Новини Макарівської ЦРЛ в період з 29 листопада по 06 грудня 2018 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 29 листопада по 06 грудня 2018 року народилось 4дітей (2 хлопчики та 2 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог.

 

Дайджест новин Уряду від 5 грудня 2018 року

e-mail Друк PDF

Глава Уряду про децентралізацію: Наступні роки реформи мають стати ривком розвитку регіональної економіки і покращення життя людей

Економічна спроможність громад вирішує багато проблем мешканців, в тому числі осіб з інвалідністю, – Прем’єр-міністр

Якщо не зробимо рішучих кроків сьогодні, то втратимо майбутнє для цілого покоління українців, - Геннадій Зубко про завдання децентралізації

Степан Кубів провів телефонну розмову з Прем'єр-міністром Узбекистану Абдуллою Аріповим

Процес закріплення незворотності децентралізації у Конституції триватиме близько 1,5 року, – Володимир Гройсман

Іванна Климпуш-Цинцадзе закликала глав урядів держав-членів Центральноєвропейської ініціативи разом протидіяти агресивним діям Росії

Нам важливо розблокувати Азов, – Глава Уряду під час зустрічі з регіональними ЗМІ

Глава Уряду пропонує до 2020 року завершити об’єднання громад і розробити якісні стратегії розвитку регіонів

Санкції ЄС щодо Росії мають бути не лише поновлені, а й розширені, – Іванна Климпуш-Цинцадзе у Брюсселі

Створення Національної системи кваліфікацій - наближення до стандартів ЄС

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

05 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською, заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян.
Під час прийому громадяни порушили питання житлової політики, а саме: питання приватизації житлового будинку та надання допомоги в проведенні комунікацій до будинку (світло, газ) в с. Липівка для багатодітної родини.
Також були порушені питання виплат пенсійних коштів по рішенню суду особам, які постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС та питання перерахунку субсидії на зимовий період.
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації надала роз'яснення, окремі з них взяла на особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 05 грудня 2018, 17:13
 

УРЯД ГРОЙСМАНА: НОВИЙ ЕТАП ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

e-mail Друк PDF

Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України.
Реформа децентралізації - найуспішніша реформа в Україні. І так вважають не тільки авторитетні міжнародні експерти, а й жителі громад, які відчули на собі всі переваги децентралізації. Але є ризики для найважливішої реформи країни - її треба зробити незворотньою і завершити об‘єднання громад до 2020 року.
Сьогодні на Форумі місцевого самоврядування Володимир Гройсман представив новий етап децентралізації, який зміцнить місцеве самоврядування і дасть поштовх для подальшого розвитку України.
Для цього треба затвердити новий адміністративно-територіальний устрій, збалансувати фінансові ресурси і повноваження громад і законодавчо закріпити права і можливості об‘єднаних громад. Нові місцеві вибори у 2020 році мають пройти вже на новій прогресивній адміністративно-територіальній основі.

Останнє оновлення на Середа, 05 грудня 2018, 16:37 Детальніше...
 

Шановні волонтери!

e-mail Друк PDF

Вітаю вас з нагоди Міжнародного дня волонтера.
Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях.
Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Щиро вдячна вам за вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за вашу допомогу військовим.
Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

Останнє оновлення на Середа, 05 грудня 2018, 11:46
 

Порядок призначення житлових субсидій з жовтня 2018 року

e-mail Друк PDF

В умовах підвищення цін на житлово-комунальні послуги продовжує діяти Програма житлових субсидій, що забезпечує підтримку сімей, які не можуть самостійно оплатити вартість комунальних платежів.
Управління соціального захисту населення постійно здійснює прийом громадян, призначення житлових субсидій з подальшим перерахунком коштів на організації-надавачі житлово-комунальних послуг, виплату готівкою коштів на тверде паливо та скраплений газ, монетизацію сум зекономлених субсидій.

Останнє оновлення на Середа, 05 грудня 2018, 11:31 Детальніше...
 

В КОДА буде створено ініціативну групу з питань реабілітації учасників АТО

e-mail Друк PDF

Олександр Терещук провів робочу нараду із учасниками АТО, родинами загиблих та поранених бійців і представниками громадських організацій. В ході зустрічі було обговорено соціальні проблеми учасників бойових дій, які захищали Незалежність та Суверенітет України на сході.
Зокрема, активісти звернулись до очільника Київщини з проханням взяти під опіку обласної адміністрації дітей учасників АТО, які втратили обох батьків, а також дітей-інвалідів першої групи.

Останнє оновлення на Середа, 05 грудня 2018, 09:33 Детальніше...
 

Благодійна акція до Міжнародного дня людей з інвалідністю

e-mail Друк PDF

04 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, голова Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій В.Говоров, голова Макарівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) О.Безугленко, Кодрянський селищний голова Т.Гапоненко та інші, в рамках проведення заходів  до Міжнародного дня людей з інвалідністю, відвідали воїна-інтернаціоналіста, жителя смт Кодра, який вже багато років прикутий до ліжка В.Аугліса.
У ході благодійної акції воїну-інтернаціоналісту були передані продуктові набори та матеріальна допомога.

 

Протягом 04 та 05 грудня в районі пройде штабне тренування

e-mail Друк PDF

04 грудня, відповідно до пп. 2 п. 15 Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 981-р, стосовно здійснення заходів з підготовки органів управління і сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, їх місцевих ланок та сил цивільного захисту, розпочалося штабне тренування, яке триватиме з 04 по 05 грудня, та відпрацювання заходів щодо їхнього переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період. Зокрема, за ввідною навчання  було проведено збір особового складу органів управління та сил цивільного захисту району з доведенням навчальної обстановки та прийняттям рішень, згідно з планами цивільного захисту.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 грудня 2018, 17:50
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

04 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською провела апаратну нараду з головами сільських, селищних рад, керівниками установ, закладів, підприємств району та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
На апаратній нараді були розглянуті питання утворення та напрями діяльності ради регіонального розвитку, утворення Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціального та інженерно-транспортної інфраструктури при Макарівській райдержадміністрації та напрями роботи Державної екологічної інспекції Столичного округу.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 грудня 2018, 17:35
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.