Новини Макарівської ЦРЛ в період з 05.10.2017 по 12.010.2017

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 05.10.2017 по 12.10.2017 народилася 6 дітей (4 дівчинки та 2 хлопчики). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків й бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
• Онколога
• Рентгенолога
•  Невролога.

 

Моя майбутня професія

e-mail Друк PDF

12 жовтня спеціалісти Макарівського районного центру зайнятості, спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації та Макарівським районним відділом освіти, в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала організували та провели традиційний Ярмарок професій для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл  району.
Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій». Понад 100 майбутніх випускників шкіл відвідали цьогорічний захід.

Останнє оновлення на Четвер, 12 жовтня 2017, 14:05 Детальніше...
 

Під захистом українських військових

e-mail Друк PDF

14 жовтня 2017 року відзначатиметься державне свято – День захисника України, встановлений Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року №806. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України.
Указом Президента України 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917-1921 років, яка мала важливе значення у становленні національної державотворчої традиції.

Детальніше...
 

Щодо реєстрації підприємств, установ та організацій на 2018 рік для компенсаційних виплат працюючим громадянам постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

e-mail Друк PDF

Управління соціального захисту населення Макарівської РДА проводить компенсаційні виплати підприємствам, установам, організаціям додаткової відпустки 16 календарних днів працюючим громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії  за бюджетною програмою “Соціальний захист громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Для переважної більшості постраждалих громадян такі виплати є вкрай необхідними для підтримки їх життєдіяльності.

Детальніше...
 

Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

e-mail Друк PDF

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, з вересня 2017 року по березень 2018 року проводиться V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс).
Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Детальніше...
 

Інформування населення про зміни в Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

e-mail Друк PDF

Уряд вніс зміни до низки постанов щодо обліку та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (постанова Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365, постанова Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637).

Детальніше...
 

Таланти Макарівщини – баяніст-виконавець Мар’ян Гушта

e-mail Друк PDF

Учень Макарівської дитячої школи мистецтв Мар’ян Гушта нещодавно, у вересні, приймав участь у двох міжнародних конкурсах баяністів-акордеоністів, які проходили в Італії.
42 конкурс баяністів-акордеоністів  в м. Кастельфідардо, організувала і проводила Всесвітня організація акордеоністів-баяністів. В ньому приймали участь дорослі і діти в різних вікових категоріях, багатьох країн світу (країни Балтики, Польщі, Норвегії, Греції, Португалії, Сербії, Китаю та інші). Мар’яна Гушту запросили на цей конкурс члени жюрі Х Міжнародного фестивалю-конкурсу «Perpetuum mobile» в  м. Дрогобич, після чергової  його перемоги.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 15:53 Детальніше...
 

Засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації житлового фонду у Макарівському районі

e-mail Друк PDF

10 жовтня в Макарівській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації житлового фонду у Макарівському районі.
Під час засідання були розглянуті заяви громадян щодо передачі в приватну спільну часткову власність займаної ними та членами їхніх сімей квартир та будинку, а також списки громадян, які мають право на отримання приватизаційних паперів у Філії — головного управління по місту Києву та Київській області АТ “Ощадбанк” ТВБВ № 10026/0773, складені Бишівською та Мар'янівською сільськими радами.
За результатами опрацювання вказаних заяв та списків членами комісії були прийняті позитивні рішення.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України