Філія “Вишгородська станція екстреної медичної допомоги” Макарівська підстанція” отримала новий автомобіль екстреної медичної допомоги

e-mail Друк PDF

14 січня медичним працівникам філії “Вишгородська станція екстреної медичної допомоги” “Макарівська підстанція” був переданий новий сучасний автомобіль екстреної медичної допомоги (ЕМД), придбаний за кошти обласного бюджету.
Урочиста подія відбулася за участю голови Макарівської райдержадміністрації, депутата Київської обласної ради Т.Семенової, голови Макарівської районної ради О.Гулака, головного лікаря Вишгородської станції екстренної медичної допомоги В.Павленка, депутата Київської обласної ради, голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції Київської обласної ради Р.Титикала, першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, головних лікарів, завідувача поліклінікою та медичного персоналу районних закладів охорони здоров'я.
У ході заходу Т.Семенова підкреслила значимість екстренної медичної допомоги для району та висловила подяку за допомогу та спільну роботу, яка принесла плоди у вигляді придбаного автомобіля ЕМД заступнику голови Київської облдержадміністрації (бувшому директору департаменту охорони здоров'я КОДА) А.Арешкович, депутату, голові постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Київської обласної ради Н.Бігарі, депутату Київської обласної ради Р.Титикалу, депутату, члену постійної комісії з питань бюджету та фінансів Київської обласної ради С.Федорченку.
Окремо О.Гулак та В.Павленко звернулися до медичного персоналу з побажаннями наснаги на обраному професійному шляху, основні складові якого - це швидке реагування та визначення ряду ефективних дій у наданні екстреної медичної допомоги громадянам, які її потребують. Після чого голова Макарівської райдержадміністрації передала ключі від автомобіля завідуючій Макарівської підстанції І.Собко, яка у свою чергу подякувала за підтримку медичної галузі керівництву району та всім причетним до придбання автомобіля ЕМД, завдяки якому медичні працівники станції зможуть надавати своєчасну допомогу жителям району, спрямовану на врятування і збереження життя людини у невідкладному стані з мінімізацією наслідків впливу такого стану на її здоров'я.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 січня 2019, 17:12
 

Держенергоефективності та Міністерство енергетики ОАЕ розглянули нагальні питання співпраці та можливості запуску «зелених» проектів за участю арабських фондів і компаній

e-mail Друк PDF

У рамках 9-ї сесії Асамблеї IRENAв Абу-Дабі Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів продуктивну зустріч із представниками Міністерства енергетики та промисловості Об’єднаних Арабських Еміратів, з якими обговорив:
- актуальні питання реалізації Меморандуму про співпрацю з Держенергоефективності, підписаного у серпні 2018 року;
- стратегії стимулювання розвитку «чистої» енергетики в Україні та ОАЕ;
- перспективні інвестиційні проекти відновлюваної енергетики та переробки сміття в Україні.

Детальніше...
 

Україну як нового повноправного члена IRENA та її шлях розвитку відновлюваної енергетики презентовано на 9-й сесії Асамблеї IRENA

e-mail Друк PDF

Голова ДерженергоефективностіСергій Савчуку складі української делегації взяв участь у відкритті 9-ї сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) 11 січня.
ЦьогорічIRENA об’єднала більше 1200 делегатів із понад 160 країн для перегляду глобального розвитку «чистої» енергетики.
На відкритті сесії відзначено нових членів IRENA, серед яких - Україна, а також Канада, Чад, Коста-Ріка, Парагвай і Туркменістан.
Окреслюючи глобальні тренди у відновлюваній енергетиці, генеральний директор IRENAАднан Амін відзначив, що швидке зменшення вартості технологій, інновації, сприятливі законодавчі стимули та економічне середовище є рушійною силою енергетичної децентралізації.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 08.01.2019 по 11.01.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 08.01.2019 по 11.01.2019 виконано 18 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 13, соціально-правового характеру – 5. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. Секретарю Червонослобідської сільської ради надано консультацію з питань науково-технічного опрацювання документів. Складено та надіслано Гавронщинській та Наливайківській сільським радам, Макарівському НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія» чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Експертною комісією відділу схвалено номенклатуру справ управління фінансів Макарівської районної державної адміністрації на 2019 рік, описи справ постійного зберігання, з особового складу, акт про вилучення для знищення справ Макарівського районного центру зайнятості.

