Робоча наради з питань функціонування місця видалення твердих побутових відходів (сміттєзвалища) на території Наливайківської сільської ради

e-mail Друк PDF

06 червня в Макарівському районному будинку культури відбулася робоча нарада з питань функціонування місця видалення твердих побутових відходів (сміттєзвалища) на території Наливайківської сільської ради.
Захід провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської районної ради О.Цисаренка, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, керівників профільних структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, Міністерства екології та природних ресурсів України, представників населених пунктів Наливайківка, Почепин, Ніжиловичі, Макарів, голів сільських, селищних рад району.
Відповідно до порядку денного робочої  наради виступили директор департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської облдержадміністрації  Г.Король щодо нових правил в сфері поводження з побутовими відходами; директор департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації В.Киреєва з результатів роботи екологічної комісії при Київській облдержадміністрації щодо функціонування місця видалення ТПВ «Сміттєзвалище для смт Макарів»;  спеціаліст відділу поводження з відходами Міністерства екології та природних ресурсів України  Є.Шмурак  про майбутні зміни до законодавства в сфері управління з відходами та  в. о. директора департаменту містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації Д.Ликов щодо шляхів вирішення питання з місцем видалення твердих побутових відходів (сміттєзвалища) тощо.
Також висловили свої думки з тематики заходу жителі с. Наливайківка, голови Бишівської, Королівської, Комарівської, Наливайківської, Рожівської, Юрівської сільських рад, голова Макарівської селищної ради та інші. Мова йшла про реконструкцію, рекультивацію сміттєзвалища, укладання договорів про муніципальне співробітництво, створення комунального підприємства в с. Наливайківка та його реальне функціонування відповідно до фінансових можливостей сільської ради, оформлення права власності на земельну ділянку, де розташоване сміттєзвалище, або передача у комунальну власність зазначеної сільської ради, будівництва сміттєпереробного підприємства, віднайдення вільної земельної ділянки в межах району, на якій було б можливе створення нового полігону та інше. У свою чергу голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова закликала присутніх щодо прийняття виваженого рішення, яке не зашкодить в подальому як с. Наливайківка, так і всьому району.
У ході робочої наради відбулася презентація Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” щодо долучення навчального закладу до участі у проект Zero Waste School, який навчить школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і  у світі. Програма проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади. А учениця Наливайківського НВО прочитала окремі учнівські творчі доробки з тематики негативного впливу діяльності сміттєзвалища на території села та роздала присутнім листівки щодо культури поводження з ТПВ та збереження навколишнього середовища.

Останнє оновлення на Четвер, 06 червня 2019, 16:42
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 30 травня по 06 червня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ, в період із 30 травня по 06 червня 2019 року, діти в пологовому відділенні нашого закладу не народжувалися: з 27 травня по 10 червня 2019 року відділення закрите для проведення планового поточного ремонту та заключної дезінфекції.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр (педіатр перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст (лікар-інфекціоніст перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 

Триває підготовка до нового опалювального сезону

e-mail Друк PDF

05 червня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів засідання районного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення Макарівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020років.
Під час засідання були розглянуті питання стану виконання плану заходів з підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення Макарівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020років, а саме:
- з підготовчих і ремонтних робіт житлових будинків, інженерних мереж і споруд тепло-, водопостачання, і водовідведення, газопостачання та перевірка, прочищення димових та вентиляційних каналів, електропостачання, ремонт доріг, об'єктів благоустрою;
- з проведення підготовчих робіт в закладах соціально-культурного призначення, в тому числі дошкільних навчальних закладах, загальноосвітніх шкіл, лікарень, установ соціального захисту населення, будинків культури, бібліотек до стабільної роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років;
- стан укладання договорів на постачання природного газу, твердого палива та інших видів енергоносіїв, а також закупівля паливно-мастильних матеріалів, запасних частин та іншого обладнання, необхідних для стабільного проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 років. А також йшла мова про проблемні питання, що виникли в ході проведення підготовки громадського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
За результатами засідання штабу було надано відповідні доручення керівникам установ та організацій району щодо проведення всіх необхідних робіт з підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення до 01 вересня 2019 року.

 

Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішьо-переміщеним особам

e-mail Друк PDF

Управлінням соціального захисту населення 03.06.2019 проведено засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішьо-переміщеним особам. На розгляд комісії винесено 146 звернень громадян району. За рішенням комісії надано право:
- на надання пільг за місцем фактичного проживання -11 особам;
- на продовження соціальної виплати внутрішньо переміщеним особам та пенсій -83 особам;
- на призначення субсидії на житлово-комунальні послуги на додаткову площу житла-29 особам;

Детальніше...
 

