенка, Дмитра Назаренка, Івана Турчака, керівника апарату Тетяни Жуль, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації відбулася онлайн нарада з головами райдержадміністрацій Київської області.
Олександр Горган зосередив увагу присутніх на пріоритетних питаннях, які потребують посиленої уваги найближчим часом, зокрема в медичній, освітній галузях, соціально-економічній сфері.

Детальніше...
 

Перший заступник голови райдержадміністрації провела особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

14 серпня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян.
У ході прийому були порушені наступні питання: охорони здоров'я, а саме: питання пільгового протезування зубів учасникам АТО — учасникам бойових дій, соціального захисту населення (надання роз'яснення щодо переоформлення соціальної допомоги одиноким матерям).
На всі вище вказані питання перший заступник голови райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

14 серпня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів апаратну нараду з окремими керівниками установ і організацій району, структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації щодо підсумків тижневої роботи та перспективних планів на поточний. Зокрема, були опрацьовані питання стану збору врожаю сільськогосподарськими підприємствами району, проведення Smart Field Days (Розумних Днів поля), стану набору громадян на службу до лав Збройних сил України за контрактом, протиепізоотичного стану та стану техногенної безпеки в районі, стіну підготовки до нового опалювального сезону, а також якісного водопостачання споживачам з проведенням лабораторних досліджень проб води.
Нарада пройшла за участю  начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, в. о. начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації Ю.Качан, начальника  Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко, начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка та завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 серпня 2018, 11:48
 

Рівень професійних захворювань зменшився на 15,5% за даними І півріччя

e-mail Друк PDF

Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, впродовж перших шести місяців 2018 року порівняно з тим же періодом минулого року кількість професійних захворювань серед працівників зменшилась на 15,5%. Загалом робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України було зареєстровано 870 випадків захворювань проти 1 029 у першому півріччі 2017 року.
Основними обставинами, внаслідок яких виникли професійні захворювання у звітному періоді, є недосконалість механізмів та робочого інструменту – 25,6%. Також причиною профзахворювань стали недосконалість технологічного процесу – 17,4% та неефективність засобів індивідуального захисту – 14,4%.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 06.08.2018 по 10.08.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 06.08.2018 по 10.08.2018 виконано 14 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 13, соціально-правового характеру – 1. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 5 справ. Працівникам 3 установ надано консультації з питань науково-технічного опрацювання документів. Надано методичну допомогу Новосілківській та Яблунівській сільським радам з питань складання актів про нестачу документів, продовження історичної довідки. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ; Наливайківській, Гавронщинській, Опачицькій сільським радам – нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з особового складу, акт про вилучення для знищення документів Новосілківської сільської ради.

 

Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Безверхий Володимир Миколайович

e-mail Друк PDF

ФОП Безверхий Володимир Миколайович заявив про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на підприємстві з виробництва дерев’яних пелет та сушки деревини, що розміщується в смт Макарів по вул. Василя Стуса, 28 та вул. Шляхетська, 91 Б.
ФОП повідомляє про те, що в процесі діяльності, за матеріалами інвентаризації джерел викидів, з 26 джерел в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту, оксид вуглецю, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, неметанові леткі органічні сполуки, метан, діоксид вуглецю, азоту оксид. Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин складає 305 тонн на рік.

Детальніше...
 

Дайджест новин Уряду за 10 серпня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Маємо зробити все можливе, щоб хоча б одна будівельна спеціальність увійшла в десятку популярних серед молоді, - Геннадій Зубко

Уряд проводить системну роботу для мінімізації негативних наслідків трудової міграції та створення умов для повернення українських громадян

Міністр оборони України перевірив готовність військовослужбовців та техніки ЗС України до Дня Незалежності України

Понад 60 тис. вступників уже зараховані до закладів ПТО на бюджет, однак остаточні результати будуть у вересні, - МОН

Благодійні внески у медзакладах: чи можна їх збирати і що робити, якщо вас примушують стати благодійником

Мінрегіон вдосконалив механізм відбору проектів Держфонду регіонального розвитку

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Понеділок, 13 серпня 2018, 07:53
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.