Мінрегіон: 110 волонтерів Корпусу миру США працюватимуть в об’єднаних громадах

e-mail Друк PDF

Мінрегіон: 110 волонтерів Корпусу миру США працюватимуть в об’єднаних громадах

16 жовтня 2019 року 110 американських громадян склали присягу і офіційно стали волонтерами Корпусу миру США в Україні. Впродовж двох наступних років вони працюватимуть в об’єднаних громадах. Волонтери допомагатимуть органам місцевого самоврядування підвищити організаційну спроможність, розвинути проектний менеджмент та налагодити взаємодію з партнерами.
«Останні п’ять років Україна йде шляхом розвитку спроможності громад. Для нас важливо, щоб у громадах не зникало прагнення саморозвиватися, зростала здатність ефективно вирішувати усі питання місцевого значення, формувалося вміння якісно комунікувати з жителями, з бізнесом, з міжнародними партнерами.

Детальніше...
 
 

Учні та викладачі Макарівської дитячої школи мистецтв стали учасниками благодійного фестивалю “FOTO VIZION FEST”

e-mail Друк PDF

Нещодавно учні та викладачі Макарівської дитячої школи мистецтв стали учасниками благодійного фестивалю “FOTO VIZION  FEST” рамках Всеукраїнського конкурсу фотографії «Світ навколо очима та серцем людини» (для осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, багатодітних та малозабезпечених) в межах проекту «ЖИТТЯ БЕЗ ФІЛЬТРІВ», що реалізується за підтримки Українського культурного фонду, яке відбулося в
с. Мостище,  Макарівського району, на території Комунального закладу "Мостищенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат”.
Юні музиканти мали змогу оглянути стенди фотовиставки Всеукраїнського конкурсу фотографії «Світ навколо очима та серцем людини», познайомились із учасниками фестивалю, сфотографуватись на фоні виставки з авторами фоторобіт та організаторами благодійного фестивалю.
Разом з учнями до святкового дійства долучились викладачі школи мистецтв Третяк О.Л., Садковський ВЛ., Кравченко Г.Ю., Яковенко І.А., Трощук С.Р., Сліпко Т.А., Кузьменко М.В.,  Хахлюк С.Ю.
На фестивалі демонстрували свої таланти митці з інвалідністю, які стали переможцями фотоконкурсу, також учні Макарівської ДШМ зробили подарунок всім учасникам. Виступ музикантів глядачі сприймали теплими усмішками та щирими оплесками.
Подяка всім за любов, добро і бажання зробити все, щоб ніхто не відчував себе іншим у людській спільноті, а розкривав свій потенціал, свій талант і щедро дарував його плоди людям.

Викладач Макарівської ДШМ Хахлюк С.Ю.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 10 по 17 жовтня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 10 по 17 жовтня 2019 року народилось 4 дітей – 2 хлопчики та 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
• Неонатолог
• Педіатр (педіатр перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
• Дитячий невролог
• Невролог
• Лікар-інфекціоніст (лікар-інфекціоніст перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
• Рентгенолог
• Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

(з перспективою отримання житла).

Останнє оновлення на Четвер, 17 жовтня 2019, 19:55
 

Щодо видачі посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

e-mail Друк PDF

Згідно з  постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 року № 551 “Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян” протягом 2019 року  проводится заміна посвідчень особам,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1).
Для заміни посвідчення категорії 1 пропонуємо звернутись до управління соціального захисту населення із заявою та надати  наступні документи:
- фото 3х4 (на матовому папері);
- посвідчення категорії 1А з вкладкою (оригінал або копія);
- довідка МСЕК (копія);
- паспорт (копія);
- трудова книжка (копія);

Детальніше...
 

Сильнішими всього бувають ті, хто направляє свої сили на добрі справи (М.Наваррська)

e-mail Друк PDF

15 жовтня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська та заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай привітали голову громадської організації "Майдан Макарівщини", голову громадської ради при Макарівській райдержадміністрації Т.Кривенко зі святом Дня захисника України і вручили Подяку від голови Київської обласної ради, оскільки вона є активним учасником волонтерського руху Макарівщини, неодноразово допомагаючи учасникам АТО в зоні бойових дій та у мирному житті, а наразі підтримує малозабезпечені родини в районі та є активним учасником благодійних акцій для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах (м. Київ).

