Дайджест новин Уряду 16.10.2018

e-mail Друк PDF

Остап Семерак: Прийнято в першому читанні Стратегію державної екологічної політики до 2030 року

Стратегія України – інтегруватися в ЄС демократично сильною та економічно розвинутою країною, – Володимир Гройсман

«Пакунок малюка» - це створення системного урядового сервісу для всіх новонароджених

Мінрегіон максимально спрощує процедури будівництва гуртожитків для військовослужбовців, - Геннадій Зубко

Завершено прийом документів на конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради Фонду енергоефективності, - Геннадій Зубко

Сьогодні не тільки Україна потребує НАТО, але й сам Альянс потребує України, - Президент Парламентської Асамблеї НАТО Раса Юкнявічєнє

Україна та Туреччина стануть учасниками чотирьохсторонньої групи для боротьби з транснаціональною злочинністю

МОН: Дуальну освіту вже впроваджують 250 закладів профосвіти - їхні учні навчаються як у ПТНЗ, так і на робочому місці

За підтримки держави розпочинається виробництво повнометражного фільму «Номери» за сценарієм Олега Сенцова

Останнє оновлення на Середа, 17 жовтня 2018, 20:17
 

Увага! Із 16 жовтня 2018 року в Київській області розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин

e-mail Друк PDF

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Київської області із 16 жовтня 2018 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин.
Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.
Тому, Велике прохання не хвилюватися побачивши принаду (розмір із сірникову коробку) або літак, який розкидає принади, ні в якому випадку не чіпати брикети та не переносити з місця.
Триватиме кампанія з пероральної вакцинації протягом 7-9 днів, в залежності від погодних умов.

Останнє оновлення на Середа, 17 жовтня 2018, 11:19
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 08.10.2018 по 12.10.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 08.10.2018 по 12.10.2018 виконано 15 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 14, соціально-правового характеру – 1. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 11 громадян. Працівнику ДП «Макарівський лісгосп» надано консультацію з питань архівної справи. На договірних засадах проведено експертизу цінності документів Плахтянської сільської виборчої комісії з проміжних виборів депутата Плахтянської сільської ради. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ; Наливайківські та Опачицькій сільським радам – чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з кадрових питань Плахтянської сільської виборчої комісії. Прийнято на зберігання 5 справ постійного зберігання Макарівської селищної та Королівської сільської рад за 2011 рік.

 

Тетяна Семенова провела робочі наради з сільськими, селищними головами щодо соціально-економічного, культурного розвитку громад

e-mail Друк PDF

16 жовтня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською, заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм, керівником апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фокою та за участю керівників структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації та окремих установ провела робочі наради з Борівським, Гружчанським, Маковищанським, Мар'янівським, Мотижинським, Мостищанським, Ніжиловицьким та Новосілківським сільськими головами.
На нарадах були опрацьовані питання соціально-економічного, культурного розвитку громад та планування бюджету, зокрема: відшкодування за надання пільговим категоріям населення послуг з перевезення, послуг зв'язку та оформлення громадянам субсидій, ходу підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років та стан розрахунків за спожиті енергоносії та інші.
За результатами розгляду зазначених питань головам сільських, селищних рад та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації були надані відповідні доручення.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 жовтня 2018, 11:11
 

У ході апаратної наради було обговорене питання оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

e-mail Друк PDF

16 жовтня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації пройшла апаратна нарада при керівнику апарату Макарівської райдержадміністрації. Для керівників структурних підрозділів райдержадміністрації був роз'яснений порядок оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.
З метою реалізації ст. 44 Закону «Про державну службу» «Оцінювання результатів службової діяльності» Кабінет Міністрів України своєю постановою затвердив Типовий порядок. Метою оцінювання, відповідно до цього Типового порядку, є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо його преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні.
Також у ході наради до присутніх була доведена інформація про планування роботи Макарівської райдержадміністрації на 2019 рік.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 жовтня 2018, 11:05
 

Шановні захисники! Шановні жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

