Прем’єр-міністр: Стабільний і впевнений розвиток бізнесу – мета економічних реформ Уряду

e-mail Друк PDF

Стабільний та впевнений розвиток бізнесу, який є ключовим джерелом залучення інвестицій та запорукою зростання економіки, – мета економічних реформ Уряду. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками ділових кіл Сумщини.
«Головне почути реальний сектор. Для мене це дороговказ. Мета Уряду, аби ми вийшли на стале зростання 5% плюс. Для цього потрібні інвестиції. Саме бізнес забезпечує інвестиції. А ми займаємося створенням умов для ведення бізнесу», – сказав Глава Уряду.
Він наголосив, що суттєвими кроками вперед є рішення щодо дерегуляції, змін у роботі фіскальних органів, змін в роботі контролюючих органів. «Ми змінюємо систему контролю та нагляду – тільки ризикоорієнтовані підходи», – зазначив Володимир Гройсман.

Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

21 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів особистий прийом громадян. Під час прийому громадяни звернулися з питаннями аграрної політики та земельних відносин (внесення змін до публічної кадастрової карти України відповідно до державного акту на право власності на земельну ділянку (пай)), житлово-комунального господарства (видалення аварійно-небезпечних сухостійних дерев, які знаходяться на території загального користування) та питання транспорту (надання якісних послуг громадянам на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування).
На всі вище вказані питання заступник голови адміністрації надав роз’яснення, а окремі з них взяв на особистий контроль.

 

Засідання комісії райдержадміністрації з питань надання соціальної матеріальної допомоги громадянам району

e-mail Друк PDF

21 лютого відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань надання соціальної матеріальної допомоги громадянам району.
Комісією розглянуто 7 звернень громадян щодо отримання матеріальної допомоги згідно комплексної районної програми «Турбота». При розгляді звернень комісією здійснюється індивідуальний підхід до проблем громадян, вирішуються питання щодо надання допомоги в залежності від обставин, які склалися житті громадян: на лікування, особам з інвалідністю, іншим громадянам району. Рішенням комісії рекомендовано голові райдержадміністрації надати соціальну матеріальну допомогу всім заявникам.

Останнє оновлення на Четвер, 22 лютого 2018, 16:04
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 15.02.2018 по 22.02.2018

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 15 лютого по 22 лютого 2018 року народилось: 3 дітей (2 хлопчики та 1 дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Хірург
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 

Підвищення пенсій відбудеться для 498 тис військових пенсіонерів, - Прем’єр-мініст

e-mail Друк PDF

Підвищення пенсій військовослужбовцям, згідно рішення Уряду, відбудеться для 498 тис. осіб. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі одного з телеканалів. За словами Глави Уряду, обсяг фінансування, який знадобиться для реалізації ініціативи, становитиме близько 7 млрд грн, і кошти є.
«Ми прогнозуємо, що підвищення торкнеться 498 тис. військових пенсіонерів. На ці цілі ми витратимо цього року приблизно 7 млрд грн. Ми знаємо шляхи, яким чином мобілізувати кошти в рамках дефіциту бюджету Пенсійного фонду. Рішення прийнято, до кінця тижня воно буде доведено на місця, розпочнеться робота з кожним пенсіонером. В березні-квітні пенсіонери отримають нові пенсії», - сказав Глава Уряду.

Детальніше...
 

Пенсія військовим з 1 січня зросте в середньому на 1.5 тис

e-mail Друк PDF

Уряд розпочав підняття військових пенсій ще до ухвалення спеціального закону
Сьогодні, 21 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено  постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблений Міністерством соціальної політики на виконання доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Таким чином уряд виконує свою обіцянку з початку цього року переглянути пенсії військовослужбовцям.

Детальніше...
 

ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

e-mail Друк PDF

Веб-портал – це унікальна можливість для кожного українця контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, не відриваючись від монітора персонального комп’ютера. Адже користувач має доступ до повного переліку страхувальників, які подавали про нього відомості в систему персоніфікованого обліку, інформацію про суми заробітку, з яких сплачено страхові внески, кількість днів для стажу за кожен місяць починаючи з 2000 року.

Детальніше...
 

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій

e-mail Друк PDF

Уряд розширив перелік робітничих професій, підготовка за якими здійснюється за державний кошт. Перелік професій доповнено шістьма позиціями: зварник; машиніст дорожньо-будівельних машин; монтажник систем утеплення будівель; слюсар з механоскладальних робіт; слюсар-інстументальник; слюсар-ремонтник. Рішення уряду дозволить забезпечити підготовку спеціалістів робітничих професій, які в дефіциті на ринку праці в Україні.

Детальніше...
 

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах

e-mail Друк PDF

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.
Розбудова якісно нового рівня життя в Україні, здійснення економічного прориву вимагає якісних змін у системі освіти – від дитячого садочка до вищого навчального закладу, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він підкреслив, що покоління, які приходять на зміну нинішнім, це – нові люди з іншим мисленням та іншими можливостями. І вони вимагають інших стандартів освіти.
«Наші українські діти мають отримати можливість бути успішними. Тож питання освіти мають ключове значення, – сказав Володимир Гройсман. – Неможливо побудувати майбутнє країни без якісної, конкурентної освіти».

Останнє оновлення на Середа, 21 лютого 2018, 15:30 Детальніше...
 

В Макарівському районному Будинку культури відкрилася пересувна виставка “Блокпост пам'яті”

e-mail Друк PDF

20 лютого в обрядовій залі Макарівського районного будинку культури пройшла презентація «Книги пам'яті полеглих за Україну», до якої увійшли матеріали про полеглих учасників бойових дій (учасників АТО) з Макарівського району та відкрито пересувну виставку “Блокпост пам'яті”.
Презентацію виставка «Блокпост пам’яті», що показує справжнє обличчя подій на Донбасі та розказує про долі героїв війни здійснив автор і організатор виставки голова правління Міжнародної асоціації дослідників фортифікації “Цитадель”, командир пошукової групи місії цивільно-військового співробітництва “Евакуація 200” П.Нетьосов.
Виставка складається з вітрин заповнених артефактами та предметами, зібраними на полі бою поряд із тілами загиблих українських військових. Кишенькові іконки, натільні хрестики, уривки документів, шеврони та інші особисті речі представлені в експозиції разом із фотографіями з місць, де ці речі були зібрані – курган Савур-Могила, Іловайськ, Дебальцеве. Поруч з вітринами розміщені тематичні картини на дерев'яних дощечках та описи до кожної з них. Організаторами заходу стали Макарівський районний історико-краєзнавчий музей,  Міжнародна асоціація дослідників фортифікації «Цитадель», пошукова група місії цивільно-військового співробітництва «Евакуація-200» громадської організації «Спеціалізоване пошукове об'єднання «Вертикаль», Макарівська селищна рада та районний Будинок культури.

Останнє оновлення на Четвер, 22 лютого 2018, 09:11
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.