Дайджест новин Уряду 12.08.2019

e-mail Друк PDF

Держгеонадра: США допоможуть Україні створити сховище геологічної інформації

Міжнародний іспит з основ медицини (IFOM) - 2019: Оцінка експертів

З початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області провели експертизу 580 об’єктів землевпорядної та землеоціночної документації

МОЗ: Кір не відступає – зробіть щеплення дитині до початку навчального року

Держпідтримка-2019: За 7 місяців українським сільгоспвиробникам перераховано понад 64 млн грн на компенсацію відсотків за кредитами

У І півріччі 2,7 млн грн отримали бюджети Закарпаття від відшкодування втрат лісо- та с/г виробництва

Україна – друга в командному заліку на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, – Мінмолодьспорту

Цьогоріч оздоровлення у санаторіях України пройдуть майже 600 атовців Дніпропетровщини

Учасники двох українських команд вибороли 9 медалей на міжнародних олімпіадах з інформатики та астрономії

Протягом липня до бюджетів Сумщини в результаті проведення земельних аукціонів надійшло понад 1,3 млн грн

Мінрегіон пропонує проектувати сучасні цивілізовані майданчики для вигулу собак

Медики Дніпропетровщини пройшли навчання в Академії Кемп

За чотири роки підприємці Дніпропетровщини заробили у Prozorro 140,8 млрд грн

На Львівщині вперше відзначили День Західного Бугу

Лев Парцхаладзе: Для уникнення транспортних проблем у великих містах місцева влада має вже розробляти комплексні схеми транспорту на найближчі 30-40 років

Держенергоефективності презентувало вигідні інструменти підвищення енергоефективності ОТГ Буковини

Сєвєродонецьк – перше українське місто, яке впроваджує відразу 3 моделі енергосервісу

В Україні видано вже третій кредит для ЕСКО-інвестора на суму майже 16 млн гривень, що у понад 5 разів перевищує першу позику

Відшкодування втрат на суму понад 7,5 млн грн забезпечили аудитори Буковини протягом січня-липня 2019 року

Останнє оновлення на Вівторок, 13 серпня 2019, 07:52
 

Привітання зі 100-річним ювілеєм приймала жителька с. Ферма Макарівського району

e-mail Друк PDF

12 серпня, за дорученням в. о. голови Макарівської райдержадміністрації Ірини Багінської, начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Григорій Невмержицький спільно з Королівським сільським головою Оксаною Бутрименко відвідав жительку с. Ферма Феклу Панасівну Ігнатенко. Декількома днями раніше (09 липня) Фекла Панасівна відзначила свій 100-річний ювілей. Григорій Невмержицький передав вітання від керівництва райдержадміністрації до Дня народження та матеріальну допомогу, виділену за районною цільовою програмою “Турбота”, Оксана Бутрименко теж побажала всіляких гараздів ювілярці та вручила букет квітів і цінний подарунок.
Фекла Панасівна на своєму сторічному шляху була очевидцем багатьох печальних подій, які й досі ятрять їй душу: лихоліття голодоморів та Другої Світової війни. Саме під час війни вона втратила свого першого чоловіка, залишившись із малолітнім сином. Та попри всі негаразди і тяжкі повоєнні роки, Фекла Панасів вийшла заміж вдруге, народивши ще одного сина.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 серпня 2019, 15:30 Детальніше...
 

Відбулася розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

12 серпня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела розширену апаратну нараду з керівниками установ, закладів та організацій району, головами сільських, селищних рад, а також керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.
На порядку денному були опрацьовані питання:
-  підготовки закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року (доповідач - головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації Р.Ткачук);
- стану підготовки господарського  комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення Макарівського району до роботи в осінньо-зимовий  період 2019/2020 років (доповідач - начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації Ю.Качан);   
- надання пільг на житлово-комунальні послуги у грошовій формі, що застосовується з 01 жовтня 2019 року та деякі питання надання субсидії (доповідач - начальник управління соціального захисту населення   Макарівської райдержадміністрації);   
- призову громадян на строкову військову  службу до лав Збройних Сил України восени 2019 року та моніторинг результатів весняного призову 2019 року (доповідач - військовий комісар Макарівського військового комісаріату С.Єфрємов).
За результатами розгляду вище вказаних питань в. о. голови дала відповідні доручення окремим керівникам установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації та головам сільських, селищних рад.

