Іван рознай провів робочу зустріч

e-mail Друк PDF

09 жовтня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів робочу зустріч щодо питання реконструкції комплексу споруд каналізаційної насосної станції та полів фільтрації  в с. Бишів за участю  Бишівського сільського голови О.Мірошкіна та представників підрядної організації.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 жовтня 2018, 16:15
 

Період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років включається до страхового стажу

e-mail Друк PDF

Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, розмір матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (компенсація втраченого заробітку за період перебування на лікарняному), що фінансується Фондом соціального страхування України, обчислюється, виходячи із тривалості страхового стажу застрахованої особи. Страховим стажем вважається період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Детальніше...
 

Дайджест новин Уряду від 8 жовтня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем юриста

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко зустрівся з Послом Кувейту Др. Рашидом Хамад Аль-Адвані

Доходи місцевих бюджетів за 9 місяців зросли до 167,6 млрд грн, - Геннадій Зубко

Українські вибори будуть гарячими, але очевидно, що жоден відкрито проросійський кандидат не виграє, – Іванна Климпуш-Цинцадзе в Лондоні

Відсьогодні поліція використовуватиме на дорогах прилади вимірювання швидкості

В Одеській області виділено 12,5 млн грн на ліки для онкохворих

Як трансформується система охорони здоров'я у Черкаській області

Україна та Молдова планують продовжити конкурс спільних науково-дослідних проектів на 2019 рік

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Робоча зустріч

e-mail Друк PDF

08 жовтня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу нараду за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, Бишівського сільського голови О.Мірошкіна та начальника філії “Макарівське районне дорожнє управління” ДП “Київське обласне дорожнє управління” В.Лінчука щодо утримання доріг та ремонту канлізаційно-насосної станції в с. Бишів.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 жовтня 2018, 15:45
 

Проведення громадських слухань

e-mail Друк PDF

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.06.2017 №312 «Про внесення зміни до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року №281», а саме – «Плану невідкладних заходів щодо забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян» керівництвом Макарівської районної державної адміністрації спільно з керівниками Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області протягом жовтня буде проведено громадські слухання в таких населених пунктах району:
- с. Ясногородка – 23.10.2018 о 12:00 (приміщення сільської ради)
- с. Опачичі – 23.10.2018 о 14:00 (приміщення сільської ради)
До участі в громадських слуханнях запрошуються жителі сіл, в яких проходитимуть слухання, дільничні офіцери Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області.
Пропозиції громадськості щодо проблемних питань до порядку денного в письмовій формі надсилати до сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації за адресою: Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 (каб. №13).

 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 01.10.2018 по 05.10.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 01.10.2018 по 05.10.2018 виконано 8 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 6, соціально-правового характеру – 2. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 3 громадян. Працівникам Плахтянської сільської виборчої комісії та Макарівського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу надано консультації з питань науково-технічного опрацювання документів. Надано методичну допомогу Мостищанській сільській раді з питань складання продовження історичної довідки, акту про нестачу справ, управлінню соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації – зі складання положення про експертну комісію управління. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ; Гавронщинській сільській раді – чергове нагадування про порушення нею графіка науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Експертною комісією відділу схвалено опис справ постійного зберігання, з особового складу, акт про вилучення для знищення справ Мостищанської сільської ради. Прийнято на зберігання 29 справ постійного зберігання Мостищанської сільської ради за 2015-2017 роки.

 

Дайджест новин Уряду від 05 жовтня 2018 року

e-mail Друк PDF

Зона вільної торгівлі ГУАМ стане помітним поштовхом економічного розвитку наших країн, – Володимир Гройсман

Україна буде енергетично самодостатньою, ми досягнемо цієї мети, – Прем’єр-міністр

Наша мета – боротися з агресором, і ми – переможемо, – Володимир Гройсман

Будемо підвищувати привабливість та конкурентоспроможність ГУАМ як невід'ємної ланки зв’язку Європи та Азії, – спільна заява глав урядів

Успіх в економіці – це ключова передумова відновлення суверенітету та територіальної цілісності наших держав, - Глава Уряду на самміті ГУАМ

Геннадій Зубко закликав народних депутатів пришвидшити прийняття Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України»

Степан Кубів назвав пріоритетні напрямки бюджетного фінансування у 2019 році

Степан Кубів: Мала приватизація заробила для держави 185 млн грн

Степан Кубів: Експорт українських товарів за 7 місяців 2018 року склав 26 млрд доларів

Капітальні інвестиції в І півріччі 2018 року зросли на 26,6%, а рівень тіньової економіки скоротився до 32%, - Степан Кубів

Україна і Молдова продовжують реалізацію Дорожньої карти співпраці і готові збільшувати товарообіг, – зустріч глав урядів

Україна і Грузія спрощують процедури перетину кордонів, – домовленість глав урядів

У Києві відбулося четверте засідання Комітету Асоціації між Україною та ЄС

ДФС та представники митних органів країн-членів ГУАМ підписали Протокол про взаємодію щодо боротьби з митними правопорушеннями

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Понеділок, 08 жовтня 2018, 09:04
 

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ: НОВІ РОЗ’ЯСНЕННЯ ВІД МІНСОЦПОЛІТИКИ

e-mail Друк PDF

1. Чи зберігається субсидія  у працюючих пенсіонерів?
Часто пенсіонерів вводять в оману, кажучи, що субсидію заберуть якщо вони працевлаштуються. Міністр соціальної політики України Андрій Рева рекомендує не вірити тим, хто розповсюджує таку неправду. Адже єдиний критерій для розрахунку розміру субсидії є дохід людини.
Тому працюючі пенсіонери мають право на субсидію на основі пенсії і заробітної плати. Тим, хто перестав працювати, беруть до уваги розмір місячної пенсії за місяць, що передує зверненню за субсидією.
Якщо пенсіонер перестав працювати, чи вийшов на пенсію, йому потрібно протягом місяця з Декларацією звернутися в управління соцзахисту і допомогу перерахують з урахуванням лише одного доходу – пенсії.
https://teplo.gov.ua/video/151.html

Детальніше...
 

Уряд схвалив технічний регламент щодо екодизайну енергоспоживчих продуктів, розроблений Держенергоефективності

e-mail Друк PDF

На засіданні Уряду схвалено Технічний регламент щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів, який підготовлено Держенергоефективності з метою імплементації 125-ї Директиви ЄС.
Таким чином, Україна впроваджує важливий європейський інструмент – екодизайн.
Екодизайн визначає вимоги щодо енергоефективності та екологічності різних енергоспоживчих продуктів.
Впровадження системи екодизайну в Україні дозволить:

Детальніше...
 

Майже 500 МВт потужностей «чистої» електроенергетики встановлено за 9 місяців ц.р., що майже у 2 рази більше, ніж за весь 2017 рік

e-mail Друк PDF

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи на конференції «Екоінновації та “зелене” підприємництво: зроблено в Україні».
Зокрема, у 2018 р. встановлено додатково:
- СЕС – 355 МВт;
- ВЕС - 57 МВт;
- електростанції на біогазі – 11 МВт;
- електростанції на біомасі – 5 МВт;
- малі ГЕС – 1 МВт.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.