Сергій Савчук: Інноваційні онлайн-технології надання «теплих» кредитів через ПриватБанк дозволять ще більшій кількості родин скористатися Урядовою програмою з утеплення житла

e-mail Друк PDF

21 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук став учасником презентації нових інтерактивних сервісів від Приватбанку - «Приват.Share». Разом із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та іншими високопосадовцями Голова Агентства ознайомився з низкою оновлених технологій ПриватБанку, завдяки яким можна оперативно отримувати різноманітні банківські послуги.

Детальніше...
 

Сергій Савчук: Виробникам тепла «не з газу» бути! Парламент прийняв законопроект № 4334 у другому читанні!

e-mail Друк PDF

Сьогодні, 21 березня, на засіданні Верховної Ради України прийнято розроблений спільно з Держенергоефективності законопроект № 4334 щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел. За це рішення  проголосувало 238 народних депутатів України.
«Парламент прийняв рішення на користь енергетичної незалежності України. Цей закон буде відповіддю на енергетичні виклики, що стають перед країною. Він абсолютно патріотичний та економічно вигідний усім: державі, бізнесу і, головне, пересічним громадянам», - прокоментував прийняте рішення  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальніше...
 

Сергій Савчук: За останній тиждень ще понад 5 тисяч українських родин залучили майже 120 млн грн. на заходи з економії енергоресурсів по програмі "теплих" кредитів

e-mail Друк PDF

З початку весни з кожним новим тижнем, як тільки Урядова програма безповоротної фінансової допомоги на утеплення житла знову запрацювала на повну силу, її популярність швидко зростає. Лише за останній тиждень понад 5 тисяч українських родин скористалися "теплими" кредитами, залучивши 119,3 млн грн. на утеплення житла. Для порівняння позаминулого тижня кількість нових учасників програми склала близько 4 тисяч сімей, а сума коштів – 89 млн гривень.

Детальніше...
 

Робоча нарада з питань матеріального резерву району

e-mail Друк PDF

23 березня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу нараду за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, в. о. начальника управління Держпродспоживслужби у Макарівському районі О.Гнатюка та завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої щодо зміни номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву для виконання заходів, спрямованих на запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків в Макарівському районі та проведення заходів необхідних для накопичення даного резерву.

 

Виїзд "Мобільної бригади"

e-mail Друк PDF

Минулого тижня, відповідно до заявки Наливайківської сільської ради щодо потреби в послугах спеціаліста по захисту прав дітей, спеціалізоване формування “Мобільна бригада” в складі: заступника директора Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сім'ї “Промінь надії” В.Суміш, практичного психолога В.Марченко та завідувача сектору опіки та піклування Макарівської райдержадміністрації Н.Аханової, здійснила виїзд на територію с. Наливайківка з метою надання консультаційних послуг.

 

Оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

e-mail Друк PDF

На виконання обласної комплексної Програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей “Назустріч дітям” до 2017 року Київської обласної державної адміністрації, 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з району отримали можливість відпочити та оздоровитись у Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Зоряний”. Перевезення дітей від оздоровчого закладу до Макарівського району забезпечили працівники служби у справах дітей Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Четвер, 23 березня 2017, 14:36 Детальніше...
 

Всеукраїнська акція «Посади своє дерево»

e-mail Друк PDF

Метою акції є формування екологічної культури у населення, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень.
Актуальність та важливість акції
Протягом останніх 500 років Україна втратила понад дві третини лісів і нині за лісистістю посідає передостаннє місце в Європі. Ліси в нашій державі займають площу приблизно 9 млн га, тобто 15 % її території.
Знищення лісів зумовило не лише дефіцит деревини для промисловості України, почалися процеси, які можуть стати незворотними. Вже зараз великі території, насамперед на півдні та сході України, відчувають нестачу води, і це прискорює деградацію природного середовища.

Детальніше...
 

В селі Маковище розпочато будівництво нової дороги

e-mail Друк PDF

В с. Маковище розпочалося будівництво дороги від вулиці Шевченка до сільського кладовища, адже до того це був просто піщаний шлях, який у дощовий період та період зимової відлиги досить ускладнював рух  транспортних засобів та громадян.
На даному етапі, дорогу, протяжністю в 1 км, вистелено щебенем. Всі проведені роботи та заплановані стали можливими завдяки спонсорським коштам.
22 березня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською, заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм побувала в с. Маковище Макарівського району, де провела зустріч з Маковищанським сільським головою Б.Живагою та депутатом Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області О.Євтушенком та оглянули зазначену дорогу.

Останнє оновлення на Четвер, 23 березня 2017, 09:25
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.