Дайджест Уряду 19.02.2019

e-mail Друк PDF

Ми вистояли і перемога буде за нами, – виступ Прем’єр-міністра України під час засідання Парламенту у зв’язку з п’ятою річницею початку збройної агресії Російської Федерації проти України

Ми нікому не дамо образити українців, але закликаємо владу на місцях бути так само відповідальною, – Глава Уряду

Ми не робимо щось на місяць чи два, ми приймаємо системні рішення, – Володимир Гройсман на «Свободі слова»

Олександр Саєнко: Нова державна служба дозволяє міністерствам бути центрами ухвалення рішень, а не виконавцями постанов 50-річної давнини

Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з Сенатором США пані Джоні Ернст

На Миколаївщині за принципами Нового освітнього простору оновили опорну школу

Уряд захистить малий бізнес та сферу ІТ, – Прем’єр-міністр

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Державного Герба України

Останнє оновлення на Вівторок, 19 лютого 2019, 15:29
 

Оn-line виставка до Дня Героїв Небесної Сотні та 5-річчя Революції Гідності

e-mail Друк PDF

До Дня Героїв Небесної Сотні та 5-річчя Революції Гідності на веб-сайті архівного відділу Макарівської районної державної адміністрації (http://www.makariv-rda.archives.kiev.ua) на сторінці «Наші новини» розміщено документальну on-line виставку «Зима 2014-го... Макарівщина». На виставці експонуються фотокопії 10 документів архівних фондів № 1 «Макарівська районна рада», № 25 «Редакція газети «Макарівські вісті», № 49 «Борівська сільська рада та її виконавчий комітет», № 80 «Новосілківська сільська рада та її виконавчий комітет». Це рішення, статті, повідомлення тощо щодо суспільно-політичної ситуації в Україні, в районі, про події на Майдані Незалежності в Києві, про народне віче в Макарові у 2014 році, а також архівні документи про Героя Небесної Сотні Андрія Позняка. Ознайомитися з виставкою можна за посиланням http://makariv-rda.archives.kiev.ua/news.php?id=3253.

 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 11.02.2019 по 15.02.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 11.02.2019 по 15.02.2019 виконано 30 тематичних запитів, що надійшли від громадян і установ. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 9 громадян. Працівникам Комунального підприємства «Рожівське» надано консультацію з питань науково-технічного опрацювання документів підприємства. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву УДКСУ у Макарівському районі. Складено та надіслано Гавронщинській, Наливайківській та Опачицькій сільським радам чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Надано методичну допомогу Макарівській районній державній адміністрації зі складання опису справ з особового складу, акта про вилучення для знищення справ. 12 лютого начальником відділу Ю.Кравець проведено комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву Пашківської сільської ради, у ході якого працівникам сільської ради була надана методична допомога з питань ведення діловодства та архівної справи, роботи експертної комісії. 14 лютого начальник архівного відділу взяла участь у розширеному засіданні колегії Державного архіву Київської області, що відбулося в м. Бровари, на якому розглядалося питання про підсумки роботи архівних установ Київської області у 2018 році та їх завдання на 2019 рік.

 

Норми забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2019 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання

e-mail Друк PDF

28.01.2019 Київською обласною державною адміністрацією прийнято розпорядження № 26: «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно  з  якими  у 2019 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання», яке зареєстроване у ГУЮ у Київській області  від 31.01.2019 р. № 18/1213. Згідно даного розпорядження у 2019 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу  особам, які мають на це право.

Детальніше...
 

5 ПОПУЛЯРНИХ ЗАПИТАНЬ ПРО УРЯДОВИЙ ПРОЕКТ «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ»

e-mail Друк PDF

З 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам – «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям.
Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні - незалежно від того виходить мама на роботу чи залишається у декретній відпустці.
На це Уряд у Державному бюджеті заклав 500 мільйонів гривень. Цією безповоротною допомогою від Уряду зможуть скористатися 25 тисяч сімей.
Отже, 5 найбільш поширених у суспільстві запитань про муніципальну няню та відповіді на них.

1. Чи обов’язково мамі виходити на роботу, для того, щоб отримати компенсацію за послугу «Муніципальна няня»?
Незалежно від того виходить мама на роботу чи залишається у декретній відпустці, вона може укласти договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею та отримати додаткову допомогу на дитину.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 лютого 2019, 11:52 Детальніше...
 