 

Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря державним підприємством «Макарівське лісове господарство»

e-mail Друк PDF

ДП «Макарівське лісове господарство» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел промислових майданчиків, що розташовані за адресою: смт Кодра (ст. Буян), вул. Вокзальна, 18-б (Проммайданчик 3).
Нижній склад та цех переробки деревини ст. Буян (Проммайданчик 3) спеціалізується на первинній обробці деревини та налічує 7 джерел викидів.
Товариство повідомляє про те, що в процесі діяльності в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) – 0,3692 т/рік, оксид вуглецю – 0,8681 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,4561 т/рік, метан – 0,0237 т/рік, вуглецю діоксид – 485,457 т/рік, азоту (1) оксид (N2O) – 0,0189 т/рік, НМЛОС – 0,2131 т/рік.
Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин становить 1,9065 тонн на рік без урахування парникових газів та 487,4061 тонн на рік з урахуванням викидів парникових газів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 січня 2019, 15:29 Детальніше...
 

Біогазові потужності в Україні зросли на третину в 2018 році, - Сергій Савчук

e-mail Друк PDF

Виробництво електроенергії з біогазу починає динамічно розвиватися в Україні. Так, за рік біогазові потужності зросли на третину: із 34 МВт (21 установка) на кінець 2017 р. до 46 МВт (33 установки) на кінець 2018 року.
Особливо перспективним є виробництво біогазу із сміття. В Україні утворюється близько 10 млн тонн відходів щорічно та налічується майже 5,5 тисяч сміттєзвалищ.
Із одного полігону, де зібрано понад 1 млн тонн сміття, можна видобути біля 3 млн м3 у рік звалищного газу, який містить близько 50 % чистого біометану.

Детальніше...
 

Більше 100 млн грн вже виділено на місцеві програми здешевлення «теплих кредитів» у 2019 році

e-mail Друк PDF

Із року в рік місцева влада у тісній співпраці з Держенергоефективності все активніше надає підтримку населенню та ОСББ в утепленні осель.
Так, місцевими органами влади виділено 106 млн грн на реалізацію майже 60 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів» у 2019 році. Це вже становить 65% від загального обсягу фінансування програм у 2018 році.
Очікується, що загалом у ц.р. обсяг фінансування усіх місцевих програм перевищить на 10 % показники 2018 року.
«Важливо, що відповідальність місцевої влади щодо допомоги населенню у питаннях енергоефективності значно зросла», - прокоментував результати моніторингу прийняття місцевих програм Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальніше...
 

У 2018 р. укладено понад 200 ЕСКО-контрактів, що у 10 разів більше, ніж у 2016 році

e-mail Друк PDF

2018 рік став проривним для розвитку енергосервісу(ЕСКО) в Україні. Так, тільки за рік укладено 210 ЕСКО-договорів на суму контрактів 218 млн грн, що у 10 разів більше, ніж у 2016 році. Проекти реалізуються у 12 областях України.
За попередніми розрахунками, реалізація зазначених ЕСКО-проектів дозволить отримати у середньому від 20% до 70% економії енергоресурсів.
Окрім цього, незважаючи на період новорічно-різдвяних свят, у перший тиждень 2019 р. вже укладено 9 договорів на суму 14 млн грн у м. Києві.
Такий стрімкий розвиток енергосервісу відбувся завдяки удосконаленій законодавчій базі у 2017 році.

Детальніше...
 

У 2018 р. введено майже у 3 рази більше нових потужностей відновлюваної електроенергетики, ніж у 2017 році

e-mail Друк PDF

У 2018 р. зафіксовано динамічний розвиток української «зеленої» енергетики. Так, за рік встановлено 813 МВт нових потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел. Це майже у 3 рази більше, ніж обсяг потужностей, введених у 2017 р., а саме - близько 300 МВт.
Зокрема, у 2018 р. введено додатково:
- 646 МВт сонячних електростанцій;
- 70 МВт СЕС приватних домогосподарств (за 9 місяців);
- 68 МВт вітроелектростанцій;
- 13 МВт станцій, що генерують електроенергію з біомаси;

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 03 січня по 10 січня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення, в період із 03 січня по 10 січня 2019 року, в нашому закладі народилося 4 дітей, 3 хлопчики та 1 дівчинка.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.