Керівники Макарівської райдержадміністрації привітали в. о. головного лікаря Макарівської центральної районної лікарні з початком виконання обов'язків

e-mail Друк PDF

03 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова разом з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм, за участю заступника голови Макарівської районної ради О.Цисаренка, відвідали Макарівську центральну районну лікарню, де провели зустріч з колективом медичного закладу та привітали з початком виконання обо'язків головного лікаря Макарівської центральної районної лікарні О.Кравця, завідувача поліклінічним відділенням зазначеного закладу, відповідно до розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 червня 2019, 16:24
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 7 осіб з інвалідністю  різних категорій.
Надаємо в приміщенні терцентру послуги медичні, масажу, швачки, перукаря, психолога, організатора з культурно-дозвіллєвої діяльності.
Створений в приміщенні територіального центру   банк одягу.
Функціонує пункт прокату засобів реабілітації.
Напередодні 30 травня мультидисциплінарна команда територіального центру в складі психолога, сестри медичної з лікувальної фізкультури та масажу, швачки, перукаря   провели виїзне надання соціальних послуг мешканцям села Кодра-Торф. А саме: вимірювання тиску, пульсу, цукру в крові, психологічна допомога, стрижки.   Мешканці,  що отримали послуги були дуже задоволені та вдячні.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 червня 2019, 15:39
 

Інформування населення про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування

e-mail Друк PDF

Згідно п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 (із змінами) діють наступні соціальні нормативи, в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком:
1) для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання):
у разі використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку, - 0,0431 Гкал на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;
у разі використання природного газу для індивідуального опалення - 4,0 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період (до 01.05.2019 р. було 4,5 куб. метра);

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 27.05.2019 по 31.05.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 27.05.2019 по 31.05.2019 виконано 11 тематичних запитів, що надійшли від громадян і установ. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Секретарю Мар’янівської сільської ради надано консультацію з питань науково-технічного опрацювання документів сільської ради. На договірних засадах продовжено експертизу цінності документів Окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу №91 за 2019 рік. 30 травня начальником відділу Ю.Кравець проведено комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву Людвинівської сільської ради, у ході якого секретарю сільської ради була надана методична допомога з питань ведення діловодства та архівної справи, роботи експертної комісії сільської ради.

 

Дитинство-казка, мов чарівна мить...

e-mail Друк PDF

Дитинство-казка, мов чарівна мить,
Там завжди сонячно і світло.
І річка вдаль приваблива біжить,
А поле травами розквітло.
(Н.Красоткіна)
31 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей,  в сквері “Молодіжний” (смт Макарів) пройшла концертна програма з проведенням майстер-класів від викладачів Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала  під назвою “Нехай завжди сміються діти”.
Юні учасники заходу мали можливість повправлятися в майстерності створення ілюзії (фокусів), оглянути вироби з солоного тіста,  взяти участь у майстер-класах з аква-гриму та виготовленя різьбярських виробів тощо.
Всіх, хто відвідав свято привітали начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавський і помічник-консультант народного депутата України Р.Сольвара — Л.Бурдик. Гість захоу - Н.Марчук, член журі літературного конкурсу " Ми за тверезе життя" , відповідальний секретар Київської міської організації товариства тверезості та здоров' я нагородила викладачів гуртків центру В.Пастушенко, Г.Герасименко, О.Піковську та 5 їхніх вихованців грамотами, квітами та подарунками за участь у Всеукраїнському конкурсі.
З метою заохочення дітей до участі в позашкільній роботі, тобто  долучення до участі в гуртках і проявлені своїх творчих здібностей та захоплень, переможці різноманітних конкурсів та змагань були відзначені грамотами Макарівської селищної ради та Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала, а учасники шахового гуртка, що діє при Макарівському НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” отримали подарунки.
Концертна програма складалася з виступів гуртківців центру творчості і   учасників колективів Макарівського районного Будинку культури, зокрема студії “Крок до зірок”, творчого об'єднання “Дивокрай”, дитячої студії “Акварелі”, зразкового дитячого аматорського хореографічного колективу “Ясочка”, гуртка “Посмішка”, танцювального колективу “Арт-денс”, літературної студії “Сузір'я”, хореографічного гуртка “Радість” та інших.
Свято вдалося. Як артисти, так і глядачі отримали позитивні емоції від заходу та гарно провели час у перші дні літніх канікул.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 червня 2019, 10:47
 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

31 травня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно з начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та завідувачем сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Макарівської райдержадміністрації Н.Ахановою провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.
У ході засідання були розглянуті заяви щодо надання дозволів дарування житла та земельних ділянок дітям, призначення та зняття опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, встановлення графіку спілкування батька з дитиною, доцільності позбавлення батьківських прав.
За результатами розгляду зазначених питань (заяв) членами комісії були прийняті відповідні рішення.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.