Тематичний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

e-mail Друк PDF

15 лютого в обрядовій залі Макарівського районного Будинку культури пройшов тематичний захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
До служби в Афганістані було призвано 87 юнаків з Макарівського району, 6 з яких загинули на чужій землі, виконуючи свій військовий обов'язок. Ще 14 військовослужбовців з району служили в інших країнах та вогняних точках.
До воїнів-інтернаціоналістів з вітальними словами та побажаннями міцного здоров'я, родинного затишку, благополуччя і подяками за проявлену мужність під час проходження військової служби на території інших держав звернулися в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та заступник голови Макарівської районної ради О.Цисаренко з врученням грамоти та матеріальної допомоги районній організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) в особі голови організації О.Безугленка та подяк від Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю Верховної Ради України.
У свою чергу голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) вручив своїм бойовим побратимам пам'ятні медалі до 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Також до воїнів-інтернаціоналістів звернувся і заступник військового комісара Макарівського районного військового комісаріату С.Богаченко.
Під час заходу для присутніх був показаний фільм створений ТРК “Авіс” спільно з дитячою телестудією “1+2” за документальними відео-матеріалами, матеріалами зібраними музеями населених пунктів району та свідченнями односельчан і самих воїнів-інтернаціоналістів. З пісенними номерами виступили народний жіночий колектив “Зоряниця” та народний аматорський фольклорний колектив “Чебреці” Макарівського районного Будинку культури.
Бажаючі мали можливість оглянути виставку документів, присвячених Афганській війні та воїнам-інтернаціоналістам з району, які загинули під час військової служби, підготовану кандидатом історичних наук, директором районного історико-краєзнавчого музею В.Ґедзем, та ознайомитися з викладкою художніх та історичних видань, що висвітлюють події 1979-1989 років, оформленою працівниками районної бібліотеки для дорослих.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 лютого 2019, 17:34
 

В смт Макарів відбулося покладання квітів до пам'ятної Стелли на честь воїнів-інтернаціоналістів

e-mail Друк PDF

15 лютого,  у зв'язку з відзначенням Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, в смт Макарів відбулося покладання квітів до пам'ятної Стелли на честь воїнів-інтернаціоналістів.
Під час Афганської війни Макарівщина втратила 6 миротворців, жителів  населених пунктів району. Ім'я та образ кожного з них викарбувані на скрижалях пам'ятної Стелли.
Захід пройшов за участю воїнів-інтернаціоналістів, в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, заступника голови Макарівської районної ради О.Цисаренка, Макарівського селищного голови В.Токаря, голови Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій В.Говорова та громадськості.

 

Шановні учасники бойових дій натериторії інших держав!

e-mail Друк PDF

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-та річниця виведення військ з Афганістану. Нині, цього дня, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.
З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь.
Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь! Наснаги вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини, рідного краю та України!

Іван Рознай,
в. о. голови Макарівської райдержадміністрації

 

СИСТЕМНІ ЗМІНИ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ

e-mail Друк PDF

На засіданні 13 лютого Уряд представив звіт про свою роботу за 2018 рік. Минулого року в сфері охорони здоров’я відбулась низка важливих змін, спрямованих на покращення якості та доступності медичного обслуговування для українців. Зокрема, Уряд запустив перший етап медичної реформи, розширив програму «Доступні ліки», продовжив розбудовувати мережу кардіоцентрів.

Зарплати лікарів зросли в 2-3 рази
Уряд впроваджує нову модель фінансування охорони здоров’я за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Держава почала платити медичним закладам та лікарям за надання конкретних медичних послуг конкретному пацієнту. В результаті суттєво зросло фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки,. Це дало їм можливість збільшити зарплати лікарів в 2-3 рази – з 4000 – 6000 грн. до 12000 – 18000 грн.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 лютого 2019, 14:36 Детальніше...
 

ЗВІТ РОБОТИ #УРЯДУГРОЙСМАНА – ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

e-mail Друк PDF

Уряд системно впроваджує три масштабні енергетичні реформи – реформу ринку газу, електричної енергії, вугільної галузі. Всі ці три реформи покликані посилити енергетичну незалежність держави, лібералізувати ринок газу, ліквідувавши монополії, підвищити енергоефективність української економіки.
В основі нової енергетичної політики країни, яка визначена Енергетичною стратегією України до 2035 року, досить амбітні цілі:
• Зниження енергоємності економіки у два рази до 2030 року
• Значне збільшення частки альтернативних та чистих джерел в енергетичному балансі країни до 2035 року – 25%
• Підвищення якості енергозабезпечення споживачів
• Збільшення власного газовидобутку

Останнє оновлення на Четвер, 14 лютого 2019, 16:10 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.