Зустріч щодо впровадження в освітню діяльність сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій

e-mail Друк PDF

20 квітня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів зустріч з представником проекту “E-school”, кандидатом фізико-математичних наук В.Безрученком, начальником відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавським та Гружчанським сільським головою Л.Караном щодо впровадження електронного освітнього проекту “E-school”, який реалізовується в Україні в межах виконання державної програми “Нова українська школа” та схвалений до використання Інститутом модернізації змісту освіти МОН України.
Реєструючись на порталі, заклади освіти отримують платформу для створення багатофункціонального сайту з майданчиком для комунікації між вчителями, батьками та учнями, підтримку електронних журналів і щоденників, систему прозорих електронних платежів, технічну підтримку користувачів.

Детальніше...
 

Засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

20 квітня відбулося чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань  повернення попереднього приміщення Макарівського районного військового комісаріату для виконання обов'язків особового складу райвійськкомату, ремонту дороги Феневичі — Бородянка — Макарів — Бишів, на відрізку смт Макарів с. Фасівочка, який здійснюється в рамках Урядової ініціативи “Капітальний ремонт країни”, надання якісних послуг громадянам на внутрішньо районних та міжміських маршрутах, створення громадської організації “Спілка учасників бойових дій, родин загиблих (померлих), добровольців, їх сімей та волонтерів Макарівщини”,  поселення ромів поблизу макарівського сміттєзвалища.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2018, 16:22 Детальніше...
 

Відбулося знищення вибухонебезпечних предметів періоду Другої світової війни

e-mail Друк PDF

20 квітня відбулося вивезення з 26-го квадрату Бишівського лісництва Макарівського району поблизу с. Калинівка та знищення вибухонебезпечних предметів періоду Другої світової війни, які були віднайдені співробітниками підрозділу Аварійно-рятувального загону спеціального призначення  ГУ ДСНС України у Київській області.
На вказане місце також прибули голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова,  заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та начальник Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченко.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2018, 16:16
 

Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

e-mail Друк PDF

Щовесни учні Комарівського шкільного  лісництва  «Лісові дзвіночки» беруть участь у акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». 16 квітня цього року на території Мигальського лісництва ДП «Тетерівський лісгосп» в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» відбулося висаджування лісових культур. У заході взяли участь працівники Мінагрополітики, Держлісагенства, Держпродспоживслужби, учні Комарівського шкільного лісництва. Метою акції є демонстрація готовності кожного зробити особистий внесок в збільшення лісистості та покращення стану екології, виховання шанобливого ставлення до природи.

 

Служба порятунку «101» проведено протипожежне тренування

e-mail Друк PDF

20 квітня відповідно до графіка проведення спеціальних протипожежних тренувань та тактико-спеціальних навчань на об’єктах з масовим перебуванням людей, найбільш загрозливих до виникнення пожеж на території Макарівського району на 2018 рік було проведено тренування у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу «Теремок» в смт. Макарів, за темою: «Відпрацювання навичок з евакуації на випадок виникнення пожежі в аудиторії», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійної ситуації та вказано на недоліки щодо дотримання протипожежного режиму на об’єкті.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2018, 11:04 Детальніше...
 

Заходи щодо поліпшення стану довкілля в населених пунктах Макарівського району

e-mail Друк PDF

В багатьох населених пунктах Макарівського району Київської області тривають роботи в рамках проведення весняного благоустрою щодо поліпшення стану довкілля територій громад: ліквідація стихійних сміттєзвалищ, прибирання сміття вздовж узбіччя доріг, приведення в належний стан територій біля адміністративних приміщень сільських та селищних рад, кладовищ та ін. До заходів долучаються колективи підприємств, установ, організацій, жителі громад, молодь.

   

Виїзд щодо ознайомлення з роботою піротехнічного підрозділу в с. Калинівка

e-mail Друк PDF

19 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською, заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм та начальником Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченком здійснила виїзд на місце перевірки 26-го квардату Бишівського лісництва Макарівського району поблизу с. Калинівка (орієнтовна площа 5 га) на наявність вибухонебезпечних предметів.
Роботи проводять співробітники підрозділу Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області.
Нагадаємо, що у період з 08 по 13 лютого 2018 року піротехнічним підрозділом ГУ ДСНС України у Київській області проводились роботи щодо знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів на вказаній ділянці. Загалом було знищено 468 вибухонебезпечних предметів. Наразі віднайдено більше 100 вибухонебезпечних предметів періоду Другої світової війни.
Заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій триватимуть до 27 квітня 2018 року.

Останнє оновлення на Четвер, 19 квітня 2018, 15:17
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.