Дайджест новин Уряду за 21 червня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Україна та Литва мають спільну позицію з ключових питань регіональної безпеки та економічної співпраці, – зустріч Глави Уряду з Главою МЗС Литви

Україна без контрабанди – це не разова акція, тиск на схемщиків зменшуватися не буде, – Володимир Гройсман

Глава Уряду: Очищення кордону від контрабанди – справа честі

Контрабанда – це один з найбільших репутаційних ризиків для України, увага Уряду тут цілком виправдана, – експерти

Андрій Рева: Центральним завданням Міністерства соціальної політики України є підвищення добробуту наших людей

Вступники мають самостійно рахувати середній бал атестата, а приймальні комісії – перевіряти правильність обрахунку, – роз’яснення МОН

Ігор Жданов: В Україні вперше відбудеться чемпіонат Європи з регбі -7 серед жінок, який збере 12 кращих команд континенту

Остап Семерак: Україна зобов’язалася до 11% збільшити частку відновлюваної енергетики до 2035 року

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Пройшло засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

21 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова та  заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм та за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської провели засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації.
На порядку денному засідання були розглянуті питання стану виконання Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах Макарівського району у 2018 році, стану протипожежного захисту закладів з масовим перебуванням людей, організації взаємодії спеціалізованих служб цивільного захисту району у разі розпилення хімічних речовин у навчальних закладах, стану виконання Плану заходів щодо забезпечення належного утримання зовнішнього протипожежного водопостачання населених пунктів Макарівського району, затвердження Плану залучення сил та засобів для гасіння пожеж на сміттєзвалищі твердих побутових відходів для смт Макарів КП “Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства” Макарівської селищної ради та затвердження переліку місць розміщення майданчиків для тимчасової стоянки великовагового транспорту у разі застосування обмеження та заборони руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних заходів при температурних показниках повітря вище +28ºС.
За результатами роботи комісії були затверджені вище зазначені План залучення сил та засобів для гасіння пожеж на сміттєзвалищі твердих побутових відходів для смт Макарів КП “Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства” Макарівської селищної ради, перелік місць розміщення майданчиків для тимчасової стоянки великовагового транспорту у разі застосування обмеження та заборони руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних заходів при температурних показниках повітря вище +28ºС та Порядок взаємодії спеціалізованих служб цивільного захисту Макарівського району ланки ТП ЄДС ЦЗ Київської області та служб цивільного захисту закладів освіти у розрізу розпилення (впливу) НХР в освітніх закладах Макарівського району. Також узгоджені доручення з виконання вище зазначених документів керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств району та головами сільських, селищних рад.

 

Робоча зустріч щодо питання видобутку торф'яної крихти в Макарівському районі

e-mail Друк PDF

21 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу зустріч за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, Андріївського сільського голови А.Кибукевича, начальника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу ГУ НП України в Київській області О.Кравчука та підпрємцями з приводу питання видобутку торф'яної крихти.

Останнє оновлення на Четвер, 21 червня 2018, 16:41
 

Робоча нарада з питань реорганізації поштових відділень

e-mail Друк PDF

21 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела робочу зустріч з начальником Бородянського центру поштового зв'язку № 4 КОД УДППЗ "Укрпошта" О.Дмитренком щодо системи реорганізації поштових відділень Укрпошти, зокрема й на теренах району.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 14 по 16 червня 2018 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 14 по 21 червня 2018 року народилось 3 дітей (2 хлопчики та 1 дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 

Тривають роботи з підготовки до відкриття дошкільної групи у с. Грузьке

e-mail Друк PDF

Незабаром маленькі жителі с. Грузьке отримуватимуть знання в дошкільній групі, яка відкриється на базі Гружчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Група дитячого садочка розміщена у відокремленій частині школи, де раніше була навчальна майстерня, тому має окремих вихід та відокремлену територію. Наразі тривають завершальні ремонтні роботи. Все необхідне для малечі вже придбане, лише чекає на зайняття своїх місць у відповідних кімнатах.
Фінансування реалізації даного проекту здійснювалося за кошти місцевого бюджету.

Останнє оновлення на Середа, 20 червня 2018, 16:01
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

20 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із  заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян.
Під час прийому мешканці району звернулися до голови райдержадміністрації з питаннями: житлового господарства (приватизація будинку в с. Липівка), соціального захисту населення (монетизація пільг громадянам на проїзд за рахунок коштів місцевого бюджету), екології та природних ресурсів (недопущення поновлення роботи Макарівської птахофабрики), аграрної політики та земельних відносин (безкоштовне скасування арешту на земельні ділянки) та питання перспективного розвитку Макарівського району.
На всі вище вказані питання голова райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

 

ДЕРЖАВА РОЗПОЧИНАЄ ПЛАТИТИ ПОЛІКЛІНІКАМ ТА АМБУЛАТОРІЯМ ЗА КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

e-mail Друк PDF

З липня стартує медична реформа, яка передбачає зміну системи фінансування медичних закладів первинної допомоги - поліклінік, амбулаторій, в яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Держава розпочинає фінансувати ці медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» - платитиме саме тому лікарю, тому медзакладу, до якого людина звернулась за допомогою. Людина підписує декларацію з лікарем, якому довіряє, держава – сплачує за її обслуговування у цього лікаря. На сьогодні понад 9 мільйонів українців вже обрали свого лікаря і підписали з ним декларацію.

Останнє оновлення на Середа, 20 червня 2018, 15:02 Детальніше...
 

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

e-mail Друк PDF

Консолідовані зусилля правоохоронних і фіскальних органів зупинять нелегальні товарні потоки до країни. Це захистить інтереси національних виробників і наповнить бюджет
20 червня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр презентував програму «Україна без контрабанди», яка триватиме до 1 січня 2019 року. Заходи, які мають зупинити нелегальний імпорт, погоджені з усіма силовими відомствами. Спільні дії правоохоронців і контролюючих органів дозволять ефективніше і швидше покінчити із тіньовими схемами на митниці.

Детальніше...
 

НОВІ МІФИ ПРО СУБСИДІЇ: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ

e-mail Друк PDF

З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/132.html
Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо програми субсидій. Сьогодні розвінчуємо найбільш поширені.

1. Кажуть, що субсидію тепер не дають безробітним?
Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.
Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:
1. Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки  та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.

Останнє оновлення на Середа, 20 червня 2018, 08:29 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.