Основні показники Бюджету 2018

e-mail Друк PDF

Основні показники Бюджету 2018

 

Робоча зустріч

e-mail Друк PDF

07 грудня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів робочу зустріч з військовим комісаром Макарівського районного військового комісаріату С.Євремовим. У ході зустрічі мова йшла про стан набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом та виконання Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» і розпорядження КМУ від 20 вересня 2017 року № 660-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні - листопаді 2017 року».

 

Служба безпеки України інформує

e-mail Друк PDF

Відео-новини про роботу Служби Безпеки України можна переглянути тут.

Останнє оновлення на Четвер, 07 грудня 2017, 14:35
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 30.11.2017 по 07.12.2017

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 30 листопада по 07 грудня 2017 року народились 1 дівчинка та 2 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
• Рентгенолога
• Невролога
• Неонатолога
• Хірурга
• Акушер-гінеколога.

 

Шановні жителі територіальних громад, депутати, посадові особи місцевого самоврядування Макарівського району!

e-mail Друк PDF

Вітаю з професійним святом  - Днем місцевого самоврядування.
Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.
На вас покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан відповідної території, за добробут, комфортні умови та достатній рівень життя мешканців сіл і селищ.
Подальший розвиток та вдосконалення самоврядування є запорукою успішного майбутнього як нашого району, так і всього українського суспільства.
Бажаю всім представникам місцевого самоврядування міцного здоров’я, щастя та родинного благополуччя. Нехай ваша наполегливість, компетентність та завзяття допомагають у цій нелегкій і відповідальній праці.

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

 

Розстріляне відродження

e-mail Друк PDF

Невпинний час страждань людського болю
Нам відраховує і днини і хвилини
Вінець терновий, оповивши волю
Лежав і на чолі, й на серці України.
Жорстокий меч кривавого терору
Вбивав,ганьбив і голодом морив
Колючим дротом оповив довкола
Та морок знову свічку засвітив.

Так, 5 грудня, розпочався захід в бібліотеці с.Мостище,де разом з колективом "Перлина краю" провели годину-пам'ять. Майя Василівна розповіла про "Ростріляне відродження"- літературне та мистецьке покоління 20-х,30-х років в Україні, яке дало високохудожні твори у галузі літератури, музики, театру і яке було знищене "чорним вороном" сталінського режиму. Гості читали вірші та уривки творів таких письменників як: М.Зєрова, М.Драй-Хмари, П.Филиповича, Г.Косинки(Стрільця), М.Семенка, Я.Савченка, Г.Шкурупія.

Детальніше...
 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

06 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.
У ході комісії були розглянуті заяви щодо позбавлення батьківських прав батьків, які не виконують свої обов'язки по відношенню до власних дітей, повернення дітей, які перебували в Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” в сім'ї, зміна прізвища малолітнім дітям, дарування квартири, 1/2 квартири та земельних ділянок малолітнім дітям.
За результатами опрацювання зазначених питань (справ) члени комісії прийняли відповідні рішення.

Останнє оновлення на Середа, 06 грудня 2017, 16:46
 

Нові міфи про субсидію

e-mail Друк PDF

Кажуть, субсидію на газ треба випалити, інакше не встановлять лічильник? Насправді, встановлення лічильника не залежить від використання субсидії. Це абсолютно не пов’язані між собою речі. Субсидію надає держава, а надавач послуги зобов’язаний встановити лічильник на газ безкоштовно.
Більше того, якщо Ви не використали всю норму ресурсів на сім'ю, заощаджені кошти субсидії залишаються на рахунках і можуть бути використані в подальші місяці, в тому числі і для погашення обов'язкової частки платежу http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/76.html
Крім того, сім’ї, які розумно використовуватимуть енергоресурси взимку, влітку знову ж таким отримають від Уряду премію за енергоефективність.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.