14 жовтня на Покрову Пресвятої Богородиці,  в день  українського козацтва відзначатимемо ще й велике  державне свято – День захисника України. Поєднання цих свят - це  символічний зв'язок  поколінь  від славетної козацької доби до сучасності.
День захисника України увібрав  в  себе  багаті  і  славні  ратні  традиції, уособлюючи мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок в житті нашої країни та народу, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом  над  головою,  можливістю  жити  і ростити  дітей  та онуків. Подвиг захисників України — це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити.  Це  –  постійна  школа  виховання  молоді, взірець реального,  дієвого  патріотизму  для  кожної  чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
Бажа. усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 жовтня 2018, 15:31
 

Робочі наради щодо соціально-економічного, культурного розвитку громад та планування бюджету

e-mail Друк PDF

12 жовтня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською, заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм, керівником апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фокою та за участю керівників структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації та окремих установ провела робочі наради із Забуянським, Козичанським, Королівським, Липівськім та Людвинівським сільськими головами.
На нарадах були опрацьовані питання соціально-економічного, культурного розвитку громад та планування бюджету, зокрема: відшкодування за надання пільговим категоріям населення послуг з перевезення, послуг зв'язку та оформлення громадянам субсидій, ходу підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років та стан розрахунків за спожиті енергоносії та інші.
За результатами розгляду зазначених питань головам сільських, селищних рад та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації були надані відповідні доручення.

 

Захід до Дня захисника України

e-mail Друк PDF

12 жовтня в обрядовому залі Макарівського районного Будинку культури пройшов тематичний захід до Дня захисника України, до участі в якому були запрошені учасники бойових дій, військовослужбовці Макарівського районного військового комісаріату та інші.
Присутніх в залі з наступаючими святами Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня створення УПА та Дня захисника України привітали заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай, заступник голови Макарівської районної ради О.Цисаренко, військовий комісар Макарівського районного військового комісаріату С.Єфремов.
“Сьогодні ми боремося за свою віру, за суверенітет і незалежність нашої держави, ми ні на кого не нападаємо, а захищаємось, і захищаємось з усією віддачею, з вірою в серці та патріотизмом. Я дякую всім захисникам на лінії фронту, всім, хто демобілізувався, хто працює у військових структурах країни та забезпечує життєдіяльність Збройних сил України. Подяка нашим сивочолим ветеранам, адже їхній приклад гідно був перейнятий нащадками. Бажаю добра і достатку, любові та поваги в родинах. Нехай Пресвята Богородиця вкриє всіх своїм омофором та захистить від бід і негод”, - І.Рознай.
Директор районного історико-краєзнавчого музею В. Ґедзь запросив відвідати музей, який постійно поповнюється історичними матеріалами, що висвітлюють героїчні вчинки наших земляків минулих та нинішнього століть. Також В. Ґедзь повідомив, що цього року була започаткована серія книг “Пам'ять нації”, і на сьогоднішній день читачі району мають змогу ознайомитися з першою книгою даної серії, присвяченою О.Потапенку.
Згадали на заході та вшанували хвилиною мовчання всіх захисників, які віддали своє життя за Україну та її народ. Під час проведення АТО Макарівщина втратила 10 військовослужбовців.
З нагоди свята з пісенними композиціями виступили народний аматорський фольклорний колектив “Чебреці” та народний аматорський чоловічий гурт “Козацькі джерела”.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 жовтня 2018, 15:53
 

Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Раков Олександр Вікторович

e-mail Друк PDF

ФОП Раков Олександр Вікторович заявив про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на підприємстві з виробництва пеллетів, що розміщується в с. Вільне по вул. Ровенська, 45.
ФОП повідомляє про те, що при повному навантаженні від устаткування підприємства в атмосферу виділяються 0,264 т/рік забруднюючих речовини у вигляді суспендованих твердих частинок.

Детальніше...
 

Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря державним підприємством «Макарівське лісове господарство»

e-mail Друк PDF

ДП «Макарівське лісове господарство» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел промислових майданчиків, що розташовані за адресами: смт Макарів, вул. Ярослава Мудрого, 17/1 (Проммайданчик 1), с. Небилиця, вул. Щорса, 1а (Проммайданчик 2), ст.. Буян, вул. Вокзальна, 18б (Проммайданчик 3).
Підприємство Проммайданчик 1 спеціалізується на утриманні та зберіганні автотранспорту, проведенні робіт по охороні лісу, догляду за лісом. Проммайданчик налічує 3 джерела викидів. Обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від джерел забруднення підприємства становить 0,1904 т/рік, без урахування парникових газів та 63,19596 т/рік з урахуванням викидів парникових газів.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.