Останнє оновлення на Вівторок, 15 жовтня 2019, 15:37
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 07.10.2019 по 11.10.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 07.10.2019 по 11.10.2019 виконано 27 запитів, у тому числі соціально-правового характеру – 6, тематичних – 21. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. В читальному залі відділу працювало 2 користувачі, яким надано в користування 27 справ. Надано консультацію працівнику Макарівського районного суду з питань науково-технічного опрацювання судових справ. Надано методичну допомогу Мар’янівській сільській раді зі складання описів справ постійного зберігання та з особового складу, продовження історичної довідки та акта про нестачу справ (документів). Прийнято на зберігання 38 справ постійного зберігання Козичанської, Чорногородської, Яблунівської сільських рад, управління Державної казначейської служби України у Макарівському районі за 2012-2013 роки, Макарівської селищної ради за 2010, 2012 роки, Мостищенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів за 2011-2016 роки.

 

Захід до Дня захисника України

e-mail Друк PDF

13 жовтня в парку культури та відпочинку “Панський” (смт Макарів) відбувся захід до Дня захисника України та Дня козацтва з проведенням фестивалю патріотичної пісні: “І встала козацька слава”.
Захід пройшов за участю учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції/операції об'єднаних сил разом зі своїми родинами,  члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції, жителів та гостей населених пунктів Макарівщини.   
Наших воїнів з Днем захисника України привітали в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай, військовий комісар Макарівського районного військового комісаріату С.Єфрємов, голова громадської організації “Спілка учасників бойових дій Макарівщини” О.Герасименко, секретар Макарівської селищної ради Н.Островська та інші гості свята.
Учасники бойових дій, антитерористичної операції та волонтери були відзначені грамотами та подяками. Також присутні на заході вшанували хвилиною мовчання наших військовослужбовців, жителів Макарівщини, які пішли у вічність, захищаючи незалежність та мирне життя своєї країни.
Концертну програму склали номери учасників народних та аматорських фольклорних колективів району, сольних авторів і виконавців пісень, виконаних в патріотичному та народному спрямуваннях. Почесним гостем фестивалю став Герой України, народний артист України А.Паламаренко.
Всі охочі мали можливість скуштувати страви польової кухні, разом із учасниками бойових дій та їхніми родинами долучитися до арттерапії - створення малюнків.
На заході були представлені експонати виставок бойових прапорів та особистих речей загиблих учасників АТО (“Блок-пост пам'яті Макарівщини”), а також зброї часів Другої світової війни та сучасної війни на сході України. Для юних учасників заходу були цікавими катання на військових мотоциклах та човні морської піхоти.
В кінотеатрі “Ольвія” пройшов показ документального фільму “І зацвіте червона рута”, створеного ТРК “Авіс”, за відеоматеріалами відзнятими в зоні проведення АТО.
Організаторами заходу виступили громадська організація “Спілка бойових дій Макарівщини”, Макарівська райдержадміністрація, зокрема сектор культури, молоді, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації, Макарівський районний Будинок культури та Макарівський районний військовий комісаріат.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 жовтня 2019, 09:10
 

Шановні захисники! Шановні жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, починаючи з 2014 року ми вшановуємо захисників рідної землі.
Протягом століть цей день пов’язаний із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Ще в далекі часи волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею.
Відзначаючи це свято, з особливими словам вдячності хочеться згадати всіх захисників України: починаючи з ватажків українського козацтва, учасників повстань і бойових дій періоду Другової світової війни та воїнів АТО і тепер ООС, які сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.
Дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію. Ваша робота дала міцний фундамент нашим захисникам сьогодення, впевненість та відчуття надійного тилу.
Подвиг захисників України — це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити.  Це  –  постійна  школа  виховання  молоді, взірець  реального,  дієвого  патріотизму  для  кожної  чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
Тож щиро зичу всім захисникам та кожній родині  миру і спокою, добра та достатку, позитиву та любові в серцях!

Ірина Багінська,
в. о. голови Макарівської райдержадміністрації

 

Земельна реформа врахує інтереси всіх сторін

e-mail Друк PDF

У Верховній Раді зареєстрували доповнений проект закону на основі урядового законопроекту про обіг земель сільськогосподарського значення, який враховує всі зауваження та побажання суспільства.
Парламентарі та Уряд знайшли компроміс із суспільством щодо найбільш проблемних та болючих моментів реформи – можливості купувати землю для іноземців та питання концентрації земель в одні руки.
«Після того як Кабінет Міністрів подав до Верховної Ради законопроект про ринок землі, ми почали велику дискусію з усіма зацікавленими сторонами. Провели декілька десятків зустрічей і консультацій, завдяки яким зафіксували всі зауваження і пропозиції, а також страхи та побоювання всіх – аграріїв, фермерів, пайовиків та селян. Земельна реформа відбудеться, а її модель буде враховувати інтереси і власників паїв, і фермерів, і агрокомпаній», – сказав Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства під час брифінгу «Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи» за участі народних депутатів та представників Уряду.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.