Українські родини вже сьогодні готуються до наступного опалювального сезону та утеплюють будинки

e-mail Друк PDF

Завершення опалювального сезону 2016/2017 рр. дає змогу домогосподарствам зробити чимало висновків щодо необхідності впроваджувати енергоефективні заходи. Все більше сімей усвідомлюють, що подбати про утеплення житла треба  заздалегідь, вже сьогодні.
Про це свідчить позитивна динаміка попиту на Урядову програму «теплих» кредитів. Особливу активність почали проявляти ОСББ. Зокрема,  минулого тижня 13 ОСББ залучили 2,1 млн грн на енергоефективні заходи. Для порівняння позаминулого тижня 9 ОСББ отримали більше 1 млн. грн на утеплення. 

Детальніше...
 

Зустріч з питань розвитку Макарівського району

e-mail Друк PDF

25 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела зустріч з виконавчим директором Асоціації сільських, селищних рад та об'єднань громадян України Н.Ключник щодо питання розробки стратегічного плану розвитку Макарівського району.
Основною метою розробки Стратегії є визначення пріоритетних напрямків розвитку Макарівського району на довгостроковий період та здійснення планомірних і послідовних заходів по максимальному наближенню рівня життя мешканців району до європейських стандартів за рахунок збалансованого використання внутрішнього і зовнішнього потенціалу та збереження унікальних духовних та культурних традицій.
Стратегія акцентуватиме увагу на необхідності постійного партнерства між районною владою, органами місцевого самоврядування (сільські, селищні ради) та підприємницькими структурами.
Також у зустрічі взяла участь Колонщинський сільський голова, голова Асоціації сіл та селищ Макарівського району Ю.Пелешок.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 квітня 2017, 16:52
 

В Україні до кінця літа монетизують субсидії

e-mail Друк PDF

Україна взяла на себе зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом до кінця серпня 2017 року монетизувати житлові субсидії і пільги для того, щоб приватні газові трейдери могли конкурувати з НАК «Нафтогаз України» в поставках газу населенню.
Про це йдеться в тексті меморандуму про співпрацю України і МВФ.
«Ми продовжимо свої зусилля по підвищенню адресності соціальної допомоги, посилимо стимулювання домогосподарств до ощадливості і продовжимо здійснювати витрати в рамках бюджетних лімітів», – йдеться в ньому.

Детальніше...
 

«КУБОК ВЕСНИ»

e-mail Друк PDF

Минулої суботи, за підтримки відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» відбувся волейбольний турнір на «Кубок Весни», започаткований в 2016 році при організаторській підтримці районної організації «Колос».
Першими переможцями Кубку була команда з с. Музич. У турнірі приймали участь п’ять команд: «Музичі», «Автомобіліст», «Зоря» /Королівка/, «Факел» /Ніжиловичі/, «Ч.Мак» /Маковище/. Деякі команди не змогли пригняти участі з поважних причин.

Детальніше...
 

Макарівська центральна районна лікарня одна із перших пройшла епідеміологічний аудит в Київській області

e-mail Друк PDF

Особливе значення у створенні безпечних умов праці приділяється забезпеченню недопущення передачі збудників інфекційних захворювань, як медичного персоналу так і пацієнтам.
Інфекції пов’язані з наданням медичної допомоги, є актуальною проблемою охорони здоров’я, як в медичному так і в соціальному та економічному аспектах для усіх країн світу, зокрема України. Вони можуть призводити до смерті або інвалідності а внаслідок інфекційного ураження зростають строки перебування пацієнта у стаціонарі, відповідно, підвищується й вартість його лікування.
З метою забезпечення оптимальних умов перебування хворих у Макарівській ЦРЛ і нормальних умов праці медичних працівників дотримання належного санітарного гігієнічного та протиепідемічного режиму експертною групою «Сан-експерт» з 11.04.2017 по 21.04.2017 року було проведено епідеміологічний аудит з елементами тренінгового навчання без відриву від роботи персоналу в Макарівській центральній районній лікарні.
За результатами роботи Макарівська ЦРЛ отримала сертифікати, що засвідчують, що лікарня відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам чинного законодавства України.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 квітня 2017, 10:17
 

Засідання оргкомітету з організації та проведення в Макарівському районі заходів до 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

e-mail Друк PDF

24 квітня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Баганська провела засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Макарівському районі.
На засіданні були обговорені організаційні моменти районного заходу, закріплені відповідальні особи, відповідно до пунктів плану та встановлені терміни їхнього виконання. А також йшла мова про проведення благоустрою  та святкового оформлення центральної частини вулиці Д.Ростовського, площ біля відділення поштового зв'язку та кіноконцертного залу Ольвія, забезпечення  громадського правопорядку під час святкування, долучення представників населених пунктів району з числа ветеранів, дітей війни та інших категорій громадян, які перенесли на своїх плечах тягар військових подій 1941-1945 років, учнівської молоді тощо.

 

Спортивні новини

e-mail Друк PDF

21 квітня у районному парку культури та відпочинку «Панський», смт Макарів, пройшов легкоатлетичний крос присвячений річниці Чорнобильської трагедії. У спортивному заході прийняли участь 200 учнів загальноосвітніх навчальних закладів I-II та I-III ступенів, юнаки та дівчата 7-9 класів/10-11 класів. За результатами знагань отримали такі результати:

500 м (дівчата 7-9кл):
1 м - Яценко Аня (Ч.Слобода);
2 м - Пелишок Оля  (Макарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей»);
3 м - Булах Дарина(Наливайківка);
3 м - Табачук Даша(Копилів);
3 м - Лісніченко Аня(Королівка).

Останнє оновлення на Понеділок, 24 квітня 2017, 10:32 Детальніше...
 

Робоча зустріч

e-mail Друк PDF

20 квітня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела робочу зустріч з начальником управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління “Держпрожспоживслужби” в Київські області М.Тібежом та в. о. начальника управління “Держпрожспоживслужби” в Макарівському районі О.Гнатюком.
Метою зустрічі було обговорення питання підготовки матеріального резерву, на випадок ліквідації осередків африканської чуми, та відвідування Макарівського району делегації з КНР на ТОВ „Науково-виробниче підприємство "Укрзооветпромпостач"” (с. Плахтянка).

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 квітня 2017, 13:39
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.