 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 05.08.2019 по 09.08.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 05.08.2019 по 09.08.2019 виконано 8 тематичних запитів, що надійшли від громадян та установ. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. Секретарю Соснівської сільської ради надану консультацію з питань упорядкування документів сільської ради. Складено та надіслано Гавронщинській та Наливайківській сільським радам чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Надано методичну допомогу Кодрянській селищній раді зі складання описів справ постійного зберігання, з особового складу, акту про вилучення для знищення документів, Макарівській районій державній лікарні ветеринарної медицини – зі складання Положення про експертну комісію, номенклатури справ лікарні. Прийнято на зберігання 10 справ постійного зберігання Рожівської сільської ради за 2010-2017 роки.

 

Дайджест новин Уряду 8.08.2019

e-mail Друк PDF

Бісквітник, електрик та машиніст: Для вступників у заклади профосвіти назвали найкраще оплачувані професії

У ДСНС обговорили питання удосконалення нормативно-правової бази щодо утворення центрів безпеки громадян в ОТГ

Столичні рятувальники провели профілактичний захід «Увага! Спецсигнал»

За новою моделлю адмінтерустрою в Україні замість 465 районів буде сформовано 100, – Геннадій Зубко

З початку 2019/20 маркетингового року з України експортовано вже понад 4,7 млн тонн зерна

Нова Верховна Рада має прийняти 17 децентралізаційних законів, – Геннадій Зубко

Дніпропетровщина – у ТОП-5 областей за кількістю заяв на безоплатну професійно-технічну освіту

Всі ресторани і кафе повинні мати вбиральні для відвідувачів та персоналу, – заплановані зміни у ДБН

У Хмельницькій області учасникам бойових дій передано у власність понад 19 тис. гектарів землі

Цьогоріч оздоровилися вже 135,5 тис. дітей із Дніпропетровщини

Сергій Савчук: ПриватБанк та Укргазбанк знову видають «теплі кредити»

Аудитори Тернопільщини забезпечили відшкодування втрат на суму 25,4 млн грн протягом січня-липня 2019 року

 

Півтора мільйони українців отримали лікарняні та декретні у першому півріччі цього року

e-mail Друк PDF

Фондом соціального страхування України упродовж перших 6 місяців 2019 року було прийнято від страхувальників заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення для більш ніж 1,5 млн застрахованих осіб. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
Загальна сума коштів склала 7,26 млрд гривень, що на 19,7% більше, ніж за той же період минулого року. З них 69,8% – допомога по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними), 29,9% – допомога по вагітності та пологах і 0,3% – допомога на поховання.
Право на матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування мають усі застраховані – громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні. Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи, здійснення підприємницької та іншої діяльності.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 серпня 2019, 09:43 Детальніше...
 

Заступник голови Київської облдержадміністрації В.Кучер провів виїзний прийом громадян в приміщенні Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

08 серпня заступник голови Київської облдержадміністрації В.Кучер за участю в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, начальника відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи провів особистий виїзний прийом громадян.
Під час прийому мешканці району звернулися до заступника голови облдержадміністрації з питаннями: будівництва приміщення Української православної церкви в смт Макарів, фінансування добудови Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, реконструкції Пашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, фінансування заміни вікон в Кодрянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, відсутності бланків посвідчення багатодітної сім'ї, повернення приміщення бувшого районного військового комісаріату особовому складу військової установи для виконання службових завдань.
Також на прийомі були розглянуті питання рекультивації сміттєзвалища твердих побутових відходів, що знаходиться на території Наливайківської сільської ради, приватизації Дитячого будинку сімейного типу, функціонування народного аматорського фольклорного колективу “Берегиня” (с. Колонщина), незадовільного стану автомобільної дороги в напрямку Яблунівка — Чорногородка — хутір Ферма та позовних заяв ТОВ “КМЇВОБЛГАЗ ЗБУТ” до управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 серпня 2019, 07:51
 

