Засідання районного штабу з питань підготовки до нового опалювального сезону 2017-2018 років

e-mail Друк PDF

21 червня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів засідання районного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення Макарівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
Під час засідання були розглянуті питання стану виконання плану заходів з підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення Макарівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, а саме:
- з підготовчих і ремонтних робіт житлових будинків, інженерних мереж і споруд тепло-, водопостачання, і водовідведення, газопостачання та провірка, прочищення димових та вентиляційних каналів, електропостачання, ремонт доріг, об'єктів благоустрою;
- з проведення підготовчих робіт в закладах соціально-культурного призначення, в тому числі дошкільних навчальних закладах, загальноосвітніх шкіл, лікарень, установ соціального захисту населення, будинків культури, бібліотек до стабільної роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років;
- стан укладання договорів на постачання природного газу, твердого палива та інших видів енергоносіїв, а також закупівля паливно-мастильних матеріалів, запасних частин та іншого обладнання, необхідних для стабільного проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. А також йшла мова про проблемні питання, що виникли в ході проведення підготовки громадського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

21 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із  начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті питання транспорту та зв'язку (пільгове перевезення учасників АТО — учасників бойових дій), аграрної політики та земельних відносин (надання дозволів на приватизацію земельних часток (паїв) в адміністративних межах Копилівської та Пашківської сільських рад), соціального захисту населення (надання житлового приміщення та земельної ділянки для ОЖБ внутрішньо переміщеним особам із зони проведення АТО, які проживають в с. Мар'янівка та смт Макарів, оплата житлово-комунальних послуг при призначенні субсидії).
На вищезазначені питання голова райдержадміністрації надала роз'яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

 

При первинному зверненні за субсидією борги за комуналку не впливають на оформлення допомоги

e-mail Друк PDF

Заборгованість з комунальних послуг при первинному зверненні за субсидією НЕ впливає на оформлення допомоги. Однак держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги.
Тому якщо родина за рік не сплатила заборгованості, вона має можливість оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для автоматичного продовження субсидії на наступний рік (2017-2018рр.). Інформація про заборгованість того чи іншого споживача надходитиме управлінням соціального захисту від надавачів комунальних послуг. Нових субсидіантів це не торкнеться.

Останнє оновлення на Середа, 21 червня 2017, 14:43 Детальніше...
 

Інформація щодо оздоровлення громадян

e-mail Друк PDF

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 854 затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі -Порядок).
Із 1 січня 2017 року діє новий механізм оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадянам, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Він, зокрема, передбачає укладання трьохсторонньої угоди між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення.

Детальніше...
 

Жителі населених пунктів Бишівської частини Макарівського району зможуть отримати послуги щодо пенсійного забезпечення в пункті обслуговування громадян Києво-Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (с. Бишів)

e-mail Друк PDF

20 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із заступником голови Макарівської районної ради О.Цисаренком та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм оглянули пункт обслуговування громадян Києво-Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (с. Бишів), який знаходиться у приміщенні Бишівської сільської ради.
Коротку інформацію стосовно роботи пункту надав начальник Києво-Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області С.Токар. За період роботи, а це всього три робочі дні, оскільки пункт працює щосереди, за отриманням послуг звернулося вже 32 громадянина. Тобто навантаження на відділення в Макарові зменшується, а для самих відвідувачів, які проживають на території "Бишівського куща", це є значним полегшенням, оскільки це на місці, і в разі необхідності додання якихось документів, затрата часу йде мінімальною, для того щоб його взяти, пройшовши до дому пішки, чи під'їхавши до сусіднього села.

Детальніше...
 

Розвиток рослинництва у Макарівському районі

e-mail Друк PDF

З робочим візитом до Макарівського району директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик та начальник управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації ознайомились із роботою підприємств, основною діяльністю яких є рослинництво.
Під час ознайомлення із потужностями ТОВ «Українські печериці», керівником підприємства повідомлено, що в перспективних планах є створення цеху з переробки продукції. Так, як переробка власної  продукції створює високу додану вартість. Виробнича потужність підприємства складає 70 тонн на місяць.

Останнє оновлення на Середа, 21 червня 2017, 08:47 Детальніше...
 

В Макарівській районній бібліотеці для дітей розпочала роботу виставка оригінальних карт “Київщина на картах XVI-XIX століття”

e-mail Друк PDF

20 червня в Макарівській районній бібліотеці для дітей пройшло офіційне відкриття виставки та історичний екскурс за копіями оригінальних карт “Київщина на картах XVI-XIX століття” з фондів Державного архіву Київської області, присвячена 85-річчю Київської області.
Охочі зможуть оглянути представлені експонати до 28 червня 2017 року, з 08 до 17 год. Головною метою виставки є проведення зв'язкової паралелі між Київщиною, Україною, Європою та загалом світовим простором.
За інформацією Державного архіву Київської області захід має популяризувати історичний потенціал та культурне значення Київщини, підтвердити значення внеску України у загальноєвропейську історію та культуру.
Експозиція виставки складається із декількох розділів: дворянські садиби, церковні та монастирські володіння, села, селища, містечка; повіти; намісництво і губернія. До-речі, на декількох картах можна побачити Макарів та інші населені пункти Макарівського району.
Історичний екскурс за копіями оригінальних карт здійснила начальник відділу використання інформації та інформаційних технологій Державного архіву Київської області, кандидат історичних наук О.Бєлая. А сам захід пройшов за участю керівництва району, начальника архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Ю.Кравець, головного спеціаліста сектору культури, молоді, національностей та релігій З.Божок, директора районного історико-краєзнавчого музею, кандидата історичних наук В.Ґедзя та працівників бібліотечних закладів.

 

Відбулося штабне тренування Макарівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області

e-mail Друк PDF

20 червня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай спільно з начальником сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої провів штабне тренування Макарівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області на тему «Управління діями органів управління та силами Макарівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру, пов'язаних з лісовою пожежею».

Останнє оновлення на Вівторок, 20 червня 2017, 16:09 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

27 червня відбудуться виїзні наради керівництва Макарівської райдержадміністрації в с. Борівка о 14:00, в с. Великий Карашин о 15:30. Виїзні наради відбудуться за участі голів сільських рад, керівника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області, дільничного інспектора, соціальних працівників та громад сіл. На нарадах розглядатимуться питання забезпечення громадського порядку та криміногенної ситуації.
Також 29 червня виїзні наради відбудуться в с. Вільно о 14:00 та в с. Андріївка о 15:30.