Представники агропромислової сфери району взяли участь у SmartFieldDays

e-mail Друк PDF

Однією з найбільш перспективних сфер бізнесу сьогодні є аграрна галузь. Провідні компанії, що займаються рослинництвом та тваринництвом, активно шукають та впроваджують високоякісні інноваційні рішення та цифрові технології, які здатні підвищити ефективність та продуктивність діяльності.
Саме тому, 15 серпня відбулась визначна подія в сегменті агротехнологій – відкриття спеціалізованої виставки-демонстрації SmartFieldDays, співорганізатором якої виступив  департамент агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації. Участь  у цьому заході взяв і начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Нечай, співзасновник ТОВ «АгроЛенд» Сергій Галузин та інші представники сільськогосподарських підприємств району. Захід пройшов  на експериментальному полі одного із найстаріших навчальних закладів України – Немішаєвського агротехнічного коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України, розташованому в Бородянському районі Київської області.

Останнє оновлення на Четвер, 16 серпня 2018, 11:56 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 09по 16 серпня 2018 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 09по 16 серпня 2018 року народилось 6дітей (4 хлопчики та 2 дівчинки), з них одна двійня. Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 

Дайджест новин Уряду за 15 серпня 2018 року

e-mail Друк PDF

Вступну кампанію до закладів профосвіти подовжено до 1 жовтня, - МОН

Володимир Кістіон: Ситуація в енергетиці стабільно прогнозована

В Україні запрацював відкритий механізм погодження відхилень від ДБН, - Лев Парцхаладзе

Геннадій Зубко: Місцеве самоврядування має ключові функції в реформі сільської медицини

Впровадження медреформи без розбудови інфраструктури первинної ланки неможливе, - Геннадій Зубко

22 переможці конкурсу в директорати долучаться до команди Мінрегіону, - Геннадій Зубко

Сергій Яровий: Проблема нелегальної міграції загрожує державній безпеці

«Пакунок малюка» для новонароджених уже з першого вересня, - Мінсоцполітики

Регіони отримають ще 400 тисяч доз інактивованої вакцини для профілактики поліомієліту

В районі проведення операції Об’єднаних сил працюють мобільні робочі групи

Експертна зустріч на тему «Обговорення Стратегії з імунопрофілактики на період до 2022 року»

У столиці відкриють виставку про Державний Герб

Вже посіяно 256 тис. га озимого ріпаку під урожай наступного року

Основні показники рівня життя населення у січні-червні 2018 року

Від ефективності роботи фітосанітарних інспекторів залежить розвиток міжнародної торгівлі України

МОЗ: Медичні заклади вдруге отримали оплати від Нацслужби здоров’я

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Четвер, 16 серпня 2018, 08:23
 

Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі 27-ї річниці незалежності

e-mail Друк PDF

15 серпня під керівництвом голови Макарівської райдержадміністрації Семенової Т.М., за участю першого заступника голови Багінської І.А., заступника голови – Розная І.Ю., керівника апарату Фоки О.В., керівників установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі 27-ї річниці незалежності України, на якому було розглянуто питання організації підготовки до проведення урочистих заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

Останнє оновлення на Середа, 15 серпня 2018, 15:17
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

15 серпня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян.
У ході прийому були порушені наступні питання: комунального господарства (питання підключення будинку в смт Макарів до газопостачання, надання роз’яснення щодо нарахування плати за споживання електроенергії), аграрної політики та земельних відносин (спірне користування земельною ділянкою (городом) в межах населеного пункту).
На всі вище вказані питання голова райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 15 серпня 2018, 14:50
 

Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Під головуванням заступника голови адміністрації, першого заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації, Розная І.Ю., відбулось позачергове засідання комісії, на якому було розглянуто питання про стан санітарно-епідемічної ситуації в Макарівському районі. З даного питання на засіданні комісії виступила начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Макарівського РУ ГУ ДПСС у Київській області Запольська О.П., яка доповіла про санітарно-епідемічну ситуацію щодо захворюваності в районі на гострі кишкові інфекції та відмітила позитивну тенденцію до зменшення захворюваності в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Останнє оновлення на Середа, 15 серпня 2018, 14:22 Детальніше...
 

Загальнонаціональна кампанія «Посада: простий українець» до Дня незалежності України

e-mail Друк PDF

На виконання Указу Президента України від 11 липня 2018 року № 99/2018 «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України» пункту 3 щодо сприяння реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення національної єдності, консолідацію суспільства у справі розбудови держави, розвиток міжрегіональних зв’язків, поширення інформації і знань про Україну, утвердження її позитивного іміджу у світі, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України підготувало загальнонаціональну кампанію «Посада: простий українець».
Мета проекту – об’єднання українців, підвищення громадянської свідомості та патріотизму серед широкої цільової аудиторії, до якої входять громадяни України різного віку: діти, підлітки, молодь, люди середнього віку та люди пенсійного віку.
Основна ідея – майбутнє залежить від кожного, від простих українців.
Докладніше про Загальнонаціональну кампанію «Посада: простий українець» можна дізнатися тут: http://koda.gov.ua/news/zagalnonacionalna-kampaniya-posad/

 

Соціальна інформаційна кампанія на підтримку популяризації освітньої платформи з безпеки дорожнього руху «Стривай!»

e-mail Друк PDF

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» запускає соціальну рекламну кампанію під назвою «Стривай!» на підтримку популяризації безкоштовної освітньої платформи з безпеки дорожнього руху FRoSH (First Road Safety HUB – перший онлайн тренінговий центр з безпеки дорожнього руху). Цей освітній проект реалізується у співпраці з Патрульною поліцією України, та фінансується в тому числі Урядом Канади в рамках проекту РТАР.
Соціальна інформаційна кампанія «Стривай!» – це 5 анімаційних музичних роликів про 5 головних факторів ризику в ДТП, які в Україні та світі є найпоширенішими. Ролики озвучив один із найпопулярніших в Україні артистів Михайло Хома (фронтмен гурту DZIDZIO).

Останнє оновлення на Середа, 15 серпня 2018, 13:13 Детальніше...
   

Очільник Київської ОДА Олександр Горган провів онлайн нараду з головами райдержадміністрацій

e-mail Друк PDF

13 серпня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, за участю першого заступника голови Андрія Анісімова, заступників голови – Юрія Денисенка, Дмитра Назаренка, Івана Турчака, керівника апарату Тетяни Жуль, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації відбулася онлайн нарада з головами райдержадміністрацій Київської області.
Олександр Горган зосередив увагу присутніх на пріоритетних питаннях, які потребують посиленої уваги найближчим часом, зокрема в медичній, освітній галузях, соціально-економічній сфері.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.