Сергій Савчук: ПриватБанк та Укргазбанк знову видають «теплі кредити»

e-mail Друк PDF

Держенергоефективності укладено додаткові договори про співпрацю із ПриватБанком та Укргазбанком на співфінансування виділених Урядом 380 млн грн для утеплення.
Тож у ц.р. ще близько 3 тисяч ОСББ, а це понад 230 тис. сімей, зможуть:
- залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів»;
- отримати до 70% відшкодування із держбюджету та додаткові компенсації із місцевих бюджетів;
- економити 50% і більше на комунальних послугах;
- підвищити вартість квартир в утепленому будинку в середньому на 30%.

Детальніше...
 

Президент України підписав Закон щодо врегулювання питання сонячних електростанцій домогосподарств

e-mail Друк PDF

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України від 11.07.2019 №2755-VIII (законопроект №10357) щодо врегулювання питання генерації електроенергії сонячними станціями приватних домогосподарств (СЕСд).
Завдяки цьому Закону:
- домогосподарство може розміщувати СЕСд до 30 кВт як на даху, так і на землі;
-  вирішено питання встановлення відповідно до курсу євро «зеленого» тарифу СЕСд, розташованих на земельних ділянках, які було введено в експлуатацію до набрання чинності Законом України № 2712;
- врегульовано рівень «зеленого» тарифу для об’єктів відновлюваної енергетики  потужністю до 150 кВт.

Детальніше...
 

Дайджест новин Уряду 7.08.2019

e-mail Друк PDF

Загальний перспективний план об’єднання громад вже сформований на 85%, – Геннадій Зубко

Щодо «витратити» – бачимо, а щодо «якісно» – тут потрібно ще багато працювати, – Геннадій Зубко про ефективність використання коштів на місцях

Мінмолодьспорту та громадськість домовилися про координацію зусиль у сфері військово-патріотичного виховання

Настав час вирішувати не лише засадничі, а й конкретні питання адміністративно-територіального устрою країни, – В’ячеслав Негода

Жнива-2019: В Україні зібрано зерна з площі 9,4 млн га

Цифрові технології вже працюють в децентралізації, – Геннадій Зубко

Префект не матиме доступу до фінансів, за ним – державний нагляд і контроль, – Геннадій Зубко

Поліція Попасної отримала нові службові автомобілі

В Україні починається трансформація будинків дитини у центри реабілітації та паліативної допомоги

Мінагрополітики: В Україні затверджено Вимоги до меду

Рівень протидії оргзлочинності в Україні є чи не найкращим за останні вісім років, – В’ячеслав Аброськін

Цьогоріч на Дніпропетровщині у системі Prozorro зареєстрували понад 63 тис. лотів

7 млн євро на модернізацію освітніх програм, покращення кваліфікації вчителів та розширення співпраці вишів: 8 українських проєктів перемогли в конкурсі програми ЄС Еразмус+

На Закарпатті видано понад 14 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

У Дніпропетровській області у липні 2019 року на електронних земельних торгах орендна плата за земельну ділянку зросла на 116% від нормативної грошової оцінки

Мінрегіон: У парках мають встановлюватись спеціальні кнопки виклику екстреної допомоги

Енергоефективність та заміщення газу – у фокусі співпраці Держенергоефективності та Київської ОДА

Заява МЗС України у зв’язку з 11-ми роковинами збройної агресії Росії проти Грузії

На Дніпропетровщині – 186 альтернативних котелень

Відшкодування втрат на суму понад 23 млн грн забезпечили донецькі аудитори протягом січня-липня

Евакуація з кінотеатрів стане безпечнішою - з 1 листопада вступають в дію нові ДБН

Останнє оновлення на Четвер, 08 серпня 2019, 07:56
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.